Sv. mise od 26. svibnja do 2. lipnja 2024. – 8. tjedan kroz godinu


Sv. mise od 26. svibnja do 2. lipnja 2024. – 8. tjedan kroz godinu
PRESVETO TROJSTVO
Ne. 26/5 08,00 + obitelj Hudin, Kučiš i Kovačić
  10,00 * Župna
11,30 # Na nakanu
17,00 Sv. Florijan: # Na nakanu 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 27/5 08,00 + Stanislav Vitez; Slavica Vrbanić; Ivan i Štefica Vrbanić
  19,00 + Dragutin i Slavica Ferek; Petar i Slavica Ferek
 
Ut. 28/5 08,00 + Antun Canjuga; Stjepan Škreb
  19,00 * Za ozdravljenje Vilsona Ređaja
 
Sr. 29/5 08,00 + Kata Radmanović; Zdenko Matijašić
  19,00 + Josip Bednjanić
TIJELOVO
Čt. 30/5 08,00 + Anđelka i Krunoslav Musija
  19,00 * Za Domovinu
Pohod BDM
Pt. 31/5 08,00 + Srećko Negovec
  19,00 + obitelj Martinčević, Dolenec i Obrovac
sv. Justin
Su. 1/6 08,00 + Antun i Franjica Posavec; Andro i Marija Posavec; Mirko i Eva Sekelj; Ljudevit Premužić
  19,00 + Dragutin Ciglar; Marija Kovaček
9. nedjelje kroz godinu
Ne. 2/6 08,00 + Vid Poslon
  10,00 * Župna
11,30 + Ljudevit Končevski
17,00 Sv. Florijan: # Na nakanu 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 19. do 26. svibnja 2024. – 7. tjedan kroz godinu

DUHOVI
Ne. 19/5 08,00 + Mijo i Danica Cafuk; Ivan i Ana Mlakar; Stanislava i Vladimir Gasner
  10,00 * Župna
11,30 + Josip, Slava, Tomek, Zlatica i Antun Kušenić; Ivanka i Antun Mihin
17,00 Sv. Florijan: + Terezija Drožđek 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
BDM Majka Crkve
Po. 20/5 08,00 + Ivan i Ivanka Trojko; Andrija i Vladimir Trojko; Ivan Rožić; Anica Melnjak
  19,00 + Danijel Borić
 
Ut. 21/5 08,00 + Jelena i Nikola Jelačić
  19,00 + Vladimir Cvetko i roditelji; Jelena i Stjepan Mežnarić
 
Sr. 22/5 08,00 + Krsto, Zorka, Romano i Blaženko Valčić i obitelj
  19,00 + obitelj Majcen, Cigrovski, Horvat, Oreški, Repić i Šivak
 
Čt. 23/5 08,00 * Na hvalu i čast Presvetom Trojstvu
  19,00 + Marko Herceg; Marija Nizek; Stjepan Kovačić
 
Pt. 24/5 08,00 * Za duše u čistilištu

+ Josip, Andrija i Eva Brkinjač; Dragica Gorski

  19,00 + Krunoslav Tkalčec
 
Su. 25/5 08,00 + Ivan Filipović
  19,00 + Boris Hainš; Nedjeljka Benažić
PRESVETO TROJSTVO
Ne. 26/5 08,00 + obitelj Hudin, Kučiš i Kovačić
  10,00 * Župna
11,30 # Na nakanu
17,00 Sv. Florijan: # Na nakanu 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 12. do 19. svibnja 2024. – 7. uskrsni tjedan

7. vazmena nedjelja
Ne. 12/5 08,00 * Na nakanu – za obitelj Rodeš
  10,00 * Župna
11,30 NEMA MISE ZBOG DIJELJENJA SV. POTVRDE
17,00 Sv. Florijan: + Stjepan Mihoci i roditelji Matija i Margareta Mihoci 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
MB Fatimska
Po. 13/5 08,00 + obitelj Vrbanec i Čehok
  19,00 + Slavica Golec; Filip Petrović
sv. Matija, apostol
Ut. 14/5 08,00 + Ivan Rožić; Ivan Trojko; Ivan Rajh; Ivan Matica
  19,00 + Ivana Bračko
 
