Sv. mise od 19. do 26. svibnja 2019. – 5. uskrsni tjedan


Sv. mise od 19. do 26. svibnja 2019. – 5. uskrsni tjedan

——————————————————–

 

5. uskrsna nedjelja – SLAVLJE PRVE SV. PRIČESTI

NE. 19/5 08,00 + Stjepan Kukec; Štefanija, Stjepan i Franjo Borović_
  10,00 * župna
  11,30 * Za obraćenje, oslobođenje i ozdravljenje obitelji Kos
  17,00 Sv. Florijan: + obitelj Bedić i Benković
  Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 20/5 08,00 + Stanko Rubina; Alojz, Fanika, Janko, Juraj, Stjepan, Bara, Danijel, Anka i Ruža Vujec; Štefica i Dragutin Havoić
  19,00 + Tomo Cafuk i roditelji
UT. 21/5 08,00 + Ivan i Alojzija Hudoletnjak; Kruno Čanjevac, Petar, Đurđa i Stanko Koren_
  19,00 + Slavica Cmrečnjak
SR. 22/5 08,00 + Stjepan Galić i obitelj; Stjepan i Jela Križanić i obitelj
  19,00 + Nedjeljka Benažić_
ČT. 23/5 08,00 + Jelena i Nikola Jelačić_
  19,00 + Margareta i Stjepan Zorko_
BDM Pomoćnica kršćana
PT. 24/5 08,00 + obitelj Korade i Labaš_
  19,00 ** Na čast Presv. Trojstva – na nakanu
SU. 25/5 08,00 + Jelica i Ivek Škrinjar_
  19,00 + Jelena i Ivan Bađari_

6. uskrsna nedjelja

NE. 26/5 08,00 + Ružica Cvetko_
  10,00 * župna
  11,30 + Zvonko Križmarić_
  17,00 Sv. Florijan: * Zahvala BDM, sv. Josipu, sv. Roku, sv. Luki, sv. Fabijanu i Sebast.
  19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

Sv. mise od 12. do 19. svibnja 2019. – 4. uskrsni tjedan

——————————————————–

4. uskrsna nedjelja – DOBRI PASTIR

NE. 12/5 08,00 + Stanko i Gabrijela Ister_
10,00 * župna
11,30 + Josip i Jelena Kišak; Ana Stopinšek; Ljubica Futač
17,00 Sv. Florijan: * Za obraćenje, oslobođenja i ozdravljenje obitelji Kos
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
BDM Fatimska
PO. 13/5 08,00 * Za duše u čistilištu
19,00 + obitelj Pavla i Josipe Kišić_
sv. Maatija apostol
UT. 14/5 08,00 + Kazimir Perković
19,00 + Ivana Bračko_
SR. 15/5 08,00 + Slavica Golec; Filip Petrović
19,00 + Ana Cepanec_
ČT. 16/5 08,00 + Štefica i Ivan Cepanec
19,00 + Bolto i Katarina Najman
PT. 17/5 08,00 + obitelj Vida Imbrihaleca
19,00 * Na nakanu – za dobrobit i zdravlje obitelji Prekpaljaj_
SU. 18/5 08,00 + Silva Sambolec; obitelj Sambolec i Dolenčić
19,00 + Branko Rušec

5. uskrsna nedjelja – SLAVLJE PRVE SV. PRIČESTI

NE. 19/5 08,00 + Stjepan Kukec; Štefanija, Stjepan i Franjo Borović_
10,00 * župna
11,30 * Za obraćenje, oslobođenje i ozdravljenje obitelji Kos
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Bedić i Benković
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

Sv. mise od 5. do 12. svibnja 2019. – 3. uskrsni tjedan

——————————————————–

3. uskrsna nedjelja – slavlje Sv. Potvrde

NE. 5/5 08,00 + Marija Rožić_
10,00 * župna – slavlje sv. Potvrde
11,30 nema mise zbog sv. Potvrde
17,00 Sv. Florijan: + Marta i Mijo Mubrin; Katarina Fusić; Marica Zalar
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 6/5 08,00 * Na nakanu – za sretan porod
19,00 + Barica i Antun Topolovec, Katica Stepančec
sv. Dujam
UT. 7/5 08,00 + Franjo Dukše
19,00 + obitelj Kučko, Rog, Težak i Hudek
BDM Posrednica milosti
SR. 8/5 08,00 * Na nakanu – za zdravlje Jasmine_
19,00 + Anica Herega_
ČT. 9/5 08,00 + Ivan i Alojzija Hudoletnjak; Kruno Čanjevac; Đurđa, Petar i Stanko Koren_
19,00 * Na nakanu – za sve pokojne iz obitelji Balić i Pinjuh_
bl. Ivan Merz
PT. 10/5 08,00 * Na čast sv. Josipu Kupertinskom
19,00 + Zorica Čoh_
SU. 11/5 08,00 + Valent i Božena Plantak; Za duše u čistilištu_
19,00 + Josip Kutnjak

4. uskrsna nedjelja – DOBRI PASTIR

NE. 12/5 08,00 + Stanko i Gabrijela Ister_
10,00 * župna
11,30 + Josip i Jelena Kišak; Ana Stopinšek; Ljubica Futač
17,00 Sv. Florijan: * Za obraćenje, oslobođenja i ozdravljenje obitelji Kos
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 21. do 28. travnja 2019. – 2. uskrsni tjedan

——————————————————–

BIJELA, NEDJELJA  BOŽANSKOG MILOSRĐA

NE. 28/4 08,00 + Veronika i Stanko Tepšić; obitelj Ister
10,00 * župna
11,30 + Tatjana Kovač
17,00 Sv. Florijan: + Stjepan Galić
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Katarina Sijenska
PO. 29/4 08,00 + August Bubanjarić; Ivan Solar; Marija i Mijo Vugrinec, Franjo Vupora; Slavica Šamec
19,00 + Katarina i Bolto Najman_
UT. 30/4 08,00 # na nakanu (zajedn.)
19,00 * Za zdravlje jedne mlade osobe; + Tomo Drčec; Danijel Kapitan; Hinko Žerjav; Ivanka Kušek
Sv. Josip Radnik
SR. 1/5 08,00 + Agata i Rudolf Banić_
19,00 + Milan Kučko
sv. Atanazije
ČT. 2/5 08,00 + Đurđica Božić_
19,00 + Danica i Franjo Grilek; Josip i Antonija Glavina
sv. Filip i Jakov
PT. 3/5 08,00 + Katarina i Bolto Najman
19,00 + Branko Vuglovečki; Ana i Ivan, Josipa i Franjo Cuković
sv. Florijan
SU. 4/5 08,00 * Za ozdravljenje Sonje, Branka, Miljenka, Jelke, Stjepana  i svih bolesnih
19,00 + Đurđica Cesar

3. uskrsna nedjelja – slavlje Sv. Potvrde

NE. 5/5 08,00 + Marija Rožić_
10,00 * župna – slavlje sv. Potvrde
11,30 nema mise zbog sv. Potvrde
17,00 Sv. Florijan: + Marta i Mijo Mubrin; Katarina Fusić; Marica Zalar
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 21. do 28. travnja 2019. – Uskrsni tjedan

——————————————————–

USKRS

NE. 21/4 05,00 + Bolto i Katarina Najman
08,00 + obitelj Tkalčić i Kupčić; Božica Kliček_
10,00 * župna
11,30 + Stjepan Kukec; Štefanija, Stjepan i Franjo Borović_
17,00 Sv. Florijan: + Zdravko, Dubravka, Marija i Josip Martinec i obitelj
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Uskrsni ponedjeljak
PO. 22/4 08,00 Sara Katy Džanko; Stjepan, Branka i Štefanija Labaš; Janko i Draga Oršolić; Mirko Galunić
10,00 * župna
11,30 + Đurđica Herceg i obitelj
17,00 Sv. Florijan: + Juraj Vincek
19,00 ** Zahvala na čast Presvetoj Krvi Isusovoj

+ Đuro, Ivka, Tomo, Josip i Đuro Češljaš

Sv. Juraj
UT. 23/4 08,00 + Juraj i Ljuba Bunić
19,00 + Josip, Albert i Sandra Hercigonja; Julio i Milica Škreblin
SR. 24/4 08,00 + obitelj Lončar: Juraj, Kata, Josip, Tomo, Vjekoslava i Vlado
19,00 + Ana i Ilija Hrupek; Anđela i Ivan Cepanec
Sv. Marko
ČT. 25/4 08,00 + Martina i Dragutin Kracik_
19,00 + obitelj Levačić i Štimec_
PT. 26/4 08,00 + Zlatko Šantek, njegovi roditelji i braća; Josip Ciglar i njegovi roditelji i braća_
19,00 + Marijn Kolenko_
SU. 27/4 08,00 + Marijan Tenko; Mladen, Marija i Franjo Vrček; Danijel i Elizabeta Hrnčić_
19,00 + Jelena i Marijan Brezovec

BIJELA, NEDJELJA  BOŽANSKOG MILOSRĐA

NE. 28/4 08,00 + Veronika i Stanko Tepšić; obitelj Ister
10,00 * župna
11,30 + Tatjana Kovač
17,00 Sv. Florijan: + Stjepan Galić
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

Sv. mise od 14. do 21. travnja 2019. – Veliki sveti tjedan

——————————————————–

 

CVJETNICA

NE. 14/4 08,00 + Stjepan Kukec; Štefanija, Stjepan i Franjo Borović_
10,00 * župna
11,30 + obitelj Pokos i Vidović
17,00 Sv. Florijan: + Jelena i Josip Kolarić; obitelj Majstorović i Požgaj
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 15/4 08,00 + Silvester Laci
19,00 + obitelj Kolarić i Grgetić
UT. 16/4 08,00 * Za zdravlje djeteta – Marina Bobića
19,00 + Bolto i Katarina Najman
SR. 17/4 08,00 + Jelica i Ignac Čamić_
19,00 + Alan Habulan_
VELIKI ČETVRTAK
ČT. 18/4 10,00 misa posvete ulja u katedrali
19,00 + obitelj Volf i Glavica_
VELIKI PETAK
PT. 19/4 09,00 KRIŽNI PUT
18,00 OBREDI VELIKOG PETKA
VELIKA SUBOTA
SU. 20/4 XXX KLANJANJE KOD BOŽJEG GROBA
21,00 + obitelj Magdalenić i Ivan Pintarić

USKRS

NE. 21/4 05,00 + Bolto i Katarina Najman
08,00 + obitelj Tkalčić i Kupčić; Božica Kliček_
10,00 * župna
11,30 + Stjepan Kukec; Štefanija, Stjepan i Franjo Borović_
17,00 Sv. Florijan: + Zdravko, Dubravka, Marija i Josip Martinec i obitelj
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

Sv. mise od 7. do 14. travnja 2019. – 5. korizmeni tjedan

——————————————————–

 

5. korizmena nedjelja

NE. 7/4 08,00 + Andrina Duić; Sofija Meštrić_
10,00 * župna
11,30 # na nakanu (zajedn.)
17,00 Sv. Florijan: + Stjepan Bobek, obitelj Bobek, Kanski i Kovačić_
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 8/4 08,00 * Na nakanu – za zdravlje jedne osobe
19,00 + Franjo, Marija, Antun, Davor i Emilija Zver_
UT. 9/4 08,00 + Ivan Solar
19,00 + Dragica Šoković_
SR. 10/4 08,00 + Nikola Pomper
19,00 + Đurđica, Petar i Stanko Koren_
ČT. 11/4 08,00 * Za duše u čistilištu
19,00 * Na nakanu – za zdravlje
PT. 12/4 08,00 + Anka i Janko Belcar_
19,00 + Magda i Julijus Martinčević; Marko Šincek; Danica i Ljudevit  Šincek; Vera Vokale; Dragica Martinčević_
SU. 13/4 08,00 + Đuro Balent i obitelj
19,00 + Mato Krišto_

CVJETNICA

NE. 14/4 08,00 + Stjepan Kukec; Štefanija, Stjepan i Franjo Borović_
10,00 * župna
11,30 + obitelj Pokos i Vidović
17,00 Sv. Florijan: + Jelena i Josip Kolarić; obitelj Majstorović i Požgaj
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 31. ožujka do 7. travnja 2019. – 4. korizmeni tjedan

——————————————————–

 

4. korizmena nedjelja

NE. 31/3 08,00 + Marija Sandri
10,00 * župna
11,30 + obitelj Gašparić Josipa i Josipe
17,00 Sv. Florijan: + Slavica i Dragutin Komes
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 1/4 08,00 + Ivan Solar
19,00 + Antun i Marija Pintač
UT. 2/4 08,00 + Franjo i Antonija Stolnik; Ivo i Anka Kovač; Draženka Šimek; Mirko Šimunec; Tomo i Ana Gajdek; obitelj Glavica; Kruno Kovačević; Tatjana Adamovska; Vinko i Marija Denačić_
19,00 ** Na naknau – za sretan porod
SR. 3/4 08,00 + Anđa Žužul
19,00 + Katarina i Bolto Najman
ČT. 4/4 08,00 + obitelj Mišak i Kovačić_
19,00 + Stjepan Vujec
PT. 5/4 08,00 + Izidor Suk
19,00 + Terezija Hrašćanec i obitelj
SU. 6/4 08,00 ** Na nakanu – za spas jedne firme
19,00 + Ivan, Verona, Franjo, Slavica i Tomo Blaguški

5. korizmena nedjelja

NE. 7/4 08,00 + Andrina Duić; Sofija Meštrić_
10,00 * župna
11,30 # na nakanu (zajedn.)
17,00 Sv. Florijan: + Stjepan Bobek, obitelj Bobek, Kanski i Kovačić_
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

Sv. mise od 24. do 31. ožujka 2019. – 3. korizmeni tjedan

——————————————————–

 

3. korizmena nedjelja

NE. 24/3 08,00 + Ana Sinčić; Franjo, Mijo i Terezija Sinčić; Andrija, Katarina i Josip Cepanec; Stjepan Laljek_
10,00 * župna
11,30 + Margareta i Matija Mihoci_
16,00 Sv. Florijan:  + Đurđica Cesar
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Navještenje Gospodnje – Blagovijest
PO. 25/3 08,00 + Nada i Dragutin Funda
18,00 + Marija, Dragica i Ivan Kolić_
UT. 26/3 08,00 + Ivan Solar
18,00 + Zvonimir Maja Mikulčić_
SR. 27/3 08,00 + Katarina, Ivan i Luka Filipović
18,00 + Ivan Pintarić; obitelj Pintarić i Kolenko_
ČT. 28/3 08,00 + Marija Kahriman
18,00 + Antonija i Zvonko Klasta
PT. 29/3 08,00 + Magdalena Lončarić
18,00 + Josip i Štefanija Pernar_
SU. 30/3 08,00 + Božica Kliček; obitelj Tkalčec_
18,00 + Stjepan, Marica i Cvijeta Kolačko_

4. korizmena nedjelja

NE. 31/3 08,00 + Marija Sandri
10,00 * župna
11,30 + obitelj Gašparić Josipa i Josipe
17,00 Sv. Florijan: + Slavica i Dragutin Komes
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