Sr. 15/5 08,00 + Gojko i Anica Jelić
  19,00 + Vesna Vugrinec
 
Čt. 16/5 08,00 + Štefica Cepanec
  19,00 + Drago Nuić; obitelj Žabčić i Nuić
 
Pt. 17/5 08,00 + Bolto i Katarina Najman
  19,00 + Stjepan Mihoci
 
Su. 18/5 08,00 + Ivan Cepanec
  19,00 + Anica Herega
DUHOVI
Ne. 19/5 08,00 + Mijo i Danica Cafuk; Ivan i Ana Mlakar; Stanislava i Vladimir Gasner
  10,00 * Župna
11,30 + Josip, Slava, Tomek, Zlatica i Antun Kušenić; Ivanka i Antun Mihin
17,00 Sv. Florijan: + Terezija Drožđek 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 5. do 12. svibnja 2024. – 6. uskrsni tjedan

6. vazmena nedjelja
Ne. 5/5 08,00 * Na čast anđelima čuvarima

+ Franjo, Josip i Elizabeta Zagorec;

Ljudevit, Josip i Kata Pomper;

  10,00 * Župna
11,30 + Stanko i Slavica Đurđek; Franjo i Ana Furjan
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Benković i Bedić 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Dominik Savio
Po. 6/5 08,00 + Barica i Slavko Novoselec; Katica Hrman
  19,00 + Stjepan Kaniški i obitelj;

Karlo i Anđela Trojko i obitelj;

Andrija i Vjekoslava Kaniški i obitelj

sv. Dujam
Ut. 7/5 08,00 + Mara i Joso Mikić
  19,00 * Za obraćenje sestre
 
Sr. 8/5 08,00 + Paulina i Pavao Tropša
  19,00 + Zlatko Gatternig
UZAŠAŠĆE GOSPODINOVO – SPASOVO
Čt. 9/5 08,00 + Katarina i Martin Novinšćak; Franjo Bovha; Marija i Stjepan Belović
  19,00 + Danica i Josip Španić; Cecilija Mikulčić
sv. Ivan Avilski
Pt. 10/5 08,00 + Jure i Matilda Beloša
  19,00 + Zorica Čoh
 
Su. 11/5 08,00 + Josip i Ljudmila Kutnjak; ob. Stipe Žužula
  19,00 + Josip, Štefanija i Stjepan Pernar i obitelj
7. vazmena nedjelja
Ne. 12/5 08,00 # Na nakanu (#)
  10,00 * Župna
11,30 NEMA MISE ZBOG DIJELJENJA SV. POTVRDE
17,00 Sv. Florijan: + Stjepan Mihoci i roditelji Matija i Margareta Mihoci 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 28.  travnja do 5. svibnja 2024. – 5. uskrsni tjedan

5. vazmena nedjelja
Ne. 28/4 08,00 * Za dobročinitelje
  10,00 * Župna
11,30 + obitelj Plantak i Piskač; vlč. Alojzije Domislović
17,00 Sv. Florijan: + Marijan Fabeta 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Katarina Sijenska
Po. 29/4 08,00 * Na čast anđelima čuvarima

+ Franjo Zagorec

  19,00 + Katarina i Bolto Najman i obitelj
 
Ut. 30/4 08,00 + obitelj Cingula, Delić, Pavlović i Katušić
  19,00 + Tajana Rukljač; obitelj Vučkovečki i Špiranec
sv. Josip Radnik
Sr. 1/5 08,00 + č.s. Helena Dragun
  19,00 + Štefica i Franjo Božić; Marija i Josip Ozimec; Drago Kovač; Ivica Vukalović
sv. Atanazije
Čt. 2/5 08,00 + Franjo i Antonija Stolnik; Ivan i Anka Kovač; Mirko, Franjica i Ruda Šimunec; obitelj Glavica; Draženka Šimek; Pavao Drvodelić; Mladen, Anđelko i Kruno Kovačević
  19,00 + Barica i Anatun Topolovec; Katica Stepančec
sv. Filip i Jakov
Pt. 3/5 08,00 * Na čast Srcu Isusovu i Marijinu
  19,00 + Slavica Mach i obitelj
sv. Florijan
Su. 4/5 08,00 + Katarina i Bolto Najman
  19,00 + Đurđica Cesar; Ana Krog
  19,00 Sv. Florijan: * Za vatrogasce
6. vazmena nedjelja
Ne. 5/5 08,00 * Na čast anđelima čuvarima

+ Franjo, Josip i Elizabeta Zagorec;

Ljudevit, Josip i Kata Pomper;

  10,00 * Župna
11,30 + Stanko i Slavica Đurđek; Franjo i Ana Furjan
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Benković i Bedić 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 21. do 28.  travnja 2024. – 4. uskrsni tjedan

4. vazmena nedjelja – DOBRI PASTIR
Ne. 21/4 08,00 + Tomo, Marija, August i Franciska Ljubek
  10,00 * Župna
11,30 + Katarina i Bolto Najman i obitelj
17,00 Sv. Florijan: + Antun Bedić 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 22/4 08,00 + Josip Hercigonja
  19,00 + Juraj Banec
sv. Juraj
Ut. 23/4 08,00 + obitelj Lončar: Juraj, Junos, Tomo i Vlado
  19,00 + Darko, Danijel i Zita Novosel
 
Sr. 24/4 08,00 * Za mudro i odgovorno roditeljstvo
  19,00 + Krunoslav Musija
sv. Marko, evanđelist
Čt. 25/4 08,00 * Za svetost žena i majki
  19,00 + Stanislav Levačić
 
Pt. 26/4 08,00 + Stjepan, Anđela, Vladimir i Andrija Trojko
  19,00 + Anđela i Rok Šamarija
bl. Ozana Kotorska
Su. 27/4 08,00 * Za Bogu posvećene osobe
  19,00 + Albina Turkalj; Vladimir Križanec
5. vazmena nedjelja
Ne. 28/4 08,00 * Za dobročinitelje
  10,00 * Župna
11,30 + obitelj Plantak i Piskač; vlč. Alojzije Domislović
17,00 Sv. Florijan: + Marijan Fabeta 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

 

 

 

 

Sv. mise od 14. do 21.  travnja 2024. – 3. uskrsni tjedan

3. vazmena nedjelja
Ne. 14/4 08,00 + Stjepan i Marija Ptiček
  10,00 * Župna
11,30 * Za sretan porod + Katarina i Božo Arnautović; Đuro i Julika Babok
17,00 Sv. Florijan: + Pavao Brajša 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 15/4 08,00 + obitelj Hraščanec
  19,00 * Na zahvalu

+ Mara i Juraj Prpić; Miroslava Filipašić; Ivan Hutinski

 
Ut. 16/4 08,00 + Damir, Romana, Andrej i Tatjana Mamuzić
  19,00 # Na nakanu
 
Sr. 17/4 08,00 + Ivica Džeko
  19,00 + obitelj Blažeković, Habek i Hleb
 
Čt. 18/4 08,00 * Za svetost života, braka i obitelji
  19,00 + Alan Habulan
 
Pt. 19/4 08,00 + Milan, Viktorija i Zlatko Ježovita
  19,00 + Anđela i Ivan Cepanec; Ana, Ilija i Stjepan Hrupek
     
 
Su. 20/4 08,00 + Stjepan Podolski; Ljubica i Josip Walter; Juraj Grđan; obitelj Grđan; Josip Košćak
  19,00 + Mato, Marija, Vera, Ivica i Marinela Prnić
4. vazmena nedjelja – DOBRI PASTIR
Ne. 21/4 08,00 + Tomo, Marija, August i Franciska Ljubek
  10,00 * Župna
11,30 + Katarina i Bolto Najman i obitelj
17,00 Sv. Florijan: + Antun Bedić 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 7. do 14.  travnja 2024. – 2. uskrsni tjedan

BIJELA NEDJELJA – NEDJELJA BOŽANSKOG MILOSRĐA
Ne. 7/4 08,00 + Violeta Njegač; obitelj Šinko i Kašić
  10,00 * Župna
11,30 + Josipa Gradinšćak
17,00 Sv. Florijan: + Stjepan Galić i obitelj; Stjepan i Jela Križanić i obitelj 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
BLAGOVIJEST
Po. 8/4 08,00 * Na nakanu – u čast Presvetom Srcu Isusovu i Marijinu
  19,00 + Dragica Šoković
 
Ut. 9/4 08,00 + Ivan Mužic
  19,00 + Vladimir i Roza Kovačić; Jelena Kolarić
 
Sr. 10/4 08,00 + Dragica Topolnjak; Rozalija i Petar Topolnjak; Rozalija i Slavko Novak
  19,00 + Matija, Josipa, Krešo i Mirko-Franjo Kociper
sv. Stanislav
Čt. 11/4 08,00 + Josip Mihalić; Mario Ursić