Sv. mise od 17. do 25. ožujka 2019. – 2. korizmeni tjedan

——————————————————–

2. korizmena nedjelja

NE. 17/3 08,00 + Davorin, Antun i Emilija Zver; Marija i Vasilij Ceh; Marko Bašić
10,00 * župna
11,30 + Marijan Meštrić; Manda Pelemiš_
16,00 Sv. Florijan:  + Bolto i Katarina Najman
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 18/3 08,00 ** Na čast sv. Josipu – na nakanu – za Ivana
18,00 + obitelj Horvat, Cecelja i Sačić
Sv. Josip
UT. 19/3 08,00 + Ivan Paštar
18,00 + Josip i Marija Orešković; obitelj Marić
SR. 20/3 08,00 + Pavao Tropša
18,00 + Josip Hercigonja; Albert i Sandra
ČT. 21/3 08,00 + Slavko i ružica Škutin_
18,00 + Ivan, Jagica, Barbara, Grga, Katica i Dragutin Sajko
PT. 22/3 08,00 + Josip Namjesnik; Terezija, Franjo i Marina Dukarić_
18,00 + Marija, Ivan i Dragica Kolić_
SU. 23/3 08,00 ** Zahvalnica (n.)
18,00 + Franjo i Elizabeta Štefić_

3. korizmena nedjelja

NE. 24/3 08,00 + Ana Sinčić; Franjo, Mijo i Terezija Sinčić; Andrija, Katarina i Josip Cepanec; Stjepan Laljek_
10,00 * župna
11,30 + Margareta i Matija Mihoci_
16,00 Sv. Florijan:  + Đurđica Cesar
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 10. do 17 ožujka 2019. – 1. korizmeni tjedan

——————————————————–

1. korizmena nedjelja

NE. 10/3 08,00 + obielj Martinec i Slunjski_
10,00 * župna
11,30 + Vjekoslav Oskoruš; obitelj Jurinec i Benčić; Olga Klarić
16,00 Sv. Florijan:  + Stjepan i Štefanija Liber i ob.
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 11/3 08,00 + Danica, Stjepan i Vjekoslav Paska_
18,00 + Zvonimir i Marija Tkalec_
UT. 12/3 08,00 +Ivica i Dunja Vukotić
18,00 + Kata Kežman
SR. 13/3 08,00 + Vladimir Cvetko i roditelji; Stjepan i Jelena Mežnarić; obitelj Herceg_
18,00 + Marijan Mikulek; obitelj Rukelj i Mikulek
ČT. 14/3 08,00 + Marija, Antun i Toni Strniščak_
18,00 + Franjo, Terezija, Josip i Darko Antekolović; Ivan Cerovec; Mirko Šestak
PT. 15/3 08,00 + Ljubica Rataša
18,00 ** Na čast Srcu Isusovu – na nakanu
Kvatre
SU. 16/3 08,00 + č. s. Helena Dragun
18,00 + č. s. Helena Dragun

2. korizmena nedjelja

NE. 17/3 08,00 + Davorin, Antun i Emilija Zver; Marija i Vasilij Ceh; Marko Bašić
10,00 * župna
11,30 + Marijan Meštrić; Manda Pelemiš_
16,00 Sv. Florijan:  + Bolto i Katarina Najman
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 3. do 10 ožujka 2019. – 8. TJEDAN KROZ GODINU

 

8. nedjelja kroz godinu

NE. 3/3 08,00 + Agata i Rudolf Banić_
10,00 * župna
11,30 + Vladimir Kušević
16,00 Sv. Florijan:  + Andrija Bosilj_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 4/3 08,00 + Božo Radović_
18,00 + Valent Maček_
UT. 5/3 08,00 + Zlatko Bračko_
18,00 + Stanko Butek; Agneza Brkić_
PEPELNICA
SR. 6/3 08,00 + Ivan, Marija i Franjo Vragović
18,00 + Mladen Lukaček i obitelj; Terezija i Stjeapan Kaniški; Vladimir i Nevenka Hirš; Stjepan Špoljarić_
ČT. 7/3 08,00 + Ljudmila Kutnjak
18,00 + Pavao Miholić; roditelji Miholić i Harandi
PT. 8/3 08,00 + obitelj Lovasić, Petek i Kober_
18,00 + Višnja i Viktor Plavec; Lidija Plavec; Anđela i Ivan Plavec; Marija i Franjo Špičko
SU. 9/3 08,00 + Slava Hering; Dragica Hajsok; Anđela i Cvetko Kumrić_
18,00 + Ivan Bahun_

1. korizmena nedjelja

NE. 10/3 08,00 + obielj Martinec i Slunjski_
10,00 * župna
11,30 + Vjekoslav Oskoruš; obitelj Jurinec i Benčić; Olga Klarić
16,00 Sv. Florijan:  + Stjepan i Štefanija Liber i ob.
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

a

Sv. mise od 24. veljače 3. ožujka 2019. – 7. TJEDAN KROZ GODINU

——————————————————–

7. nedjelja kroz godinu

NE. 24/2 08,00 + Za duše u čistilištu    + Mirko Sačić
10,00 * župna
11,30 + Antun Pokos; Aleksandra Vidović_
16,00 Sv. Florijan:  + Zdravko, Dubravka, Marija i Josip Martinec i obitelj
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 25/2 08,00 + Vera i Božidar Hrubec
18,00 + Magda i Franjo Vincek; Branko, Ana, Stjepan i Josip Rušec; Titija i Slavko Liber
UT. 26/2 08,00 ** Na nakanu – za zdravlje Stanke Pičija

+ Ignac i Cecilija Cvetković; Franjo i Terezija Dukarić;

18,00 + obitelj Hanjš: Marija, Ivan, Stjepan i Helena_
SR. 27/2 08,00 + Josip Pokos; Mladen, Đuro, Dora, Vlatko, Josip, Marija i Štefanija Filipović
18,00 + Josip Antolić_
ČT. 28/2 08,00 ** na nakanu (# -zajedn.)
18,00 + Mirko i Ruža Bakšaj_
PT. 1/3 08,00 + Petar, Đurđa i Stanko Koren_
18,00 + Štefica i Ivan Špoljarić
SU. 2/3 08,00 ** Na čast Srcu Isusovu – na nakanu
18,00 + Ivan i Alojzija Hudoletnjak; Kruno Čanjevac_

8. nedjelja kroz godinu

NE. 3/3 08,00 + Agata i Rudolf Banić_
10,00 * župna
11,30 + Vladimir Kušević
16,00 Sv. Florijan:  + Andrija Bosilj_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 17. do 24. veljače 2019. – 6. TJEDAN KROZ GODINU

——————————————————–

6. nedjelja kroz godinu

NE. 17/2 08,00 + Stjepan Solina_
10,00 * župna
11,30 + Danica Harambaša_
16,00 Sv. Florijan: + Bolto i Katarina Najman
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Sv. Bernardica
PO. 18/2 08,00 + Katarina i Dragutin Mihalinec; Apolonija i Stjepan Hulama
18,00 + Bosiljka Paska
UT. 19/2 08,00 + Dunja i Ivica Vukotić
18,00 + Marija Horvatić; Sofija Belimarković; obitelj Horvatić i Pšak
SR. 20/2 08,00 + obitelj Majcen, Cigrovski, Oreški, Horvat i Repić_
18,00 * Za obitelj – na nakanu_
ČT. 21/2/ 08,00 + Zlatko, Milan i Viktorija Ježovita_
18,00 * Na čast Presvetom Srcu Isusovu – na nakanu
Katedra sv. Petra
PT. 22/2 08,00 * Na čast Presvetom Trojsvtu – na nakanu
18,00 + Bosiljka Paska; Tatjana Kovač
sv. Polikarp
SU. 23/2 08,00 + Anđelka Musija_
18,00 + Katica Besak_

7. nedjelja kroz godinu

NE. 24/2 08,00 + Za duše u čistilištu    + Mirko Sačić
10,00 * župna
11,30 + Antun Pokos; Aleksandra Vidović_
16,00 Sv. Florijan:  + Zdravko, Dubravka, Marija i Josip Martinec i obitelj
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 10. do 17. veljače 2019. – 5. TJEDAN KROZ GODINU

——————————————————–

5. nedjelja kroz godinu – bl. Alojzije Stepinac

NE. 3/2 08,00 + Rudolf Tomašić
10,00 * župna
11,30 + Stjepan Hamelec; obitelj Hamelec i Meašić_
16,00 Sv. Florijan: #  Na nakanu (kumul.)
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Gospa Lurdska
PO. 11/2 08,00 + Zdravko Crnčec
18,00 + Anka Galinec; Marija Cecelja; Bosiljka Paska
UT. 12/2 08,00 ** Za jedno ozdravljenje

+ Petar Čempo; Zlata Berta

18,00 + Mijo i rozalija Kajhen; Antun i Katarina Topolnjak; Franjo i Marija Brez_
SR. 13/2 08,00 + Stjepan Geci_
18,00 ** Za nerođeno dijete
sv. Valentin
ČT. 14/2 08,00 + Ljubica, Stanko i Valent Čvrk; Rudolf Tomašić_
18,00 ** Za ozdravljenje
PT. 15/2 08,00 + Antun Kovačević_
18,00 + Franjica i Franjo Ciglar_
SU. 16/2 08,00 + Mirko Kamenar
18,00 + Nives Flajšman Ratkaj_

6. nedjelja kroz godinu

NE. 17/2 08,00 + Stjepan Solina_
10,00 * župna
11,30 + Danica Harambaša_
16,00 Sv. Florijan: + Bolto i Katarina Najman
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

Sv. mise od 3. do 10. veljače 2019. – 4. TJEDAN KROZ GODINU

——————————————————–

 

4. nedjelja kroz godinu – Sv. Blaž

NE. 3/2 08,00 + Slavko i Bara Galić_
10,00 * župna
11,30 + Katarina i Bolto Najman
16,00 Sv. Florijan: + Zdravko Martinec i obitelj_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 4/2 08,00 ** Na jednu nakanu  i

+ Slavko, Petar i Dragica Habulin;

18,00 + Franciska Komes; Cilika i Franjo Kušenić; August i Anica Fritz_
sv. Agata
UT. 5/2 08,00 ** Zahvala za 25 godina braka_
18,00 + Alan Habulan_
sv. Pavao Miki i drugovi mučenici iz Nagasakija
SR. 6/2 08,00 + Marijan Ris
18,00 + Mijo i Danica Cafuk; Ivan, Stanislava, Gabrijela i Božena Cafuk
ČT. 7/2 08,00 + Slavko i Terezija Plasajec; Verona i Branko Vrbanec_
18,00 + Ivanka i Zvonko Mesek_
PT. 8/2 08,00 #  Na nakanu (kumul.)
18,00 *Na čast sv. Apoloniji za sve liječnike, tehničare i djelatnike u dentalnoj medicini
sv. Skolastika
SU. 9/2 08,00 #  Na nakanu (kumul.)
18,00 + Apolonija Berljak i obitelj

5. nedjelja kroz godinu – bl. Alojzije Stepinac

NE. 3/2 08,00 + Rudolf Tomašić
10,00 * župna
11,30 + Stjepan Hamelec; obitelj Hamelec i Meašić_
16,00 Sv. Florijan: #  Na nakanu (kumul.)
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 27. siječnja do 3. veljače 2019. – 3. TJEDAN KROZ GODINU

——————————————————–

 

3. nedjelja kroz godinu – sv. Anđela Merici

NE. 27/1 08,00 + obitelj Prester i Črnila_
10,00 * župna
11,30 + Dragica i Stjepan Bračko; obitelj Bračko i Ciler_
16,00 Sv. Florijan: + Ivan Željko Bedić_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Toma Akvinski
PO. 28/1 08,00 #  na nakanu  (kumul.)
18,00 + Stanko Lazar; Tomka Ivakovć_
.
UT. 29/1 08,00 #  na nakanu  (kumul.)
18,00 + Dragutin i Mira Bučela
SR. 30/1 08,00 #  na nakanu  (kumul.)
18,00 + Genoveva, Vjekoslav,Andrija i Katarina Kaniški; Julijana i Ana Šercer; Ivana, Ivan i Zlatko Bračko_
sv. Ivan Bosco
ČT. 31/1 08,00 + Franjo, Stjepan, Josip i Štefanija Bužanić
18,00 + Mijo i Frane Pojatina
PT. 1/2 08,00 * Na čast Majci Božjoj – zahvala za uspješnu operaciju srca
18,00 + Đuro Češljaš_
Svijećnica
SU. 2/2 08,00 + Silva Sambolec i obitelj
18,00 + Marija Simon; Marija Kontak_

4. nedjelja kroz godinu – Sv. Blaž

NE. 3/2 08,00 + Slavko i Bara Galić_
10,00 * župna
11,30 + Katarina i Bolto Najman
16,00 Sv. Florijan: + Zdravko Martinec i obitelj_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 20. do 27. siječnja 2019. – 2. TJEDAN KROZ GODINU

——————————————————–

 

2. nedjelja kroz godinu – sv. Fabijan i Sebastijan

NE. 20/1 08,00 + Milan i Terezija Komar; obitelj Komar i Vrček_
10,00 * župna
11,30 + Marija-Nada i Antun Vugrin; Josipa Herceg
16,00 Sv. Florijan: + Josip Kovačić_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Agneza
PO. 21/1 08,00 #  na nakanu  (kumul.)
18,00 + Ivica Matković
sv. Vinko
UT. 22/1 08,00 #  na nakanu  (kumul.)
18,00 + Ivan Lešina
SR. 23/1 08,00 + Ivan Kolačko_
18,00 + Slavica Cmrečnjak
sv. Franjo Saleški
ČT. 24/1 08,00 + Genoveva, Tomo i sin Tomo Cafuk
18,00 + Ivka Krišto_
obraćenje sv. Pavla
PT. 25/1 08,00 + Stjepan Vusić_
18,00 + Ružica Cvetko_
sv. Timotej i Tit
SU. 26/1 08,00 #  na nakanu  (kumul.)
18,00 ** Na nakanu – za zaposlenje

3. nedjelja kroz godinu – sv. Anđela Merici

NE. 27/1 08,00 + obitelj Prester i Črnila_
10,00 * župna
11,30 + Dragica i Stjepan Bračko; obitelj Bračko i Ciler_
16,00 Sv. Florijan: + Ivan Željko Bedić_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 13. do 20. siječnja 2019. – 1. TJEDAN KROZ GODINU

——————————————————–

Nedjelja krštenja Gospodnjeg

NE. 13/1 08,00 + Marija i Zvonimir Tkalec_
10,00 * župna
11,30 + Elizabeta Puček; Valent i Božena Plantak; Petar i Katarina Mojzeš_
16,00 Sv. Florijan: + Ivan Nino Sever; Stanko Kranjčić; N.N. (neimenovani +)
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 14/1 08,00 + Marija Kranjčić
18,00 + Marija, Vladimir i Sofija Horvatić; obitelj Pšak
UT. 15/1 08,00 + Silva Sambolec
18,00 + Aleksandar Mrva; Vjekoslava Batalić; obitelj Farkaš_
SR. 16/1 08,00 + Ivan i Krešimir Kralj; Antun i Katarina Đurasek; Ivan i Kata Kralj_
18,00 + Bolto i Katarina Najman_
sv. Antun Pustinjak
ČT. 17/1 08,00 + Antun Strnad; Josip Marković_
18,00 + obitelj Izidora Gladovića; ob. Stanka Cara, Tomo Rosandić_
PT. 18/1 08,00 + Velimir Habrun
18,00 + obitelj Čonda
SU. 19/1 08,00 ** na nakanu   (#)
18,00 + Vjekoslav i Josipa Šamec; Alojzije i Ruža Beljo

2. nedjelja kroz godinu – sv. Fabijan i Sebastijan

NE. 20/1 08,00 + Milan i Terezija Komar; obitelj Komar i Vrček_
10,00 * župna
11,30 + Marija-Nada i Antun Vugrin; Josipa Herceg
16,00 Sv. Florijan: + Josip Kovačić_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 6. do 13. siječnja 2019. – 2. BOŽIĆNI TJEDAN