* Za duše u čistilištu

  19,00 + Renata Škorjanec
 
Pt. 12/4 08,00 + obitelj Čonda
  19,00 + Marko, Danica i Ljudevit Šincek; Julius i Magda Martinčevć
 
Su. 13/4 08,00 + Jelica i Ivek Škrinjar
  19,00 + Dalibor, Božica i Vladimir Lukaček
3. vazmena nedjelja
Ne. 14/4 08,00 + Stjepan i Marija Ptiček
  10,00 * Župna
11,30 * Za sretan porod + Katarina i Božo Arnautović; Đuro i Julika Babok
17,00 Sv. Florijan: + Pavao Brajša 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 31. ožujka do 7. travnja 2024. – Uskrsni tjedan

USKRS
Ne. 31/3 05,00 + Bolto i Katarina Najman
  08,00 + obitelj Volf i Glavica; Valter Coernš; Dragec Lončarek
10,00 * Župna
11,30 * Zahvala na čast Predragocjenoj Krvi Kristovoj

+ Đuro, Ivka, Tomo, Gabrica i Đuro Češljaš;

17,00 Sv. Florijan: + obitelj Dukarić i Cvetković 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
USKRSNI PONEDJELJAK
Po. 1/4 08,00 + Branko, Ana i Stjepan Rušec; Magdalena i Franjo Vincek; Titija i Slavko Liber; obitelj Dumbović; Đuro Crleni
  10,00 ŽUPNA
  11,30 + Ljudevit Končevski
  19,00 + Antonija i Zvonko Klasta
 
Ut. 2/4 08,00 * Za duše u čistilištu
  18,20 + Stjepan Rodeš – sprovodna
  19,00 + Vladimir, Vid, Terezija Đurin; Mirko, Bolto i Marijan Toplak; Dubravka Henčić
 
Sr. 3/4 08,00 + Nada i Dragutin Funda
  19,00 + Katarina i Bolto Najman
 
Čt. 4/4 08,00 + Ivana, Tomo i Ivka  xxx
  19,00 + Ervin i Franjo Risek; Franjo Mikulan
 
Pt. 5/4 08,00 * Na jednu nakanu za obitelj
  19,00 + Dubravko Svetina
 
Su. 6/4 08,00 + Josip i Ljubica Sudec; Ivan Svetec; Alojz i Agata Buntak; Stjepan i Marija Đurek; Ivančica Matko
  19,00 + Antun i Marija Pintač i obitelj
BIJELA NEDJELJA – NEDJELJA BOŽANSKOG MILOSRĐA
Ne. 7/4 08,00 + Violeta Njegač; obitelj Šinko i Kašić
  10,00 * Župna
11,30 + Josipa Gradinšćak
17,00 Sv. Florijan: + Stjepan Galić i obitelj; Stjepan i Jela Križanić i obitelj 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 24. do 31. ožujka 2024. – Veliki sveti tjedan

CJETNICA
Ne. 24/3 08,00 + Krunoslav Musija
  10,00 * Župna
11,30 + Franjo i Elizabeta Štefić
16,00 Sv. Florijan: + Božena Bernat i obitelj; Marija Matičić 
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 25/3 08,00 + Jelica i Stjepan Petrić; Đurđa Vešligaj
  18,00 + Maja i Zvonko Mikulčić
 
Ut. 26/3 08,00 + Marija i Samir Kahriman; obitelj Kahriman
  18,00 + Ivan Pintarić; obitelj Pintarić i Kolenko
 
Sr. 27/3 08,00 + Terezija i Rudolf Vodopija; Marija i Stanko Vindiš; obitelj Bužanić; Ivan, Draga, Josip i Antun Bubanić
  18,00 + Štefanija Pernar i obitelj
VELIKI ČETVRTAK
Čt. 28/3 10,00 MISA POSVETE ULJA U KATEDRALI
  19,00 + mons. Marko Culej; kard. Franjo Kuharić; vlč. Franjo Šanjek
VELIKI PETAK
Pt. 29/3 09,00 KRIŽNI PUT
  18,00 OBREDI VELIKOGA PETKA
VELIKA SUBOTA
Su. 30/3 -/- POHOD BOŽJEMU GROBU TIJEKOM DANA
  21,00 + Katica, Agata, Mirko, Zvonko i Stjepan Piskač
USKRS
Ne. 31/3 05,00 + Bolto i Katarina Najman
  08,00 + obitelj Volf i Glavica; Valter Coernš; Dragec Lončarek
10,00 * Župna
11,30 * Zahvala na čast Predragocjenoj Krvi Kristovoj

+ Đuro, Ivka, Tomo, Gabrica i Đuro Češljaš;

17,00 Sv. Florijan: + obitelj Dukarić i Cvetković 
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 17. do 24. ožujka 2024. – 5. korizmeni tjedan

5. korizmena nedjelja
Ne. 17/3 08,00 + Stjepan, Ljubica i Željko Vaupotić
  10,00 * Župna
11,30 + Josipa Gradinšćak
16,00 Sv. Florijan: + Josip i Dejan Brlek i obitelj; obitelj Josipa i Abrama Silov
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 18/3 08,00 + Matilda i Jure Beloša
  18,00 + Tomo Cupar
sv. Josip
Ut. 19/3 08,00 + Josipa Jurinić i obitelj; Josip Bratković
  18,00 + obitelj Horvat, Cecelja i Sačić
 
Sr. 20/3 08,00 * za obraćenje
  18,00 + Josip Petrovečki
 
Čt. 21/3 08,00 + Josipa Pintarić
  18,00 + obitelj Sinčić: Ana i Franjo; obitelj Cepanec; Stjepan Laljek; Dragutin Hanjš
 
Pt. 22/3 08,00 + obitelj Balentović i Mikulek
  18,00 + Mladen Habek
 
Su. 23/3 08,00 + Ivan Gotić
  18,00 * Zahvalnica (n.)
CVJETNICA
Ne. 24/3 08,00 + Krunoslav Musija
  10,00 * Župna
11,30 + Franjo i Elizabeta Štefić
16,00 Sv. Florijan: + Božena Bernat i obitelj; Marija Matičić 
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 10. do 17. ožujka 2024. – 4. korizmeni tjedan

4. korizmena nedjelja
Ne. 10/3 08,00 + Violeta Njegač; obitelj Šinko i Kašić
  10,00 * Župna
11,30 + Marijan Mikulek i obitelj
16,00 Sv. Florijan: + obitelj Martinec i Slunjski
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 11/3 08,00 + Blaženka i Željko Roth i obitelj
  18,00 + Marija i Zvonimir Tkalec
 
Ut. 12/3 08,00 + Marica, Ivan i Franjo Vragović
  18,00 ** Za ozdravljenje jedne osobe

+ obitelj Pokos i Petrić

 
Sr. 13/3 08,00 + Marija i Antun n Strnišćak
  18,00 ** Za obraćenje
 
Čt. 14/3 08,00 + Anka i Janko Belcar
  18,00 + Dragica, Josipa i Ćiril Lepoglavec; Juaj i Kata Kocijan
 
Pt. 15/3 08,00 + Marica i Miroslav Bačak
  18,00 + Franjo, Terezija, Josip, Magda i Darko Antekolović; Ivan i Ivanka Cerovec; Mirko Šestak; Barica Železić
 
Su. 16/3 08,00 + Bolto i Katarina Najman
  18,00 + č. s. Helena Dragun
5. korizmena nedjelja
Ne. 17/3 08,00 + Stjepan, Ljubica i Željko Vaupotić
  10,00 * Župna
11,30 + Josipa Gradinšćak
16,00 Sv. Florijan: + Josip i Dejan Brlek; obitelj Petra Marića; Petar Vasilić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 3. do 10. ožujka 2024. – 3. korizmeni tjedan

3.. korizmena nedjelja
Ne. 3/3 08,00 + Katarina i Bolto Najman
  10,00 * Župna
11,30 + Vjekoslav i Stjepan Oskoruš; Olga Klarić; Ljudevit i Ivanka Jurinec; obitelj Oskoruš, Jurinec i Benčić
16,00 Sv. Florijan: + Stjepan i Štefanija, Mirko i Terezija Liber i obitelj
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 4/3 08,00 + Ivana, Tomo i Ivka  xxx
  18,00 + Ana i Vladimir Kušević
 