——————————————————–

Sv. Tri  Kralja

NE. 6/1 08,00 + Bolto i Katarina Najman
10,00 * župna
11,30 + Slavko i Krunoslava Bračko_
16,00 Sv. Florijan: + obitelj Josipa i Abrama Silov; Anđela i Josip Brlek
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 7/1 08,00 + obitelj Mišak i Kovačić_
19,00 + Tomo i Marija, Slavica i Franjo Pozder
UT. 8/1 08,00 + Dragica i Mato Šebijan; Branko Babić_
19,00 + Luka i Lucija Orešković_
SR. 9/1 08,00 + Robert i Franjo Posavec, Ivan i Slava Pintarić
19,00 + Marija Balažinec_
ČT. 10/1 08,00 + obitelj Tkalčec; Božica Kliček_
18,00 + Marija Matičić; obitelj Matičić i Bernat
PT. 11/1 08,00 + Barica i Slavko Novoselec
18,00 ** Zahvala za sva primljena dobra – na čast Presvetom Trojstvu i BDM. Pomoćnici kršćana
SU. 12/1 08,00 + obitelj Pernar, Mašić, Girčal i Đurđek_
18,00 + Alojzija Bobek i obitelj

Nedjelja krštenja Gospodnjeg

NE. 13/1 08,00 + Marija i Zvonimir Tkalec_
10,00 * župna
11,30 + Elizabeta Puček; Valent i Božena Plantak; Petar i Katarina Mojzeš_
16,00 Sv. Florijan: + Ivan Nino Sever; Stanko Kranjčić; N.N. (neimenovani+)
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 30. prosinca 2018. do 6. siječnja 2019. – 1. BOŽIĆNI TJEDAN

 

Sveta Obitelj

NE. 30/12 08,00 + obitelj Đula i Žunec
10,00 * župna
11,30 + Tode Sinobad_
16,00 Sv. Florijan: + obitelj Obadić, Toplak i Milković
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Stara godina
PO. 31/12 08,00 Na nakanu (kpl.)
18,00 ** Zahvalnica
Nova godina
UT. 1/1 08,00 ** Na čast sv. anti – zahvala na nakanu
10,00 * župna
11,30 + Zvonko Križmarić_
16,00 Sv. Florijan: * Na nakanu (sl.)
18,00 + Krešimir Žitnjak; Marija Sačić_
sv. Bazilije i Grgur Nazijanski
SR. 2/1 08,00 ** Na čast sv. Brigiti – zahvala
19,00 + Marija i Branko Žabčić; Barbara i Stjepan  Maršić; Štefica i Blaž Valdec_
ČT. 3/1 08,00 + Katarina i Bolto Najman
19,00 + Josip i Gabrijela Žitnjak
PT. 4/1 08,00 + obitelj Šercer: Franjo, Marija, Ana i Julijana_
19,00 + Božena i Mirko Treber; Vjekoslav i Anđela Hrg_
SU. 5/1 08,00 + Vjekoslav i Josipa Šamec; Alojzije i Ruža Beljo
19,00 + Jagica, Ivan, Barbara, Grga i Katica Sajko

Sv. Tri  Kralja

NE. 6/1 08,00 + Bolto i Katarina Najman
10,00 * župna
11,30 + Slavko i Krunoslava Bračko_
16,00 Sv. Florijan: + obitelj Josipa i Abrama Silov; Anđela i Josip Brlek
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 23. do 30. prosinca 2018. – 4. ADVENTSKI  i BOŽIĆNI TJEDAN

 

4. adventska nedjelja

NE. 23/12 06,00 + Sara Katy Džanko; Stjepan, Branka i Štefanija Labaš; Janko i Draga Oršolić; Stjepan Gradečak; Mirko Galunić
10,00 * župna
11,30 + Vladimir Kosalec_
16,00 Sv. Florijan: + Božidar Šimek; ob. Šimek i Kovač
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Badnjak
PO. 24/12 06,00 + Ljubica i Zvonimir Večerić
18,00 + Mile Čupić; Marija i Božo Kliček_
20,00 Sv. Florijan: Na nakanu (sl.)
24,00 + Eva i Franjo Najman
BOŽIĆ
UT. 25/12 08,00 + Rajko Gunek; Franjo Jambres; Klara i Vid Težak_
10,00 * župna
11,30 + Jelka Šoković; Marijan Tenko__
16,00 Sv. Florijan: * Na nakanu (kpl)
18,00 + Jakob Trstenjak; Nada i Franjo Lončarić; Franjo i Katarina Copak; Slavko i Bara Mužina_
Sv. Stjepan
SR. 26/12 08,00 + obitelj Vaupotić i Kracik_
10,00 * župna
11,30 + Valent Maček_
16,00 Sv. Florijan: + obitelj Ptiček i Ahmetović
18,00 + Rajko Glavač
Sv. Ivan
ČT. 27/12 08,00 + Gordana Rogina_
19,00 + Vladimir Remar
Nevina dječica
PT. 28/12 08,00 + Andrija Košćak; Petar i Marta Mavrić; Stjepan i Slavko Mavrić; Mica Mavrić_
19,00 * Na nakanu obitelji Najman;     + Saša Magić
SU. 29/12 08,00 + Dragutin i Jelena Klasta i obitelj
19,00 + Andrija Šaško i roditelji_

Sveta Obitelj

NE. 30/12 08,00 + obitelj Đula i Žunec
10,00 * župna
11,30 + Tode Sinobad_
16,00 Sv. Florijan: + obitelj Obadić, Toplak i Milković
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 16. do 23. prosinca 2018.

– 3. ADVENTSKI TJEDAN

 

3. adventska nedjelja

NE. 16/12 06,00 + Bolto i Katarina Najman
10,00 * župna
11,30 + Draga Pigac
16,00 Sv. Florijan: + Dane Majstorović; ob. Kolarić, Požgaj i Majstorović
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 17/12 06,00 ** Za nerođeno dijete
18,00 + Sidonija, Zvonimir i sin Zvonimir Trupković_
UT. 18/12 06,00 + Stjepan i Marija Brković; Vid i Terezija Đurin_
18,00 + Antun Bajs_
SR. 19/12 06,00 + Vladimir Kušević
18,00 + Marija i Andrija Fajfarić; Jurica Volarić
ČT. 20/12 06,00 + Stjepan Kukec; Štefanija, Stjepan i Franjo Borović_
18,00 + Mijo Barulek; Mario Rušec
PT. 21/12 06,00 + Vlasta i Marijan Lenartić i obitelj
18,00 + Stjepan Vrbanec_
SU. 22/12 06,00 + Ivan Hižak
18,00 + Marija i Josip Butek

4. adventska nedjelja

NE. 23/12 06,00 + Sara Katy Džanko; Stjepan, Branka i Štefanija Labaš; Janko i Draga Oršolić; Stjepan Gradečak; Mirko Galunić
10,00 * župna
11,30 + Vladimir Kosalec_
16,00 Sv. Florijan: + Božidar Šimek; ob. Šimek i Kovač
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

Sv. mise od 9. do 16. prosinca 2018. – 2. ADVENTSKI TJEDAN

2. adventska nedjelja

NE. 9/12 06,00 + Bara i Slavko Galić_
10,00 * župna
11,30 + Marija Cecelja
16,00 Sv. Florijan: * Na nakanu (kpl.)
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 10/12 06,00 ** Na čast Duhu Svetom za ozdravljenje od tumora kćerke Petre i njezine majke_
18,00 + Alan, Ljudevit i Marija Habulan; Tomo i Marija Novak
UT. 11/12 06,00 + Ljubica Rihtarić_
18,00 + obitelj Sviben; Nada Faulveter; Jozefina Gregorić
SR. 12/12 06,00 ** Na čast Duhu Svetom za ozdravljenje od tumora kćerke Petre i njezine majke_
18,00 + Janko i Alojzija Bobek i obitelj
sv. Lucija
ČT. 13/12 06,00 ** Na čast Duhu Svetom za ozdravljenje od tumora kćerke Petre i njezine majke_
18,00 + Marijan i Kata Žganec; obitelj Žganec, Javor i Bijažić_
sv. Ivan od Križa
PT. 14/12 06,00 ** Na čast Duhu Svetom za ozdravljenje od tumora kćerke Petre i njezine majke_
18,00 + Mijo Martinčević
bl. Drinske mučenice
SU. 15/12 06,00 ** Na čast Duhu Svetom za ozdravljenje od tumora kćerke Petre i njezine majke_
18,00 + Ignec Vurušić_

3. adventska nedjelja

NE. 16/12 06,00 + Bolto i Katarina Najman
10,00 * župna
11,30 + Draga Pigac
16,00 Sv. Florijan: + Dane Majstorović; ob. Kolarić, Požgaj i Majstorović
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 2. do 9. prosinca 2018. – 1.  ADVENTSKI TJEDAN

——————————————————–

1. adventska nedjelja

NE. 2/12 06,00 + Katarina i Bolto Najman
10,00 * župna
11,30 + Đuro, Ivka, Tomo, Josip i Đuro Češljaš
16,00 Sv. Florijan: + Andrija, Terezija, Milivoj i Andrija Bosilj
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Franjo Ksaverski
PO. 3/12 06,00 * Za nerođenu djecu_
18,00 + Ivana(ž)  Bračko_
sv. Barbara
UT. 4/12 06,00 + Katica Bedić; obitelj Bedić i Čapić_
18,00 + Krunoslava i Slavko Bračko_
SR. 5/12 06,00 * Zahvalnica
18,00 + Ivan, Dragica, Ljudevit, Željko i Ivanka Tušek
sv. Nikola
ČT. 6/12 06,00 + obitelj Češnjaj, Huhoja i Novački_
10,00 + Ana Horenec
11,30 + Marijan Meštrić
18,00 ** Župna
sv. Ambrozije
PT. 7/12 06,00 + Božica Kliček; obitelj Tkalčec_
06,00 + Jozef  i Violeta Domnik
18,00 + Marija, Ivan i Dragica Kolić_
Bezgrješno začeće BDM
SU. 8/12 06,00 + Irena i Vatroslav Šanjek i obitelj
18,00 + Branko i Ivanka Koren; Đuro i Milica Šumak_

2. adventska nedjelja

NE. 9/12 06,00 + Bara i Slavko Galić_
10,00 * župna
11,30 + Marija Cecelja
16,00 Sv. Florijan: * Na nakanu (kpl.)
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 25. studenog do 2. prosinca 2018. – 34. TJEDAN KROZ GODINU

Krist Kralj

——————————————————–

NE. 25/11 08,00 + Božidar Klasta; Veronika Međimurec_
10,00 * župna
11,30 + Genoveva, Vjekoslav, Andrija i Katarina Kaniški; Julijana i Ana Šercer; Ivana, Ivan i Zlatko Bračko_
16,00 Sv. Florijan: + Vladimir Korade i obitelj; Renata Štimac; obitelj Ciglar: Tomo i Kata
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 26/11 08,00 + Stjepan Habunek i djeca_
18,00 + obitelj Horvat, Cecelja i Sačić; Tatjana Kovač
UT. 27/11 08,00 + Ivan Lipić_
18,00 + Terezija, Franjo, Josip, Marija i Darko Antekolović; Ivan Cerovec; Mirko Šestak
SR. 28/11 08,00 + Zlatko i Ivana_
18,00 + Zlatko Bračko_
ČT. 29/11 08,00 + Željko Musija_
18,00 + Ivka Blažić_
sv. Andrija
PT. 30/11 08,00 + Andrija, Terezija i Milivoj Bosilj_
18,00 + Karlo, Ana, Zlata i Josip Petrinić
SU. 1/12 08,00 + Josip Cafuk; Štefanija, Ivan i Zlatko Cafuk; Matija i Agata Serini
18,00 + Ivan i Štefica Špoljarić

1. adventska nedjelja

NE. 2/12 06,00 + Katarina i Bolto Najman
10,00 * župna
11,30 + Đuro, Ivka, Tomo, Josip i Đuro Češljaš
16,00 Sv. Florijan: + Andrija, Terezija, Milivoj i Andrija Bosilj
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 18. do 25. studenog 2018. – 33. TJEDAN KROZ GODINU

 

33. nedjelja kroz godinu

NE. 18/11 08,00 + Kata, Franjo, Vinko i Dragutin Mihica; Franjo Hlebec_
10,00 * župna
11,30 + Katarina Hamelec; obitelj Hamelec i Meašić_
16,00 Sv. Florijan: + ob. Požgaj, Kolarić i Majstorović
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 19/11 08,00 + obitelj Piskač i Plantak
18,00 + Stjepan Horvat i obitelj_
UT. 20/11 08,00 + Štefanija Tkalčec_
18,00 + Irena Šanjek_
Prikazanje BDM – Gospa od zdravlja
SR. 21/11 08,00 + Damir Vitez i obitelj Vitez i Selak_
18,00 + Dragica Lazar i obitelj_
sv. Cecilija
ČT. 22/11 08,00 + obitelj Tkalčec; Božica Kliček_
18,00 + obitelj Kracik i Vaupotić_
sv. Klement, papa
PT. 23/11 08,00 + Franjo Banić i obitelj
18,00 + Albin Korotaj_
sv. Andrija Dung Lac
SU. 24/11 08,00 + Katarina i Martin Novinšćak; Franjo Bovha; Marija Belović_
18,00 + Ivanka Čonda

Krist Kralj

NE. 25/11 08,00 + Božidar Klasta; Veronika Međimurec_
10,00 * župna
11,30 + Genoveva, Vjekoslav, Andrija i Katarina Kaniški; Julijana i Ana Šercer; Ivana, Ivan i Zlatko Bračko_
16,00 Sv. Florijan: + Vladimir Korade i obitelj; Renata Štimac; obitelj Ciglar: Tomo i Kata
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 11. do 18. studenog 2018. – 32. TJEDAN KROZ GODINU

 

32. nedjelja kroz godinu

NE. 11/11 08,00 + Stanko, Jeronim, Dragutin i Dragica Šprem_
10,00 * župna
11,30 + Kata Mihoci
16,00 Sv. Florijan: + Stjepan, Klara i Josip Srnec
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 12/11 08,00 ** Zahvala Majci Božjoj Snježnoj – na nakanu
18,00 + Iva Cvrtnjak; obitelj Cvrtnjak i Copak
UT. 13/11 08,00 + Zlatko, Milan i Viktorija Ježovita_
18,00 + Kata Klođera i obitelj
ŽUPNO KLANJANJE – sv. Nikola Tavelić
SR. 14/11 08,00 + Petar i Dragica Habulin; Franjo i Antonija Bujanić_
10,00 ** Na naknu (sl.)
11,30 ** Na nakanu (sl.)
18,00 ** Župna
ČT. 15/11 08,00 ** Zahvala sv. Ivi – na nakanu
18,00 + Rada i Franjo Knežić_
PT. 16/11 08,00 + Bolto i Katarina Najman_
18,00 + Valent i Anđela Humić_
sv. Elizabeta Ugarska
SU. 17/11 08,00 + obitelj Novak: Franjo, Marijan, Elizabeta i Ana_
18,00 + Josip i Ružica Habek_

33. nedjelja kroz godinu

NE. 18/11 08,00 + Kata, Franjo, Vinko i Dragutin Mihica; Franjo Hlebec_
10,00 * župna
11,30 + Katarina Hamelec; obitelj Hamelec i Meašić_
16,00 Sv. Florijan: + obitelj Požgaj, Kolarić i Majstorović
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 4. do 11. studenog 2018. – 31. TJEDAN KROZ GODINU

 

31. nedjelja kroz godinu

NE. 4/11 08,00 + Katarina i Bolto Najman
10,00 * župna
11,30 + Dragutin Ptiček
16,00 Sv. Florijan: + Mirko i Ivka Valjak
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 5/11 08,00 + Marija, Ivan i Franjo Vragović
18,00 + obitelj Županić; Marta Mikac_
UT. 6/11 08,00 + Branko Babić_
18,00 + Đurđa Hruškar_
SR. 7/11 08,00 + Barica, Ivica i Tomica Pofuk; Stjepan i Jelena Lacković_
18,00 + Julijana i Ivan Muršić; Stanislav i Milka Metlikovec
bl. Gracija Kotorski
ČT. 8/11 08,00 + obitelj Topolnjak i Loparić
18,00 + Biserka Kolarić; obitelj Kolarić i Trglavčnik
Posveta Lateranske bazilike
PT. 9/11 08,00 + Mira, Juraj, Franciska, Jakov i Antonija Blažeković_
18,00 + Gabrijela i Josip Žitnjak_
sv. Leon Veliki
SU. 10/11 08,00 + Marta Njegovec_
18,00 + Stjepan Dijanešić

32. nedjelja kroz godinu

NE. 11/11 08,00 + Stanko, Jeronim, Dragutin i Dragica Šprem_
10,00 * župna
11,30 + Kata Mihoci
16,00 Sv. Florijan: + Stjepan, Klara i Josip Srnec
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 21. do 28. listopada 2018.

– 29. TJEDAN KROZ GODINU

 

29. nedjelja kroz godinu

NE. 21/10 08,00 + Adam Meštrić; Ivan Duić_
10,00 * župna
11,30 + Zvonko, Anica i Mladen Drvarek
17,00 Sv. Florijan: + Stjepan i Štefanija Liber; Franjo Polančec; obitelj Pecik_
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Ivan Pavao II.
PO. 22/10 08,00 Branislava Baković
19,00 + Željko Hrubi_
UT. 23/10 08,00 Kata Magdić i obitelj_
19,00 + Hermina Hainš; Hermina i Dragutin Karan
SR. 24/10 08,00 + Marica Puljić i obitelj
19,00 + Pavao Mišak; Ivan i Agata Želježnjak
ČT. 25/10 08,00 + Slavko Habulin
19,00 + Marijan Črlenec_
PT. 26/10 08,00 + Julije Toplak; obitelj Toplak, Topolnjak, Ivančić i Vršić
19,00 + Vera Svetec; Josip i Marija Videc_
SU. 27/10 08,00 + Tomo Mrazek
19,00 + Stjepan Trojak_

30. nedjelja kroz godinu

NE. 28/10 08,00 + obitelj Perić, Zvekić i Pavleković; Nada Đorđević
10,00 * župna
11,30 + Milka Metlikovec
17,00 Sv. Florijan: * na nakanu (slob.)
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 14. do 21. listopada 2018.

– 28 . TJEDAN KROZ GODINU

 

28. nedjelja kroz godinu

NE. 14/10 08,00 + Mladen i Krešimir Vujec; obitelj Vujec i Mikec_
10,00 * župna
11,30 + Davor Italo Lacković_
17,00 Sv. Florijan: + Na nakanu (sl.)_
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Terezija Avilska
PO. 15/10 08,00 + Barbara Vršić_
19,00 + Valent i Anđela Humić_
UT. 16/10 08,00 + Bolto i Katarina Najman
19,00 + Tomislav Meštrović_
sv. Ignacije Antiohijski
SR. 17/10 08,00 + Franjo Banić i obitelj
19,00 + Josip, Ružica, Gabrijela i Ignac Mavriček
sv. Luka, evanđelist
ČT. 18/10 08,00 + Ana Kranjčec_
19,00 + Marija Kranjec
PT. 19/10 08,00 + Franjo Helebrandt i obitelj
19,00 + Dragutin i Nada Funda
SU. 20/10 08,00 + Franca i Stjepan Cupar; obitelj Rožmarić: Josip, Marija i Josip_
19,00 + Dragica, Tomo i Kata Labaš_

29. nedjelja kroz godinu

NE. 21/10 08,00 + Adam Meštrić; Ivan Duić_
10,00 * župna
11,30 + Zvonko, Anica i Mladen Drvarek
17,00 Sv. Florijan: + Stjepan i Štefanija Liber; Franjo Polančec; obitelj Pecik_
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 30. rujna do 7. listopada 2018.

– 26. TJEDAN KROZ GODINU

 

 

26. nedjelja kroz godinu

NE. 30/9 08,00 + Stjepan i Josip Lončar
10,00 * župna
11,30 + Štefanija, Stjepan i Franjo Bužanć_
17,00 Sv. Florijan: + Mirko Košćak
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Terezija od Djeteta Isusa
PO. 1/10 08,00 + obitelj Labaš i Korade_
19,00 + Ivan Bahun_
sv. Anđeli Čuvari
UT. 2/10 08,00 + Juraj Šćuric_
19,00 + Tomo, Genoveva i sin Tomo Cafuk_
SR. 3/10 08,00 nema mise zbog svećeničkog hodočašća
19,00 + Anica i Franjo Kaniški_
sv. Franjo Asiški
ČT. 4/10 08,00 + obitelj Tkalčec; Božica Kliček_
19,00 + don Franjo Hrg
PT. 5/10 08,00 + Krešimir Albus_
19,00 + Franjo, Ciril i Magdalena Habek_
sv. Bruno
SU. 6/10 08,00 + Dalibor, Marijan, Ana i Josip Lončarić; Milka i Ivan Horvatić
19,00 + Anka i Ivo Jurić_

27. nedjelja kroz godinu – Kraljica sv. Krunice

NE. 7/10 08,00 + Dragutin Hiržin_
10,00 * župna
11,30 + Terezija Hrašćanec
17,00 Sv. Florijan: + Igor Mlinarić_
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 2. do 9. rujna 2018. – 22. TJEDAN KROZ GODINU

 

22. nedjelja kroz godinu

NE. 2/9 08,00 + Lovro, Monika i Stjepan Črnila; Đuro Rožmarić_
10,00 * župna
11,30 + don Frane Hrg_
17,00 Sv. Florijan: + ob. Bedić, Hrandek, Višnjić i Benković
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Grgur Veliki
PO. 3/9 08,00 + Katarina i Bolto Najman
19,00 * Na čast Majci Božjoj Lurdskoj za zdravlje
UT. 4/9 08,00 + Marija Perhoč_
19,00 + Mladen Županić_
sv. Majka Terezija iz Kalkute
SR. 5/9 08,00 * Zahvalnica sv. Josipu za uslišane molitve
19,00 + Đuro Balent
ČT. 6/9 08,00 + obitelj Plasajec i Vrbanec_
19,00 + obitelj Horvat, Cecelja i Sačić; Tatjana Kovač
sv. Marko Križevčanin
PT. 7/9 08,00 + Zlatko i obitelj_
19,00 + obitelj Novak i Ribić
Mala Gospa
SU. 8/9 08,00 * Za ozdravljenje – na nakanu;

+ Terezija i Franjo Dukarić; Cecilija i Ignac Cvetković

19,00 + Zoran Potočnik

23. nedjelja kroz godinu

NE. 9/9 08,00 + Antun Obrstar_
10,00 * župna
11,30 + Katarina i Brabnko Roginek; obitelj Roginek i Malić
17,00 Sv. Florijan: ** Na nakanu (slob.)
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 29. srpnja do 5. kolovoza 2018. – 17. TJEDAN KROZ GODINU

  ———————————————————–

 

17. nedjelja kroz godinu

NE. 29/7 08,00 + Alfred Heinl_
10,00 * župna
11,00 u srpnju i kolovozu nema mise poldanje mise
17,00 Sv. Florijan: nema mise u srpnju i kolovozu
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 30/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Genoveva, Vjekoslav, Andrija i Katarina Kaniški; Julijana i Ana Šercer; Ivana, Ivan i Zlatko Bračko_
sv. Ignacije Lojolski
UT. 31/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Kruno Čanjevac_
sv. Alfonz Liguori
SR. 1/8 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Antun Sirovec
BDM od Anđela
ČT. 2/8 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Ljubica Rataša
bl. Augustin Kažotić
PT. 3/8 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Katarina i Bolto Najman
sv. Ivan Marija Vianney
SU. 4/8 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Stjepan Jakopović; obitelj Jakopović i Lusavec_

18. nedjelja kroz godinu – Dan pobjede i domovinske zahvalnosti

NE. 5/8 08,00 ** Za Domovinu
10,00 * župna
11,00 u srpnju i kolovozu nema mise poldanje mise
17,00 Sv. Florijan: nema mise u srpnju i kolovozu
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 22. do 29. srpnja 2018. – 16. TJEDAN KROZ GODINU

  ———————————————————–

 

16. nedjelja kroz godinu

NE. 22/7 08,00 + Đuro Češljaš_
10,00 * župna
11,00 u srpnju i kolovozu nema mise poldanje mise
17,00 Sv. Florijan: nema mise u srpnju i kolovozu
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Brigita
PO. 23/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Davorin, Antun i Emilija Zver; Marija i Vasilj Ceh; Marko Bašić
UT. 24/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Marta Mikac; obitelj Županić
sv. Jakov apostol
SR. 25/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Josip i Marija Orešković_
sv. Ana i Joakim
ČT. 26/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + obitelj Galinec i Paska
20,00 Sv. Ana: + Ana Krog
PT. 27/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Gregor Biškup i obitelj_
SU. 28/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + obitelj Lazar: Vjekoslav, Marija, Perica, Ivica, Zlatko i Marija; Ana Blitvić

17. nedjelja kroz godinu

NE. 29/7 08,00 + Alfred Heinl_
10,00 * župna
11,00 u srpnju i kolovozu nema mise poldanje mise
17,00 Sv. Florijan: nema mise u srpnju i kolovozu
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 15. do 22. srpnja 2018. – 15. TJEDAN KROZ GODINU

  ———————————————————–

 

15. nedjelja kroz godinu

NE. 15/7 08,00 + Bolto i Katarina Najman_
10,00 * župna
11,00 u srpnju i kolovozu nema mise poldanje mise
17,00 Sv. Florijan: nema mise u srpnju i kolovozu
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
BDM od Brda Karmela
PO. 16/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + vlč. Petar Duić_
UT. 17/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Valent i Anđela Humić_
SR. 18/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Branko Lesjak_
ČT. 19/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Josip Zaplatić_
sv. Ilija
PT. 20/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Agneza Brkić_
SU. 21/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Ana Letina_

16. nedjelja kroz godinu

NE. 22/7 08,00 + Đuro Češljaš_
10,00 * župna
11,00 u srpnju i kolovozu nema mise poldanje mise
17,00 Sv. Florijan: nema mise u srpnju i kolovozu
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 8. do 15. srpnja 2018. – 14. TJEDAN KROZ GODINU

  ———————————————————–

 

NE. 8/7 08,00 + Ljubica Ožvanić
10,00 * župna
11,00 u srpnju i kolovozu nema mise poldanje mise
17,00 Sv. Florijan: nema mise u srpnju i kolovozu
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 9/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Ivan Divjak; Đuro i Štefanija Radašić_
UT. 10/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Josip, Ivka i Marijan Mikulek
sv. Benedikt
SR. 11/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Ivan Liber_
19,00 + Dražen Kocijan
ČT. 12/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + obitelj Tkalčec; Božica Kliček_
Majka B. Bistrička
PT. 13/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Josip Češljaš; Klara i Josip Kaniški_
sv. Kamilo
SU. 14/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Stjepan Košić_

15. nedjelja kroz godinu

NE. 15/7 08,00 + Bolto i Katarina Najman_
10,00 * župna
11,00 u srpnju i kolovozu nema mise poldanje mise
17,00 Sv. Florijan: nema mise u srpnju i kolovozu
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 1. do 8. srpnja 2018. – 13. TJEDAN KROZ GODINU

  ———————————————————–

 

ZAVJETNO HODOČAŠĆE NA MARIJU BISTRICU; 13. nedjelja kroz godinu

NE. 1/7 08,00 + Juraj Težak
11,00 ZAVJETNA MISA NA MARIJI BISTRICI
17,00 Sv. Florijan: nema mise u srpnju i kolovozu
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 2/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 ** ZAHVALNICA U KATEDRALI
SV. TOMA APOSTOL
UT. 3/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Katarina i Bolto Najman
SR. 4/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Kruno Čanjevac_
sv. Ćiril i Metod
ČT. 5/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Marijan i Kata Žganec; obitelj Žganec, Javor i Bijažić_
PT. 6/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Alojz i Agneza Hostić
SU. 7/7 08,00 u srpnju i kolovozu nema mise jutarnje mise
19,00 + Nenad Krsnik

14. nedjelja kroz godinu

NE. 8/7 08,00 +Ljubica Ožvanić
10,00 * župna
11,00 u srpnju i kolovozu nema mise poldanje mise
17,00 Sv. Florijan: nema mise u srpnju i kolovozu
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 24. lipnja do 1. srpnja 2018. – 12. TJEDAN KROZ GODINU

  ———————————————————–

 

 

ROĐENJE IVANA KRSTITELJA; 12. nedjelja kroz godinu

NE. 24/6 08,00 + Josip, Štefanija i Zvonko Njegovec; obitelj Mišak: Dragutin, Katarina i Mladen
10,00 * župna
11,30 + Valerio Gregov_
17,00 Sv. Florijan: * Na nakanu  – za zdravlje jedne bolesnice_
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
DAN HRVATSKE DRŽAVNOSTI
PO. 25/6 08,00 + Jelena i Nikola Jelačić_
19,00 ·      misa za Domovinu
UT. 26/6 08,00 + Josipa, Blaž, Klara i Josip Gašparić
19,00 + Franjo Jakopović; obitelj Jakopović i Shor
SR. 27/6 08,00 + Alojz, Teodor i Agneza Terglav_
19,00 + Paulina Rački_
sv. Irenej
ČT. 28/6 08,00 ** Zahvalnica (kpl.)
19,00 ** Zahvalnica (n.)
sv. Petar i Pavao
PT. 29/6 08,00 + Krešimir Žitnjak_
10,00 * župna
19,00 + obitelj Paska i Galinec
PJEŠAČKO HODOČAŠĆE NA MARIJU BISTRICU
SU. 30/6 08,00 + Terezija Gradečak; obitelj Zadanji i Denac_
19,00 MISA U MARIJI BISTRICI

ZAVJETNO HODOČAŠĆE NA MARIJU BISTRICU; 13. nedjelja kroz godinu

NE. 1/7 08,00 + Juraj Težak
11,00 ZAVJETNA MISA NA MARIJI BISTRICI
17,00 Sv. Florijan: nema mise u srpnju i kolovozu
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 17. do 24. lipnja 2018. – 11. TJEDAN KROZ GODINU

  ———————————————————–

 

11. nedjelja kroz godinu

NE. 17/6 08,00 + Bolto i Katarina Najman
10,00 * župna
11,30 + Ivica i Mirko Košćak
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Kolarić i Hlišć
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 18/6 08,00 + Davorin Kralj; Anica Jurenec_
19,00 + Ivica i Mirko Košćak_
UT. 19/6 08,00 + Franjo Zavrtnik; Dragutin Škreb; Kristijan i Krešimir Hoić
19,00 + Mihael Breški; Agneza Moharić_
SR. 20/6 08,00 + Franjo Zagorec; Ivan i Alojzija Hudoletnjak; Đurđa, Petar i Stanko Koren_
19,00 + Dragica i Anđelko Zorković_
Sv. Alojzije
ČT. 21/6 08,00 + Božena Lisičak; Ivan Mašić; Krunoslav Rožić; obitelj Mašić i Rožić_
19,00 + Alojzija i Janko Bobek; Stjepan Vujec
PT. 22/6 08,00 + Dragutin Kaniški_
19,00 + Antun i Marija Pintač
SU. 23/6 08,00 + obitelj Tkalčec; Božica Kliček_
19,00 + Martina i Dragutin Kracik_