Ut. 5/3 08,00 + Dubravko Svetina
  18,00 + Zlatko Bračko
 
Sr. 6/3 08,00 ** Za obraćenje
  18,00 + obitelj Gibas
 
Čt. 7/3 08,00 + obitelj Petek, Lovasić i Kober; Dragutin Mačković
  18,00 + Jozefina i Franjo Pepelko
 
Pt. 8/3 08,00 + obitelj Slunjski i Martinec
  18,00 + Ivan Bahun
 
Su. 9/3 08,00 + Vladimir Leskovar
  18,00 + Lidija, Višnja, Viktor, Ivan, Anđela, Božo i Stanislava Plavec; Franjo, Marija, Marijan, Zdenka i Toni Špičko; Boris Fiket
4. korizmena nedjelja
Ne. 10/3 08,00 + Violeta Njegač; obitelj Šinko i Kašić
  10,00 * Župna
11,30 + Marijan Mikulek i obitelj
16,00 Sv. Florijan: + obitelj Martinec i Slunjski
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 25. veljače – 3. ožujka 2024. – 2. korizmeni tjedan

2. korizmena nedjelja
Ne. 25/2 08,00 + Magdalena Varga
  10,00 * Župna
11,30 + obitelj Škvarić i Strelec; Stanko, Tomo, Anđela i Franciska Letina
16,00 Sv. Florijan: + Zlatko Škriljevečki; č. s. Cecilija Milka Škriljevečki; Martina Kostiha
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 26/2 08,00 + obitelj Obad, Balažinec i Vuk
  18,00 + Matija i Blaž Bunić
 
Ut. 27/2 08,00 * Za zdravlje, mir i blagoslov Štefice i Evite
  18,00 + Veronika Strah
 
Sr. 28/2 08,00 * Za obraćenje
  18,00 + Ruža i Mirko Bakšaj
 
Čt. 29/2 08,00 + Franjo Novaković
  18,00 + Dragica Hajsok; Slava i Milan Hering; Anđela i Cvetko Kumrić
 
Pt. 1/3 08,00 + Zvonimir Stančić
  18,00 + Josip, Elizabeta i Franjo Zagorec; Franjo Kocijan
 
Su. 2/3 08,00 + Antun i Franjica Posavec; Andro i Marija Posavec; Mirko i Eva Sekelj; Ljudevit Premužić
  18,00 + Stjepan i Đurđa Silaj
3. korizmena nedjelja
Ne. 3/3 08,00 + Katarina i Bolto Najman
  10,00 * Župna
11,30 + Vjekoslav i Stjepan Oskoruš; Olga Klarić; Ljudevit i Ivanka Jurinec; obitelj Oskoruš, Jurinec i Benčić
16,00 Sv. Florijan: + Stjepan i Štefanija, Mirko i Terezija Liber i obitelj  
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 

Sv. mise od 18. – 25. veljače 2024. – 1. korizmeni tjedan

1. korizmena nedjelja
Ne. 18/2 08,00 + Bosiljka Paska
  10,00 * Župna
11,30 + Marija i Pavao Rožmarić; Ljubica i Šimun Husnjak; Valent Husnjak
16,00 Sv. Florijan: + Marko Herceg; Marija Nizek; Stjepan Kovačić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 19/2 08,00 * Za sreću, zdravlje i mir u obitelji
  18,00 + Miroslav i Sonja Tomašić
 
Ut. 20/2 08,00 + Mato i Marija Andrašić
  18,00 + Ljudevit Končevski
 
Sr. 21/2 08,00 + Franjo Huđek; Marija i Vjekoslav Eršeg
  18,00 + Mijo i Frane Pojatina
Katedra sv. Petra
Čt. 22/2 08,00 * Na hvalu i čast Presvetom Trojstvu
  18,00 + Izidor Suk
 
Pt. 23/2 08,00 + Anđelka Musija
  18,00 + obitelj Pleše, Meliš i Tisaj
KVATRE
Su. 24/2 08,00 * Na jednu nakanu obitelji Melnjak

+ Ivanka, Luka i Katarina Melnjak

  18,00 + Josip Petrovečki
2. korizmena nedjelja
Ne. 25/2 08,00 + Magdalena Varga
  10,00 * Župna
11,30 + obitelj Škvarić i Strelec; Stanko, Tomo, Anđela i Franciska Letina
16,00 Sv. Florijan: + Zlatko Škriljevečki; č. s. Cecilija Milka Škriljevečki; Martina Kostiha
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 11. – 18. veljače 2024. – 6. tjedan kroz godinu