12. nedjelja kroz godinu

NE. 24/6 08,00 + Josip, Štefanija i Zvonko Njegovec; obitelj Mišak: Dragutin, Katarina i Mladen
10,00 * župna
11,30 + Valerio Gregov_
17,00 Sv. Florijan: + na nakanu  (x sl.)
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

preuzmi-2

 

 

Sv. mise od 10. do 17. lipnja 2018. – 10. TJEDAN KROZ GODINU

  ———————————————————–

10. nedjelja kroz godinu

NE. 10/6 08,00 + Dragica i Stjepan Bujanić_
10,00 * župna
11,30 + August, Ljudevit, Rudek i Terezija Bosilj_
17,00 Sv. Florijan: ** Na nakanu  (sl.)
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Barnaba
PO. 11/6 08,00 ** Za Tibora i Ivonu i cijelu obitelj – na čast Božjem Milosrđu
19,00 + Ivan Vukalović; obitelj Vukalović, Ozimec i Čvrk_
UT. 12/6 08,00 + Antun Sirovec
19,00 + Alan Habulan; Ljudevit i Marija Habulan; Tomo i Marija Novak_
sv. Antun Padovanski
SR. 13/6 08,00 + Antun, Stanka i andrija Mihalić_
19,00 + Ante i Iva Pojatina_
ČT. 14/6 08,00 ** Za Tibora i Ivonu i cijelu obitelj – na čast Božjem Milosrđu
19,00 + Antonija i Zvonko Klasta; Jelka i Aleksandar Mihalić
Sv. Vid
PT. 15/6 08,00 + Ivan Presečki
19,00 + Marija i Ivan Prugovac
SU. 16/6 08,00 + Ljubica, Ivan i Juraj Kučko; Valent Canjuga; obitelj Franje Košića
19,00 + Ružica i Josip Habek_

11. nedjelja kroz godinu

NE. 17/6 08,00 + Bolto i Katarina Najman
10,00 * župna
11,30 + Ivica i Mirko Košćak
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Kolarić i Hlišć
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 3. do 10. lipnja 2018. – 9. TJEDAN KROZ GODINU

  ———————————————————–

9. nedjelja kroz godinu

NE. 3/6 08,00 + Katarina i Bolto Najman
10,00 * župna
11,30 + Rikard, Štefanija i Nedjeljka Benažić; Manda, Jure i Vlado Raos; obitelj Granić
17,00 Sv. Florijan: + ob. Kolarić, Majstorović i Požgaj
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Kvirin Sisački
PO. 4/6 08,00 + Barica Stolnik; Martin, Tereza, Ivan, Stjepan, August i Ivica Stolnik_
19,00 + Dragica, Tomo i Justina Dukarić; Valent i Antonija Ružić; Igor Pomper_
sv. Bonifacije
UT. 5/6 08,00 ** Za Tibora i Ivonu i cijelu obitelj – na čast Božjem Milosrđu
19,00 + Antun, Ruža i Tomislav Tomašić_
SR. 6/6 08,00 ** Za Tibora i Ivonu i cijelu obitelj – na čast Božjem Milosrđu
19,00 + Drago i Ruža Brezovec_
ČT. 7/6 08,00 ** Za Tibora i Ivonu i cijelu obitelj – na čast Božjem Milosrđu
19,00 + Vladimir Plantak_
Presveto Srce Isusovo
PT. 8/6 08,00 + Josipa Hranić; obitelj Hranić i Eršeg_
19,00 + obitelj Sekovanić: Franjo, Mirko i Marija; Zora Ferenčina_
Bezgrješno Srce Marijino
SU. 9/6 08,00 + Katarina i Dragutin Mihalinec
19,00 + Anica i Franjo Kaniški_

10. nedjelja kroz godinu

NE. 10/6 08,00 + Dragica i Stjepan Bujanić_
10,00 * župna
11,30 + August, Ljudevit, Rudek i Terezija Bosilj_
17,00 Sv. Florijan: ** Na nakanu  (sl.)
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 27. svibnja do 3. lipnja 2018. – 8. TJEDAN KROZ GODINU

  ———————————————————–

PRESVETO TROJSTVO

NE. 27/5 08,00 + Katarina i Martin Novinšćak; Franjo Bovha; Marija Belović
10,00 * župna
11,30 + Zvonko Križmarić
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Benković i Bedić
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 28/5 08,00 * Za Katicu i njezinu obitelj
19,00 + Antonija Dukši_
UT. 29/5 08,00 + Franjo Banić; Valent, Bara i obitelj Slunjski; Dora i Izidor Vincek
19,00 + Marica i Franjo Kos; Milka Držaić_
Dan Hrvatskog sabora
SR. 30/5 08,00 + Anđelka Musija_
19,00 * Za Domovinu
TIJELOVO
ČT. 31/5 08,00 + Josip i Dražen Ožvalt_
19,00 + Marija i Rudolf Banić_
sv. Justin
PT. 1/6 08,00 + Ana, Josip, Marijan i Dalibor Lončarić; Blaženka i Vladimir Štimac; Katarina Keretić
19,00 + Marija i Josip Ozimec; Franjo Božić; Drago Kovač; Ivan Vukalović_
SU. 2/6 08,00 * Na čast sv. Antunu
19,00 + Josip Bednjanić_

9. nedjelja kroz godinu

NE. 3/6 08,00 + Katarina i Bolto Najman
10,00 * župna
11,30 + Rikard, Štefanija i Nedjeljka Benažić; Manda, Jure i Vlado Raos; obitelj Granić
17,00 Sv. Florijan: + ob. Kolarić, Majstorović i Požgaj
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 20. do 27. svibnja 2018. – 7. TJEDAN KROZ GODINU

  ———————————————————–

DUHOVI

NE. 20/5 08,00 * Zahvala Duhu Svetomu
10,00 * župna
11,30 * Na nakanu  (sl.)
17,00 Sv. Florijan: + Stanko Rubina_
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
BDM Majka Crkve
PO. 21/5 08,00 + Ivan i alojzija Hudoletnjak; Kruno Čanjevac
19,00 + Tomo Cafuk i roditelji
UT. 22/5 08,00 * Na nakanu – za nerođenu djecu_
19,00 * Na nakanu – Presvetom Trojstvu
SR. 23/5 08,00 + Zorka, Krsto i Romano Valčić_
19,00 + Margareta i Stjepan Zorko_
BDM Pomoćnica kršćana
ČT. 24/5 08,00 + Štefica Korade_
19,00 + Nedjeljka Benažić_
PT. 25/5 08,00 * Na čast Presv. Trojstvu i Božjem milosrđu za sina i obitelj
19,00 + Ana Tkalec_
sv. Filip Neri
SU. 26/5 08,00 + Boris Hainš_
19,00 + Ružica Cvetko_

PRESVETO TROJSTVO

NE. 27/5 08,00 + Katarina i Martin Novinšćak; Franjo Bovha; Marija Belović
10,00 * župna
11,30 + Zvonko Križmarić
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Benković i Bedić
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 13. do 20. svibnja 2018. – 7. USKRSNI TJEDAN

  ———————————————————–

7. USKRSNA NEDJELJA

NE. 13/5 08,00 + Josipa Gašparić; obitelj Rozike i Martina Roginek
10,00 * župna
11,30 + Barica i Antun Topolovec; Katica Stepančec
17,00 Sv. Florijan: + Josip Kopjar; Dragutin Jaklin
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
SV. MATIJA
PO. 14/5 08,00 # Na nakanu (zaj.)
19,00 + Ivana Bračko_
UT. 15/5 08,00 + Gojko i Ana Jelić
19,00 + obitelj Blažeković i Habek_
SR. 16/5 08,00 + Bolto i Katarina Najman_
19,00 + Josip Vrček, Renata Jelenić; Ivan Rožić; Jadranka Cvetković; Ana Pomper
ČT. 17/5 08,00 * Za zdravlje jedne osobe
19,00 + Valent i Anđela Humić_
PT. 18/5 08,00 + Štefica, Ivan, Marija i Stjepan Cepanec
19,00 + Vladimir, Ivan, Mladen, Zdravko i Štefanija Mihalinec
SU. 19/5 08,00 + obitelj Prizl i Sartorius
19,00 + Đurđa Hruškar

DUHOVI

NE. 20/5 08,00 * Zahvala Duhu Svetomu_
10,00 * župna
11,30 ** Na nakanu  (sl.)
17,00 Sv. Florijan: * Na nakanu (sl.)
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 6. do 13. svibnja 2018. – 6. USKRSNI TJEDAN

  ———————————————————–

6. USKRSNA NEDJELJA – SLAVLJE SV. POTVRDE

NE. 6/5 08,00 + obitelj Verteš, Trubić, Fegeš i Balažić_
10,00 * župna
10,00 Sv. Florijan: ZA SVE +*VATROGASCE
11,30 NEMA MISE ZBOG SV. POTVRDE
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Dujam
PO. 7/5 08,00 + Katarina Mihalinec
19,00 + Josip Križanec_
BDM Posrednica Milosti
UT. 8/5 08,00 + Miroslava i Ivan Plukavec
19,00 + Branko i Ankica Strilić
SR. 9/5 08,00 + Ivan i Alojzija Hudoletnjak; Kruno Čanjevac_
19,00 + Josip i Štefanija Pernar i obitelj
SPASOVO
ČT. 10/5 08,00 + Jure i Matilda Beloša
10,00 * župna
11,30 ** Na nakanu  ( sl.)
17,00 Sv. Florijan: ** Na nakanu (sl.)
19,00 + Zorica Čoh_
PT. 11/5 08,00 + Franjo i Antonija Stolnik; Ivan i Anka Kovač; obitelj Glavica; Draženka Šimek; Vinko i Marija Denačić; Kruno Kovačević_
19,00 + Josip Kutnjak
sv. Leopold Mandić
SU. 12/5 08,00 + Jelica i Ivek Škrinjar
19,00 + Ljudevit Dravinski_

7. USKRSNA NEDJELJA

NE. 13/5 08,00 + Josipa Gašparić; obitelj Rozike i Martina Roginek
10,00 * župna
11,30 + Barica i Antun Topolovec; Katica Stepančec
17,00 Sv. Florijan: + Josip Kopjar; Dragutin Jaklin
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 29. travnja do 6. svibnja 2018. – 5. USKRSNI TJEDAN

  ———————————————————–

 

5. USKRSNA NEDJELJA

NE. 29/4 08,00 + Stanko i Gabrijela Ister_
10,00 * župna
11,30 ** Zahvalnica za 10-g. braka Katarine i Zorana
17,00 Sv. Florijan: + Katarina i Bolto Najman
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 30/4 08,00 ** Za Manuela Lazara – za zdravlje i oslobođenje
19,00 + Ivan Banec i obitelj_
sv. Josip Radnik
UT. 1/5 08,00 ** U zahvalu Bogu i Božjem milosrđu_
19,00 ** Zahvala Majci Božjoj – na nakanu
sv. Atanazije
SR. 2/5 08,00 + Franc Horvat
19,00 + Đurđica Božić_
sv. Filip i Jakov
ČT. 3/5 08,00 + Katarina i Bolto Najman
19,00 + Josip Strnišćak_
sv. Florijan
PT. 4/5 08,00 # Na nakanu (zaj.)
19,00 + Branko Vuglovečki; Ivan, Ana, Josipa i Franjo Cuković
SU. 5/5 08,00 # Na nakanu (zaj.)
19,00 + Đurđica Cesar

6. USKRSNA NEDJELJA – SLAVLJE SV. POTVRDE

NE. 6/5 08,00 + obitelj Verteš, Trubić, Fegeš i Balažić_
10,00 * župna
10,00 Sv. Florijan: ZA SVE +*VATROGASCE
11,30 –       NEMA MISE ZBOG SV. POTVRDE
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 22. do 29. travnja 2018. – 4. USKRSNI TJEDAN

 

 

4. USKRSNA NEDJELJA – DOBRI PASTIR

NE. 22/4 08,00 + Slavko i Bara Galić
10,00 * župna
11,30 + Đuro Mihoci
17,00 Sv. Florijan: + Stjepan Bobek; obitelj Bobek, Kanski i Kovačić
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Juraj
PO. 23/4 08,00 obitelj Lončar: Juraj, Kata, Josip, Tomo, Vlado i Vjekoslava_
19,00 + Josip, Albert i Sandra Hercigonja; Julio i Milica Škreblin
UT. 24/4 08,00 + Goran Cupar_
19,00 + Nada i Dragutin Funda
sv. Marko
SR. 25/4 08,00 + Martina i Dragutin Kracik_
19,00 + Stanislav Levačić_
ČT. 26/4 08,00 + svećenici: Josip Dumbović; Tomo Habdija; don Frane Hrg; Ivica Jagetić;

č. s. Richarda Böckman_

19,00 + Marijan Kolenko_
bl. Ozana Kotorska
PT. 27/4 08,00 + Josip Pokos; Mladen Filipović
19,00 + Zvonimir Rački_
SU. 28/4 08,00 + Paula i Aleksandar Zavrtnik_
19,00 + Dragutin Letina_

5. USKRSNA NEDJELJA

NE. 29/4 08,00 + Stanko i Gabrijela Ister_
10,00 * župna
11,30 ** Zahvalnica za 10-g. braka Katarine i Zorana
17,00 Sv. Florijan: + Katarina i Bolto Najman
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 15. do 22. travnja 2018. – 3. USKRSNI TJEDAN

  ———————————————————–

 

3. USKRSNA NEDJELJA

NE. 15/4 08,00 + Franjo Imbrihalec
10,00 * župna
11,30 + Marija Rožić, Marijana i Franjo Pozder_
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Kolarić, Požgaj i Majstorović
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 16/4 08,00 + Bolto i Katarina Najman
19,00 + Marijan, Barbara i Mario Črlenec
UT. 17/4 08,00 + Cecilija i Ignecije Cvetković; Terezija i Franjo Dukarić_
19,00 + Alan, Ljudevit i Marija Habulan; Tomo i Marija Novak_
SR. 18/4 08,00 + Anka i Janko Belcar_
19,00 + Josip Andrlić i roditelji_
ČT. 19/4 08,00 + Katarina Mesek_
19,00 + Ivan Banec i obitelj
PT. 20/4 08,00 + obitelj Strniščak, Perhoč i Vlahović_
19,00 + Ivan, Verona, Franjo, Slavica i Tomo Blaguški; Marija i Franjo Brez_
SU. 21/4 08,00 + Štefanija Mrazović; Marijan Balaić_
19,00 + Katarina i Bolto Najman

4. USKRSNA NEDJELJA – DOBRI PASTIR

NE. 22/4 08,00 + Slavko i Bara Galić
10,00 * župna
11,30 + Đuro Mihoci
17,00 Sv. Florijan: + Stjepan Bobek; obitelj Bobek, Kanski i Kovačić
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 8. do 15. travnja 2018. – 2. USKRSNI TJEDAN

  ———————————————————–

 

2. USKRSNA, BIJELA NEDJELJA, NEDJELJA BOŽJEG MILOSRĐA

NE. 8/4 08,00 + Slavica i Dragutin Komes_
10,00 * župna
11,30 + Ivan Panić; Zvonko Švelec
17,00 Sv. Florijan: + Slavica Bujanić_
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
BLAGOVIJEST
PO. 9/4 08,00 ** Na nakanu – za Slunjski Nou i obitelj
19,00 + Dragica Šoković; Josip i Franciska Gredelj_
UT. 10/4 08,00 + Zvonko Jukić_
19,00 + Josip Eršeg i obitelj
SR. 11/4 08,00 + Dragutin Botić_
19,00 + Jelena i Marijan Brezovec
ČT. 12/4 08,00 ** Na nakanu – za slogu i mir među susjedima
19,00 + Jusijus i Magda Martinčević; Marko, Danica i Ljudevit Šincek_
PT. 13/4 08,00 + Franjo, Vid i Marija Imbrihalec
19,00 + Mato Krišto_
SU. 14/4 08,00 + Andrina Duić; Sofija Meštrić
19,00 + Đuro Balent i obitelj

3. USKRSNA NEDJELJA

NE. 15/4 08,00 + Franjo Imbrihalec
10,00 * župna
11,30 + Marija Rožić, Marijana i Franjo Pozder_
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Kolarić, Požgaj i Majstorović
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 1. do 8. travnja 2018. – USKRSNI TJEDAN

  ———————————————————–

 

USKRS

NE. 1/4 05,00 + Bolto i Katarina Najman_
08,00 + obitelj Tkalčec i Kupčić; Božica Kliček
10,00 * župna
11,30 + Magda i Franjo Vincek; Ana i Stjepan Rušec
17,00 Sv. Florijan: * Ljubica Ratašaj
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
USKRSNI PONEDJELJAK
PO. 2/4 08,00 + Magdalena Lončarić
10,00 * župna
11,30 + Božidar Knapić
17,00 Sv. Florijan: * Na nakanu (sl.)
19,00 obitelj Volf, Glavica i Sigur
UT. 3/4 08,00 + Katarina i Bolto Najman
19,00 + Antun i Marija Pintač
SR. 4/4 08,00 + obitelj Kovačić i Mišak_
19,00 + Stjepan Vujec
ČT. 5/4 08,00 + Ivan, Marija i Andrija Gotić; Josip i Josipa Kovačić_
19,00 + Terezija Hrašćanec i obitelj
PT. 6/4 08,00 + Stjepan Špiranec
19,00 + Franjo, Marija, Antun, Davor i Emilija Zver_
SU. 7/4 08,00 ** Na nakanu – za Željka i Bojanu i sestru Katicu
19,00 + Božica Starlek Herega_

2. USKRSNA, BIJELA NEDJELJA, NEDJELJA BOŽJEG MILOSRĐA

NE. 8/4 08,00 + Slavica i Dragutin Komes_
10,00 * župna
11,30 + Ivan Panić; Zvonko Švelec
17,00 Sv. Florijan: + Slavica Bujanić_
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 25. ožujka do 1. travnja 2018.

– VELIKI SVETI TJEDAN

  ———————————————————–

CVJETNICA  – Nedjelja Muke Gospodnje

NE. 25/3 08,00 + Genoveva, Vjekoslav, Andrija, Katarina Kaniški; Julijana i Ana Šercer; Ivana , Ivan i Zlatko Bračko_
10,00 * župna
11,30 + Zdravko Kosmačin; obitelj Kosmačin i Keretić_
17,00 Sv. Florijan: + Marija i Dragutin Jaklin
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 26/3 08,00 + Magdalena Lončarić
19,00 + Zvonimir i Maja Mikulčić_
UT. 27/3 08,00 + Marija Kahriman_
19,00 + Ivan Pintarić_
SR. 28/3 08,00 + Božica Kliček; obitelj Tkalčec_
19,00 + Antonija i Zvonko Klasta
VELIKI ČETVRTAK
ČT. 29/3 10,00 MISA POSVETE ULJA U KATEDRALI
19,00 + Željko Martinez
VELIKI PETAK
PT. 30/3 09,00 KRIŽNI PUT U ŽUPNOJ CRKVI
18,00 OBREDI VELIKOG PETKA
VELIKA SUBOTA
SU. 31/3 XX MOLITVA KOD BOŽJEG GROBA
21,00 * U zahvalu Majci Božjoj Lurdskoj

USKRS

NE. 1/4 05,00 + Bolto i Katarina Najman_
08,00 + obitelj Tkalčec i Kupčić; Božica Kliček
10,00 * župna
11,30 + Magda i Franjo Vincek; Ana i Stjepan Rušec
17,00 Sv. Florijan: * Na nakanu (sl.)
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 18. do 25. ožujka 2018.

– 5. KORIZMENI TJEDAN

  ———————————————————–

5. korizmena nedjelja

NE. 18/3 08,00 + obitelj Sinčić, Cepanec; Stjepan Laljek
10,00 * župna
11,30 + Sergej Stasenko_
16,00 Sv. Florijan: + Stjepan, Josip i Štefanija Vusić; Juraj i Ljuba Bunić
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Sv. Josip
PO. 19/3 08,00 ** Na nakanu – za Elvisa_
18,00 + obitelj Dravinski i Kreš_
UT. 20/3 08,00 + Pavao Tropša
18,00 + Josip Hercigonja
SR. 21/3 08,00 + Ivan, Jagica, Barbara, Grga i Katica Sajko
18,00 + obitelj Horvat, Cecelja i Sačić
ČT. 22/3 08,00 + Franjo, Alojz, Katica i Rudolf Banić; Tereza Makaj i obitelj; Vilko i Katica Vincek;

** za nerođenu djecu

18,00 + obitelj Matilde i Stjepana Hirš_
PT. 23/3 08,00 ** Zahvalnica (N.)
18,00 + Elizabeta i Franjo Štefić_
SU. 24/3 08,00 + Valent i Bara Slunjski i obitelj; ** za zdravlje duše i tijela sestre Katice
18,00 + Marija, Dragica i Ivan Kolić_

Cvjetnica – Nedjelja Muke Gospodnje

NE. 25/3 08,00 + Genoveva, Vjekoslav, Andrija, Katarina Kaniški; Julijana i Ana Šercer; Ivana , Ivan i Zlatko Bračko_
10,00 * župna
11,30 + Zdravko Kosmačin; obitelj Kosmačin i Keretić_
16,00 Sv. Florijan: + Marija i Dragutin Jaklin
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

 

Sv. mise od 11. do 18. ožujka 2018.

– 4. KORIZMENI TJEDAN

  ———————————————————–

 

4. korizmena nedjelja

NE. 11/3 08,00 + obitelj Slunjski i Martinec_
10,00 * župna
11,30 + Zvonimir i Marija Tkalec_
16,00 Sv. Florijan: + Siniša Novoselec
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 12/3 08,00 + Mijo, Dragutin, Jelisava, Nada i Zlata Kaniški_
18,00 + Dragutin Kovač; Franjo Božić; Ljubica i Antun Kovač
UT. 13/3 08,00 + Ivan Cepović_
18,00 + Franjo, Terezija, Josip, Marija i Darko Antekolović
SR. 14/3 08,00 ** Za Ivonu – u zahvalu Duhu Svetomu
18,00 + Ivanka i Marijan Krajnik_
ČT. 15/3 08,00 ** Na nakanu – za zdravlje
18,00 + Ivica, Franjo i Marija Vukotić_
PT. 16/3 08,00 + Bolto i Katarina Najman
18,00 + Davorin, Antun i Emilija Zver_
SU. 17/3 08,00 + Marijan Meštrić_
18,00 + Sandra Freund; obitelj Zaplatić, Cvetko i Mrazek_

5. korizmena nedjelja

NE. 18/3 08,00 + obitelj Sinčić, Cepanec; Stjepan Laljek
10,00 * župna
11,30 + Sergej Stasenko_
16,00 Sv. Florijan: + Stjepan, Josip i Štefanija Vusić; Juraj i Ljuba Bunić
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

 

Sv. mise od 4. do 11. ožujka 2018.

– 3. KORIZMENI TJEDAN

  ———————————————————–

 

3. korizmena nedjelja

NE. 4/3 08,00 + Marijan Trubić; obitelj Trubić i Buden
10,00 * župna
11,30 + Vladimir Kušević
16,00 Sv. Florijan: + Andrija Bosilj_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 5/3 08,00 + Zlatko …
18,00 + Zlatko Brčko_
UT. 6/3 08,00 + Stjepan i Vjekoslav Paska_
18,00 + Božena Bernat i obitelj_
SR. 7/3 08,00 ** Na nakanu – za obitelj Kamenar_
18,00 + Ljudmila Kutnjak
ČT. 8/3 08,00 ** Za Tibora – u zahvalu Duhu Svetomu
18,00 + Ivan Bahun_
PT. 9/3 08,00 + obitelj Rukelj i Mikulek_
18,00 + Višnja Plavec; Lidija Plavec Butković; Ivan i Anđela Plavec; Marija i Franjo Špičko_
SU. 10/3 08,00 + Željko Musija_
18,00 + Kata Kežman

4. korizmena nedjelja

NE. 11/3 08,00 + obitelj Slunjski i Martinec_
10,00 * župna
11,30 + Zvonimir i Marija Tkalec_
16,00 Sv. Florijan: + Siniša Novoselec
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

Sv. mise od 25. veljače do 4. ožujka 2018.

– 2. KORIZMENI TJEDAN

  —————————————————

 

 

2. korizmena nedjelja

NE. 25/2 08,00 + Mato, Marija, Mile, Ana i Darinka Javor_
10,00 * župna
11,30 + Vjekoslav Poljanec; Martina i Gabrijel Šestak, Branka Borovec_
16,00 Sv. Florijan: * Na nakanu (sl.)_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 26/2 08,00 + obitelj Vrbanec i Čehok
18,00 + Ana i Ilija Hrupek; Anđela i Ivan Cepanec
UT. 27/2 08,00 # Na nakanu (# zajedn.)
18,00 + Slavica Hering; Dragica Hajsok_
SR. 28/2 08,00 + Josip Kovačić; Marija i Ivan Korotaj; Nada Klun_
18,00 + obitelj Franje Rog
ČT. 1/3 08,00 + Petar, Đurđa i Stanko Koren_
18,00 + Dragutin i Slavica Ferek; Slavica i Petar Ferek_
PT. 2/3 08,00 # Na nakanu (# zajedn.)
18,00 + Stjepan i Štefanija Liber i obitelj
SU. 3/3 08,00 + Štefica i Ivan Špoljarić
18,00 + Katarina i Bolto Najman

3. korizmena nedjelja

NE. 4/3 08,00 + Marijan Trubić; obitelj Trubić i Buden
10,00 * župna
11,30 + Vladimir Kušević
16,00 Sv. Florijan: + Andrija Bosilj_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 18. do 25. veljače 2018.

– 1. KORIZMENI TJEDAN

  ———————————————————–

 

1. korizmena nedjelja

NE. 18/2 08,00 + Stjepan i Terezija Kukec_
10,00 * župna
11,30 + Bosiljka Paska
16,00 Sv. Florijan: * Na nakanu (sl.)_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 19/2 08,00 + Mirko Kamenar
18,00 + Milan Kučko
UT. 20/2 08,00 * Zahvala u čast s. Anti
18,00 + Marija Šponar
SR. 21/2 08,00 + Zlatko, Milan i Viktorija Ježovita_
18,00 + obitelj Luke i Filipa Kučko
Katedra sv. Petra
ČT. 22/2 08,00 * Na nakanu – za obraćenje grješnika
18,00 * Na čast Presvetom Trojstvu – na nakanu
PT. 23/2 08,00 + Anđelka Musija_
18,00 + Krešo, Josipa i Matija Kociper_
KVATRE
SU. 24/2 08,00 * Na nakanu Duhu Svetom  – za sestru Katicu i njezinu obitelj
18,00 + Katica Besak
18,00 + Ivan Telebar (vlč. Leonardo Šardi s gluhima)

2. korizmena nedjelja

NE. 25/2 08,00 + Mato, Marija, Mile, Ana i Darinka Javor_
10,00 * župna
11,30 + Vjekoslav Poljanec; Martina i Gabrijel Šestak, Branka Borovec_
16,00 Sv. Florijan: * Na nakanu (sl.)_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 11. do 18. veljače 2018. – 6. tjedan kroz godinu

  ———————————————————–

 

6. nedjelja kroz godinu – Gospa Ludrdska

NE. 11/2 08,00 + Rudolf Tomašić_
10,00 * župna
11,30 + Marija Cecelja, Anka Galinec; Bosiljka Paska
16,00 Sv. Florijan: + Danica Komar_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 12/2 08,00 + Valentin Cafuk; roditelji Cafuk i Canjuga; Dragica Maruševec; Valentin i Ivan Canjuga_
18,00 + Branko, Marija i Đuro Jalšić_
UT. 13/2 08,00 + Petar Čempo; Zlata Berta_
18,00 + Dominik Bijažić_
Pepelnica
SR. 14/2 08,00 + Na nakanu – za članove obitelji – Zahvala Duhu Svetomu_
18,00 + Valent i Anđela Humić_
ČT. 15/2 08,00 + Ivan Habek_
18,00 + Alan, Ljudevit i Marija Habulan;  Tomo i Marija Novak_
PT. 16/2 08,00 + Bolto i Katarina Najman
18,00 + Nives Flajšman Ratkaj_
SU. 17/2 08,00 + Juraj Vincek_
18,00 + Stjepan Solina_

1. korizmena nedjelja

NE. 18/2 08,00 + Stjepan i Terezija Kukec_
10,00 * župna
11,30 + Bosiljka Paska
16,00 Sv. Florijan: * Na nakanu (sl.)_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 4. do 11. veljače 2018. – 5. tjedan kroz godinu

  ———————————————————–

5. nedjelja kroz godinu

NE. 4/2 08,00 + Katarina i Bolto Najman
10,00 * župna
11,30 + Bojan Želimorski_
16,00 Sv. Florijan: + Ivka Blažić
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Agata
PO. 5/2 08,00 +Agneza, Gabrijel, Zvonko i Vlado Tuđan; Stjepan Benček
18,00 + Marija, Vlatko i Sofija Horvatić i obit.
sv. Pavao Miki i drugovi
UT. 6/2 08,00 # na nakanu (zaj.)
18,00 + Genoveva, Tomo i sin Tomo Cafuk
SR. 7/2 08,00 + obitelj Plasajec i Vrbanec
18,00 * Za liječnike i sve zaposlene u dentalnoj medicini – na čast sv. Apoloniji
ČT. 8/2 08,00 + obitelj Majcen, Cigrovski, Oreški, Horvat i Repić_
18,00 + Ivanka i Zvonko Mesek_
sv. Skolastika
PT. 9/2 08,00 # na nakanu (zaj.)
18,00 MISA JE U KATEDRALI
bl. Alojzije Stepinac
SU. 10/2 08,00 + Palj Kerhoni_
18,00 + Marija i Josip Butek; Agneza Brkić

6. nedjelja kroz godinu – Gospa Ludrdska

NE. 11/2 08,00 + Rudolf Tomašić_
10,00 * župna
11,30 + Marija Cecelja, Anka Galinec; Bosiljka Paska
16,00 Sv. Florijan: + Danica Komar_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 28. siječnja do 4. veljače 2018. – 4. tjedan kroz godinu

  ———————————————————–

4. nedjelja kroz godinu

NE. 28/1 08,00 + obitelj Prester i Črnila_
10,00 * župna
11,30 + Juraj i Marija Melnjak; Slavko i Agata Sitar_
16,00 Sv. Florijan: + Ivka Blažić
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 29/1 08,00 + Julije Toplak
18,00 + Dana i Božidar Majica
UT. 30/1 08,00 + obitelj Križanić
18,00 + Stjepan, Agata i Dragutin Martinčević
sv. Ivan Bosco
SR. 31/1 08,00 + Franjo, Stjepan, Štefanija i Josip Bužanić
18,00 + Mijo i Frane Pojatina_
ČT. 1/2 08,00 # na nakanu (zjd.)
18,00 + Đuro Češljaš_
Svijećnica
PT. 2/2 08,00 * Na nakanu – na čast Duhu Svetom za obitelj_
18,00 * Zagovorna sv. misa na čast Majci Božjoj za zahvalu Stjepana Barbira
sv. Blaž
SU. 3/2 08,00 # na nakaknu (zdj.)
18,00 + Avgust i Anka Korbar_

5. nedjelja kroz godinu

NE. 4/2 08,00 + Katarina i Bolto Najman
10,00 * župna
11,30 + Bojan Želimorski_
16,00 Sv. Florijan: + Ivka Blažić
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 21. do 28. siječnja 2018. – 3. tjedan kroz godinu

 ———————————————————–

3. nedjelja kroz godinu

NE. 21/1 08,00 + Rudolf, Agneza i Antun Banić_
10,00 * župna
11,30 + Stjepan, Valent i Franjica Ozimec_
16,00 Sv. Florijan: obitelj Habunek, Biškup, Hižar, Šimonović; Jovanovac i Pauković
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Vinko
PO. 22/1 08,00 + Josip Andrlić i roditelji_
18,00 ** Za duše u čistilištu
UT. 23/1 08,00 + Vladimir Beli; Josipa, Lovro i Ivica Hosni
18,00 + Ivan Kolačko_
sv. Franjo Saleški
SR. 24/1 08,00 + Ana i Gojko Jelić
18,00 + Ivka Krišto_
Obraćenje sv. Pavla
ČT. 25/1 08,00 ** Za zahvalu za Božja dobročinstva
18,00 + Ružica Cvetko_
sv. Timotej i Tit
PT. 26/1 08,00 + obitelj Galić
18,00 + Genoveva, Vjekoslav, Andrija i Katarina Kaniški; Julijana i Ana Šercer; Ivana, Ivan i Zlatko Bračko
sv. Anđela Merici
SU. 27/1 08,00 ** Na čast Majci Božjoj + Mario Rušec
18,00 + Antun i Katarina Topolnjak; Franjo i Marija Brez; Mijo i Rozalija Kajhen

4. nedjelja kroz godinu

NE. 28/1 08,00 + obitelj Prester i Črnila_
10,00 * župna
11,30 + Juraj i Marija Melnjak; Slavko i Agata Sitar_
16,00 Sv. Florijan: + Ivka Blažić
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 14. do 21. siječnja 2018.

– 2. tjedan kroz godinu

 

———————————————————–

 

2. nedjelja kroz godinu

NE. 14/1 08,00 * Na nakanu – na čast Duhu Svetomu
10,00 * župna
11,30 + Stjepan, Josip, Rozalija i Katica Leskovar; Dominika Hlebnjak; obitelj Kovačić_
16,00 Sv. Florijan: obitelj Habunek, Biškup, Hižar, Šimonović; Jovanovac i Pauković
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 15/1 08,00 ** Na čast Duhu Svetom i Majci Božjoj od Sedam Žalosti – na nakanu za sina_
18,00 + Mario i Branko Žabčić, Barbara i Stjepan Maršić; Štefica i Blaž Valdec_
UT. 16/1 08,00 ** Na čast Duhu Svetom i Majci Božjoj od Sedam Žalosti – na nakanu za sina_
18,00 + Bolto i Katarina Najman_
sv. Antun Pustinjak
SR. 17/1 08,00 + Dragica i Jovo Ivanović
18,00 + Mirica Vincek_
ČT. 18/1 08,00 + Dragica i Jovo Ivanović
18,00 + Damjan, Veronika, Paulina i Zvonimir Rački_
PT. 19/1 08,00 + Katica Sajko; Suzana Keglević (god.)
18,00 ** Za zdravlje obitelji Gregurić
sv. Fabijan i Sebastijan
SU. 20/1 08,00 + Stjepan i Marija Golub_
18,00 + Ivica Matković

3. nedjelja kroz godinu

NE. 21/1 08,00 + Rudolf, Agneza i Antun Banić_
10,00 * župna
11,30 + Stjepan, Valent i Franjica Ozimec_
16,00 Sv. Florijan: obitelj Habunek, Biškup, Hižar, Šimonović; Jovanovac i Pauković
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 7. do 14. siječnja 2018. – 1. tjedan kroz godinu

——————————————————-

 

KRŠTENJE GOSPODINOVO

NE. 7/1 08,00 + obitelj Mišak i Kovačić_
10,00 * župna
11,30 + Dragica Plantak
16,00 Sv. Florijan: + obitelj Josip i Abram Silov; Anđela i Josip Brlek_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 8/1 08,00 + Dragica i Jovo Ivanović
19,00 + Luka i Lucija Orešković_
UT. 9/1 08,00 + Marija Kranjčić
19,00 + Marija i Stjepan Balažinec_
SR. 10/1 08,00 + obitelj Tkalčec; Božica Kliček_
19,00 + Vlado i Antun Čonda
ČT. 11/1 08,00 ** Na čast Duhu Svetom i Majci Božjoj od Sedam Žalosti – na nakanu za sina_
18,00 + obitelj Kolarić i Kušćer_
PT. 12/1 08,00 ** Na čast Duhu Svetom i Majci Božjoj od Sedam Žalosti – na nakanu za sina_
18,00 + Marija i Zvonimir Tkalec_
SU. 13/1 08,00 ** Na čast Duhu Svetom i Majci Božjoj od Sedam Žalosti – na nakanu za sina_
18,00 + Vladimir, Marija i Sofija Horvatić; obitelj Pšak_

2. nedjelja kroz godinu

NE. 14/1 08,00 * Na nakanu – na čast Duhu Svetomu
10,00 * župna
11,30 + Stjepan, Josip, Rozalija i Katica Leskovar; Dominika Hlebnjak; obitelj Kovačić_
16,00 Sv. Florijan: obitelj Habunek, Biškup, Hižar, Šimonović; Jovanovac i Pauković
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 31. prosinca 2017. do 7. siječnja 2018. – 2. božićni tjedan

 

SVETA OBITELJ; Stara godina

NE. 31/12 08,00 + Milena Jonjić:
10,00 * župna
11,30 ** Na nakanu (z.)
16,00 Sv. Florijan: + Samir i Marija Kahriman; Elizabeta, Blaž i Josip Habunek_
18,00 * Zahvalnica

NOVA GODINA

PO. 1/1 08,00 + Marija, Jozo, Mato, Dragutin, Marija, Anto, Ivka i Kata Bajtela
10,00 * župna
11,30 + Zvonko Križmarić_
16,00 Sv. Florijan: + Branko Kaniški; obitelj Tomašić
18,00 + Krešimir Žitnjak; Marija Sačić_
sv. Bazilije Veliki i Grgur Nazijanski
UT. 2/1 08,00 + Kristijan Meštrić_
19,00 + Đuro Čovran
SR. 3/1 08,00 + Katarina i Bolto Najman_
19,00 + Ljuban Jarić
ČT. 4/1 08,00 + Ana i Mladen Nakić_
19,00 + obitelj Pernar, Mašić i Sodar_
PT. 5/1 08,00 + Jagica, Ivan, Barbara, Grga i Katica Sajko
19,00 + Božena i Mirko Treber; Vjekoslav i Anđela Hrg_

SV. TRI KRALJA

SU. 6/1 08,00 + Stjepan i Rajka Gunek; Jelena i Ivan Kanižić
10,00 * župna
11,30 + Bolto i Katarina Najman i obitelj
16,00 Sv. Florijan: * Zahvala za dar krštenja_
18,00 + Slavko i Krunoslava Bračko

KRŠTENJE GOSPODINOVO

NE. 7/1 08,00 + obitelj Mišak i Kovačić_
10,00 * župna
11,30 + Dragica Plantak
16,00 Sv. Florijan: + obitelj Josip i Abram Silov; Anđela i Josip Brlek_
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 24. do 31. prosinca 2017. – božićni tjedan

 

 

 

 

Sv. mise od 24. do 31. prosinca 2017. – božićni tjedan

 

 

 

 

4. adventska nedjelja – BADNJAK

NE. 24/12 06,00 + Ljubica i Zvonimir Večerić
10,00 * župna
11,30 ** Na nakanu (z.)
20,00 Sv. Florijan: + Marija i Samir Kahriman; Josip Habunek i roditelji Elizabeta i Blaž
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
24,00 + Eva i Franjo Najman; Saša Magić

BOŽIĆ

PO. 25/12 08,00 + Sara Katy Džanko; Stjepan, Branka i Štefanija Labaš; Janko i Daga Oršolić; Mirko Galunić
10,00 * župna
11,30 + Albert i Marija Štajduhar; Marija, Marijan i Zdravko Habijan; Paulina i Josip Bužić
16,00 Sv. Florijan: * Zahvala Majci Božjoj_
18,00 + obitelj Zaplatić: Štefanija, Dragutin, Josip i sin Josip; obitelj Cvetko i Mrazek
SV. STJEPAN
UT. 26/12 08,00 + obitelj Vaupotić i Kracik_
10,00 * župna
11,30 + Valent Maček
16,00 Sv. Florijan: + Stjepan i Suzana Golik i obitelj
18,00 + Rajko Glavač

sv. Ivan

SR. 27/12 08,00 + Gordana Rogina_
19,00 + Štefanija Mrazović ; Marijan Balaić_

sv. Nevina dječica

ČT. 28/12 08,00 ** Na nakanu obitelji Najman
19,00 + Ivan Sokač; Igor Prelec; obitelj Vidak_
PT. 29/12 08,00 ** Za zdravlje jedne osobe i obitelji

+ Božidar i Marija Kliček; Mile Čupić

19,00 + Stjepan Košić; obitelj Novak
SU. 30/12 08,00 + obitelj Štimec i Levačić_
19,00 + Davor i Đurđica Nöthig;  obitelj Slaviček

Svet obitelj; Stara godina

NE. 31/12 08,00 + Milena Jonjić:
10,00 * župna
11,30 ** Na nakanu (z.)
16,00 Sv. Florijan: + Samir i Marija Kahriman; Elizabeta, Blaž i Josip Habunek_
18,00 * Zahvalnica

 

 

 

Sv. mise od 17. do 24. prosinca 2017. – 3. adventski tjedan

 

 

3. adventska nedjelja

NE. 17/12 06,00 + Bolto i Katarina Najman; perč. Blaž Horvat
10,00 * župna
11,30 ** Na nakanu (z.)
16,00 Sv. Florijan: + Dano Majstorović; obitelj Kolarić i Požgaj
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 18/12 06,00 + Stjepan i Marija Brković_
18,00 + Alan Habulan
UT. 19/12 06,00 ** Na osobnu nakanu – zahvala za posao
18,00 + Sidonija i Zvonimir i sin Zvonimir Trupković_
SR. 20/12 06,00 + Barica Kužir
18,00 + Marija i Andrija Fajfarić; Jurica Volarić_
ČT. 21/12 06,00 + Vlasta i Marijan Lenartić i obitelj
18,00 + Antun Bajs_
PT. 22/12 06,00 + Stjepan i Marija Golub_
18,00 + Oto, Marija, Roman, Katica i Božidar Ovas
SU. 23/12 06,00 ** Za Lazar Manuel – nakana za obraćenje i zdravlje
18,00 + Danijel Toplak; Štefanija i Ivan Levatić; Margareta i Stjepan Zorko; Draženka Bolanča – Levačić

4. adventska nedjelja – BADNJAK

NE. 24/12 06,00 + Ljubica i Zvonimir Večerić
10,00 * župna
11,30 ** Na nakanu (z.)
20,00 Sv. Florijan: + Marija i Samir Kahriman; Josip Habunek i roditelji Elizabeta i Blaž
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
24,00 + Eva i Franjo Najman; Saša Magić

 

Sv. mise od 10. do 17. prosinca 2017. – 2. adventski tjedan

 

 

2. adventska nedjelja

NE. 10/12 06,00 + Ivan i Branka Nemet_
10,00 * župna
11,30 + Ivana Bračko
16,00 Sv. Florijan: * Na nakanu (z.)
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 11/12 06,00 + Ankica Gregurović
18,00 + Marija Cecelja

BDM Guadalupska

UT. 12/12 06,00 * Na čast Predragocjenoj Krvi Isusovoj za Ivonu_
18,00 + Barbara Liber; obitelj Liber i Darabuš; Blaženka Kirić_

sv. Lucija

SR. 13/12 06,00 * Na čast Predragocjenoj Krvi Isusovoj za Ivonu_
18,00 + Marijan Žganec; obitelj Žganec i Javor_

sv. Ivan od Križa

ČT. 14/12 06,00 * Na čast Presvetom Srcu Isusovu za Ivonu_
18,00 + Mijo Martinčević

bl. Jula i sestre Drinske mučenice

PT. 15/12 06,00 ** Na čast sv. Antunu za Ivonu_
18,00 + Antun Bajs_

KVATRE

SU. 16/12 06,00 + Stjepan Črnila
18,00 + Ignac Vurušić_

3. adventska nedjelja

NE. 17/12 06,00 + Bolto i Katarina Najman; perč. Blaž Horvat
10,00 * župna
11,30 ** Na nakanu (z.)
16,00 Sv. Florijan: + Dano Majstorović; obitelj Kolarić i Požgaj
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 3. do 10. prosinca 2017. – 1. adventski tjedan

 

1. adventska nedjelja

NE. 3/12 06,00 + Katarina i Bolto Najman
10,00 * župna
11,30 ** Zahvala na čast Božjem milosrđu

+ Đuro, Ivka, Tomo, Josip i Đuro Češljaš

16,00 Sv. Florijan: + Andrija, Terezija, Milivoj i Andrija Bosilj
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Barbara
PO. 4/12 06,00 + Slavica Cmrečnjak
18,00 + Andrija Šaško i roditelji_
UT. 5/12 06,00 + Jakob Henec; Valent i Julijana Špoljarić
18,00 + Ivan, Dragica, Ljudevit, Željko i Ivanka Tušek

sv. Nikola

SR. 6/12 06,00 + obitelji Češnjaj, Huhoja i Novački_
10,00 + Nikola Ožeg_
11,30 + Krunoslava i Slavko Bračko
18,00 ** Župna

sv. Ambrozije

ČT. 7/12 06,00 + Božica Kliček; Ivanka Tkalčec
18,00 + Branko i Ivanka Koren; Đuro Šumak_

Bezgrješno začeće Blažene Djevica Marije

PT. 8/12 06,00 + Marijan Meštrić_
18,00 + Marija, Ivan i Dragica Kolić_
SU. 9/12 06,00 + Milica i Slavko Vugrinec_
18,00 + Andrija Mioković_

2. adventska nedjelja

NE. 10/12 06,00 + Ivan i Branka Nemet_
10,00 * župna
11,30 + Ivana Bračko
16,00 Sv. Florijan: * Na nakanu (z.)
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

 

 

Sv. mise od 26. studenog do 3. prosinca 2017. – 34. tjedan kroz godinu

 

34. n.k.g. – KRIST KRALJ

NE. 26/11 08,00 + Kata, Franjo, Vinko i Dragutin Mihica; Franjo Hlebec_
10,00 * župna
11,30 + Albin Korotaj_
16,00 Sv. Florijan: * Na nakanu  (z.)
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 27/11 08,00 + obitelj Lončar: Kata, Juraj, Josip, tomo, Vlado i Slavica_
18,00 + Stjepan Horvat i roditelji_
UT. 28/11 08,00 + Zlatko i Ivana —
18,00 + Zlatko Bračko_
SR. 29/11 08,00 + Željko Musija
18,00 + Agata Mavrek; Katarina i Milan Vdović_

sv. Andrija

ČT. 30/11 08,00 + Josip Lukavečki_
18,00 + Genoveva, Vjekoslav, Andrija i Katarina Kaniški; Julijana i Ana Šercer; Ivana, Ivan i Zlatko Bračko_
PT. 1/12 08,00 ** Na nakanu – za sretan brak
18,00 + Karlo, Ana i Zlata Petrinić_
SU. 2/12 08,00 ** Na nakanu (z.)
18,00 + Rada i Franjo Knežić_

1. adventska nedjelja

NE. 3/12 06,00 + Katarina i Bolto Najman
10,00 * župna
11,30 ** Zahvala na čast Božjem milosrđu

+ Đuro, Ivka, Tomo, Josip i Đuro Češljaš

16,00 Sv. Florijan: + Andrija, Terezija, Milivoj i Andrija Bosilj
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 19. do 26. studenog 2017. – 33. tjedan kroz godinu

 

33. nedjelja kroz godinu

NE. 19/11 08,00 + Dragutin Letina_
10,00 * župna
11,30 ** Na nakanu (z.)
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Požgaj, Kolarić i Majstorović
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 20/11 08,00 + Josip Cafuk i obitelj; obitelj Serini i Rožić
18,00 + Dragutin i Miro Bučela_

Prikazanje BDM

UT. 21/11 08,00 + obitelj Tkalčec i Kupčić; Božica Kliček_
18,00 + Tonka Dukarić

sv. Cecilija

SR. 22/11 08,00 + obitelj Kracik i Vaupotić_
18,00 + Dragica Lazar i obitelj_
ČT. 23/11 08,00 + Miško, Veronika i Gabrijel Ilić i obitelj_
18,00 + Vladimir Korade i obitelj; Renata Štimac

sv. Andrija Dung-Lac i drugovi

PT. 24/11 08,00 + Božidar Klasta; Veronika Međimurec_
18,00 + Albin Korotaj_

sv. Katarina Aleksandrijska

SU. 25/11 08,00 + Katarina i Martin Novinšćak; Franjo Bovha; Marija Belović_
18,00 + Terezija Antekolović i + iz obitelji: Franjo, Josip i Marija

34. n.k.g. – KRIST KRALJ

NE. 26/11 08,00 + Kata, Franjo, Vinko i Dragutin Mihica; Franjo Hlebec_
10,00 * župna
11,30 + Albin Korotaj_
17,00 Sv. Florijan: * Na nakanu  (z.)
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 12. do 19. studenog 2017. – 32. tjedan kroz godinu

 

32. nedjelja kroz godinu

NE. 12/11 08,00 + Zdravko Benkus; Stjepan, Milka i Dražen Kostanjevec
10,00 * župna
11,30 ** Na nakanu (z.)
17,00 Sv. Florijan: + Ivka i Mirko Valjak
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 13/11 08,00 + obitelj Petak, Špiranec, Huđ;

** i za sve žive iz tih obitelji

18,00 + Zlatko, Milan i Viktorija Ježovita, Magdalena Galinec_

sv. Nikola Tavelić

UT. 14/11 08,00 + Antun i Ivana Težak; Stjepan i Amalija Banek_
18,00 + Franjo i Magdalena Habek-Posinovec_

sv. Albert Veliki

SR. 15/11 08,00 + Ivica i Juraj Banek_
18,00 + Anica i Dragutin Šamec; Pavao Markotić; Andrija Petrinec
ČT. 16/11 08,00 + Bolto i Katarina Najman
18,00 + Jela i Blaško Meštvorić_

sv. Elizabeta Ugarska

PT. 17/11 08,00 + Štefanija Liber
18,00 + Josip i Gabrijela Žitnjak
SU. 18/11 08,00 ** Na čast i hvalu Duhu Svetom i Majci Božjoj – na Ivonu_
18,00 + Josip i Ružica Habek_

33. nedjelja kroz godinu

NE. 19/11 08,00 + Dragutin Letina_
10,00 * župna
11,30 ** Na nakanu (z.)
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Požgaj, Kolarić i Majstorović
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 5. do 12. studenog 2017. – 31. tjedan kroz godinu

 

31. nedjelja kroz godinu

NE. 5/11 08,00 + Mladen i Krešimir Vujec; obitelj Vujec i Mikec
10,00 * župna
11,30 + Dragutin Ptiček
17,00 Sv. Florijan: ** Na nakanu (z.)
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 6/11 08,00 + obitelj Petak: Marija r. Blagojević, Franjo, Jagica, Tomo, Ivan, Veronika i Marija; obitelj Špiranec
18,00 ** Na nakanu – za zdravlje
UT. 7/11 08,00 + Monika i Lovro Črnila; Đuro Rožmarić_
18,00 + Julijana i Ivan Muršić; Stanislav Metlikovec

bl. Gracija Kotorski

SR. 8/11 08,00 + Ivan Mašić; obitelj Mašić i Rožić_
18,00 + Mirko Košćak;

** Na nakanu – za ozdravljenje

Posveta Lateranske bazilike

ČT. 9/11 08,00 + Juraj Markušić
18,00 + Ivan Bogadi; obitelj Bogadi i Bednjanić_

sv. Leon Veliki

PT. 10/11 08,00 ** Na čast i hvalu sv. Franje Asiškog_
18,00 + Stjepan Dijanešić_

sv. Martin

SU. 11/11 08,00 + Ivica i Juraj Banec_
18,00 + Stanko, Jeronim, Dragutin i Dragica Šprem_

32. nedjelja kroz godinu

NE. 12/11 08,00 + Zdravko Benkus; Stjepan, Milka i Dražen Kostanjevec
10,00 * župna
11,30 ** Na nakanu (z.)
17,00 Sv. Florijan: + Ivka i Mirko Valjak
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 29.  listopada do 5. studenog 2017. – 30. tjedan kroz godinu

 

30. nedjelja kroz godinu

NE. 29/10 08,00 + obitelj Perić, Zvekić, Pavleković; Nada Đorđević
10,00 * župna
11,30 + Gustav Glavač
17,00 Sv. Florijan: ** Na nakanu (z.)
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 30/10 08,00 + Milica Fajfarić; Ljiljana Koren-Fajfarić
18,00 + Dana Bobinec
UT. 31/10 08,00 + obitelj Koren i Kunić iz Presečna
18,00 + Agneza Brkić_

SVI SVETI

SR. 1/11 08,00 + Dragutin i Franciska Godinić; Marija i Ćiro Levanić; Željka i Đani Paro; Franjo Putar
10,00 * župna
11,30 ** Na nakanu (z.)
15,00 Dobri Pastir: * Za duše u čistilištu
18,00  + Jakob Trstenjak; Nada i Franjo Lončarić; Katarina i Franjo Copak; Bara i Slavko Mužina_

DUŠNI DAN

ČT. 2/11 08,00 ** Za duše u čistilištu / Na nakanu sv. oca pape
18,00 ** Za duše u čistilištu / Na nakanu sv. oca pape
PT. 3/11 08,00 + Boris, Dragutin i Ljerka Hainš; Nada i Petar Kovač; Ivan i Elizabeta Regula
18,00 + Josip Strnišćak_

sv. Karlo Boromejski

SU. 4/11 08,00 + Dragica Šoković; Josip i Franciska Gredelj_
18,00 + obitelj Županić; Marta Mikac

31. nedjelja kroz godinu

NE. 5/11 08,00 + Mladen i Krešimir Vujec; obitelj Vujec i Mikec
10,00 * župna
11,30 + Dragutin Ptiček
17,00 Sv. Florijan: ** Na nakanu (z.)
18,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 22.  do 29. listopada 2017. – 29. tjedan kroz godinu

 

 

29. nedjelja kroz godinu

NE. 22/10 08,00 + Adam Meštrić; Ivan Duić
10,00 * župna
11,30 + obitelj Škorjanec
17,00 Sv. Florijan: + Lovorko Erceg
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 23/10 08,00 + Danica, Katarina i Magdalena Paska_
19,00 + Hermina Hainš
UT. 24/10 08,00 + Marija i Lovro Jalšovec_
19,00 ** Na nakanu – za sina da mu Bog ravna putove
SR. 25/10 08,00 ** Na nakanu – za jedan brak na ast sv. Obitelji i Krvi Kristovoj_
19,00 + Marijan, Mario i Barbara Črlenec_
ČT. 26/10 08,00 + Josipa Mikac_
19,00 + Vera Svetec; Josip i Marija Videc_
PT. 27/10 08,00 + Petar i Dragica Habulin; Franjo i Antonija Bujanić
19,00 ** Na nakanu – za sretan porod kćeri

sv. Šimun i Juda

SU. 28/10 08,00 + obitelj Đula i Žunec
19,00 + Božidar, Vid, Bernarda i Monika Margetić; Ivan Presečki

30. nedjelja kroz godinu

NE. 29/10 08,00 + obitelj Perić, Zvekić, Pavleković; Nada Đorđević
10,00 * župna
11,30 + Gustav Glavač
17,00 Sv. Florijan: ** Na nakanu (z.)
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 15.  do 22. listopada 2017. – 28. tjedan kroz godinu

 

28. nedjelja kroz godinu

NE. 15/10 08,00 + obitelj Bračko; Kristijan i Krešimir Hoić; Ivan Kocijan; Marija Krog
10,00 * župna
11,30 + Bolto i Katarina Najman
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Bedić, Hrandek, Višnjić i Benković
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 16/10 08,00 + Tomislav Meštrović
19,00 + obitelj Kreš_

sv. Ignacije Antiohijski

UT. 17/10 08,00 + Barbara i Valent Slunjski i obitelj
19,00 + Josip, Ružica i Gabrijela Mavriček

sv. Luka evanđelist

SR. 18/10 08,00 ** Na nakanu – za zdravlje supruga_
19,00 + Mijo i Danica Cafuk; Vladimir, Antonija i Andrija Ceglec; Jakov i Terezija Šalamun
ČT. 19/10 08,00 ** Na nakanu – za jedan brak na čast sv. Obitelji i Krvi Kristovoj_
19,00 + Antun Sirovec
PT. 20/10 08,00 + Franca i Stjepan Cupar; Josip, Marija i Josip Rožmarić_
19,00 + obitelj Vidaček; Anđelka Sukalić; Ferdinand Vodušek; Kata Vidaček

sv. Uršula

SU. 21/10 08,00 + Ana Kranjčec_
19,00 + Julijana i Ivan Muršić; Stanislav Metlikovec

29. nedjelja kroz godinu

NE. 22/10 08,00 + Adam Meštrić; Ivan Duić
10,00 * župna
11,30 + obitelj Škorjanec
17,00 Sv. Florijan: + Lovorko Erceg
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 8.  do 15. listopada 2017. – 27. tjedan kroz godinu

 

27. nedjelja kroz godinu – DAN HRVATSKE NEOVISNOSTI

NE. 8/10 08,00 + Vera Vlahović
10,00 * župna
11,30 + Miroslav Ungar_
17,00 Sv. Florijan: + Rok Šamarija_
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 9/10 08,00 + obitelj Plasajec i Vrbanec
19,00 ** Na čast Majci Božjoj Bistričkoj za zdravlje jedne redovnice
UT. 10/10 08,00 * Za zdravlje duše i tijela cijele obitelji

+ Franjo Banić i obitelj

19,00 + Josip i Marija Ozimec; Franjo Božić; Drago Kovač; Ivan Vukalović
SR. 11/10 08,00 + Božo i Đuro Knapić
19,00 + Božica i Fabijan Horvat
ČT. 12/10 08,00 + Katica, Ivan i Jagica Sajko; Jagica Jakše; Josip, Mato i Slavica Šprem; Suzana Keglević; Alojz Terglav
19,00 + Anka i Ivo Juruć_
PT. 13/10 08,00 + Katarina Kamenar
19,00 + Zlatko Hrg_
SU. 14/10 08,00 + Davor Italo-Lacković_
19,00 + Stjepan i Barbara Bosilj_

28. nedjelja kroz godinu

NE. 15/10 08,00 + obitelj Bračko; Kristijan i Krešimir Hoić; Ivan Kocijan; Marija Krog
10,00 * župna
11,30 + Bolto i Katarina Najman
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Bedić, Hrandek, Višnjić i Benković
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

 

Sv. mise od 1.  do 8. listopada 2017. – 26. tjedan kroz godinu

 

 

26. nedjelja kroz godinu

NE. 1/10 08,00 + Stjepan i Josip Lončar
10,00 * župna
11,30 + Mirko Košćak
17,00 Sv. Florijan: + Igor Mlinarić_
18,00 Misa 20-obljetnice Biskupije u Katedrali
sv. Anđeli Čuvari
PO. 2/10 08,00 + Barbara Vršić_
19,00 + Genoveva, Tomo i sin Tomo, Marija i Marijan Čus_
UT. 3/10 08,00 + Mirko Košćak
19,00 + Anica i Franjo Kaniški_

sv. Franjo Asiški

SR. 4/10 08,00 + obitelj Tkalčec i Kupčić; Božica Kliček
19,00 + Katarina Najman
ČT. 5/10 08,00 + obitelj Korade i Labaš_
19,00 + Vilson Kulaš_
PT. 6/10 08,00 + Marijan, Dalibor, ana i Josip Lončarić; Milka i Ivan Horvatić
19,00 + obitelj Rušec, Vincek, Liber i Dumbović_

BDM Kraljica sv. Krunice

SU. 7/10 08,00 + Terezija Hrašćanec
19,00 + Alan Habulan_

27. nedjelja kroz godinu

NE. 8/10 08,00 + Vera Vlahović
10,00 * župna
11,30 + Miroslav Ungar_
17,00 Sv. Florijan: + Rok Šamarija_
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 24. rujna do 1. listopada 2017. – 25. tjedan kroz godinu

 

 

25. nedjelja kroz godinu

NE. 24/9 08,00 + Rajko Gunek_
10,00 * župna
11,30 + Josip i Marija-Branka Borovec; Leopold Maurović
17,00 Sv. Florijan: * Za zdravlje – na nakanu
19,00 Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
PO. 25/9 08,00 + Stjepan Martinčević_
19,00 + Dragica, Ivan, Ljudevit, Ivanka i Željko Tušek

sv. Kuzma i Damjan

UT. 26/9 08,00 + Ljuba i Juraj Bunić
19,00 + Dragutin Tušek_

sv. Vinko Paulski

SR. 27/9 08,00 ** U zahvalu sv. Antunu_
19,00 + Goran Novko_
ČT. 28/9 08,00 + Jelena Slatković
19,00 + obitelj Izidora Gladovića; obitelj Stanka Cara

sv. Mihael, Gabrijel i Rafael

PT. 29/9 08,00 + Štefica Ilić_
19,00 + Mijo Martinčević

sv. Jeronim

SU. 30/9 08,00 + Franjo Konopljak_
19,00 + Ivan Bahun_

26. nedjelja kroz godinu

NE. 1/10 08,00 + Stjepan i Josip Lončar
10,00 * župna
11,30 + Mirko Košćak
17,00 Sv. Florijan: + Igor Mlinarić_
18,00 misa 20-obljetnice Biskupije u Katedrali

 


Stjepan Najman, 18.05.2019



  • Bogoslužje


    Svakodnevne mise su:

    JUTARNJA u 08,00 sati
    VEČERNJA u 19,00 sati

    Nedjeljne mise su:

    JUTARNJA u 08,00 sati
    ŽUPNA u 10,00 sati
    POLDANJA u 11,30 sati
    VEČERNJA u 19,00 sati
    *KAPELICA SV. FLORIJANA u 17,00 sati

  • Kontakt


    Župni ured:
    Trg slobode 11
    42 000 VARAŽDIN

    Tel: 042 212 412
    E-mail: zupni.ured.sv.nikola@vz.t-com.hr
    OIB: 07598454992
    IBAN: HR8123600001101744797

    Više kontakta