6. nedjelja kroz godinu
Ne. 11/2 08,00 + obitelj Krobot – za žive i pokojne
  10,00 * Župna
11,30 ** Na nakanu; Za zdravlje obitelji Vrbanec

+ Zora i Branko Vrbanec

16,00 Sv. Florijan: + Stjepan Vusić; Juraj i Ljuba Bunić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 12/2 08,00 + Vinko Ciglar
  18,00 + Anka Galinec; Marija Cecelja; Bosiljka Paska
 
Ut. 13/2 08,00 + Bernarda i Franjo Pozder; Agneza i Nikola Tkalčec
  18,00 + Ivana Mrazek Bedić; Tomo Mrazek, Ivka Bedić
PEPELNICA
Sr. 14/2 08,00 + Juraj i Katica Vincek i obitelj
  18,00 + Valent Zorko i obitelj; Mandica Smolek i obitelj; obitelj Toplak i Tot
 
Čt. 15/2 08,00 + Stjepan, Anđela, Vladimir i Andrija Trojko
  18,00 + Alan Habulan
 
Pt. 16/2 08,00 + Bolto i Katarina Najman
  18,00 + Nives Flajšman Ratkaj; Antun Ratkaj
 
Su. 17/2 08,00 + Mirko Kamenar
  18,00 + Milivoj i Barbara Kovačić; Zlatica Ostrički
1. korizmena nedjelja
Ne. 18/2 08,00 + Bosiljka Paska
  10,00 * Župna
11,30 + Marija i Pavao Rožmarić; Ljubica i Šimun Husnjak; Valent Husnjak
16,00 Sv. Florijan: + Marko Herceg; Marija Nizek; Stjepan Kovačić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 4. – 11. veljače 2024. – 5. tjedan kroz godinu

5. nedjelja kroz godinu
Ne. 4/2 08,00 + Marija i Vlatko Horvatić; Sofija Belimarković; ob. Pšak
  10,00 * Župna
11,30 + Josipa Gradinšćak
16,00 Sv. Florijan: + Uršula, Stjepan i Đurđica Košćec
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Agata
Po. 5/2 08,00 + Agata i Rudolf Banić
  18,00 + Dubravko Svetina
sv. Pavao Miki i drugovi
Ut. 6/2 08,00 + obitelj Kušćer i Resman
  18,00 + Dragutin, Franciska i Vladimir Godinić; Dragutin Horvat; Marija i Ćiril Levanić; Željka Paro i obitelj
 
Sr. 7/2 08,00 + Slavko i Terezija Plasajec i obitelj Branko i Verona Vrbanec i obitelj
  18,00 + Božidar, Mijo i Rozalija Preložnjak, obitelj Skorupan
 
Čt. 8/2 08,00 ** Zahvalnica Presvetom Trojstvu
  18,00 + Ivanka i Zvonko Mesek
  18,00 U čast sv. Apoloniji za liječnike i djelatnike dentalne medicine
sv. Skolastika
Pt. 9/2 08,00 + Dragutin Drk
  18,00 katedrala – misa u čast bl. Alojzija Stepinca
bl. Alojzije Stepinac
Su. 10/2 08,00 ** Na čast Majci Božjoj Bistričkoj
  18,00 + Vladimira Šop; Valerija Gavranović; Zora Ferenčina; Marija Habijan; Dragica Kunović
6. nedjelja kroz godinu – GOSPA LURDSKA
Ne. 11/2 08,00 + obitelj Krobot – za žive i pokojne
  10,00 * Župna
11,30 ** Na nakanu; Za zdravlje obitelji Vrbanec

+ Zora i Branko Vrbanec

16,00 Sv. Florijan: + Stjepan Vusić; Juraj i Ljuba Bunić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 28. siječnja do 4. veljače 2024. – 4. tjedan kroz godinu

3. nedjelja kroz godinu
Ne. 28/1 08,00 + Josip Težak i obitelj; obitelj Koren
  10,00 * Župna
11,30 + Anica Ostrun
16,00 Sv. Florijan: +Jelena i Andrija Flegar;

Franjo i Marija Šincek

18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 29/1 08,00 + Eva, Ivan, Ivan i Damir Šamec
  18,00 + Ivan i Ruža Vukalović; Ivan i Marija Benček; obitelj Kavur
 
Ut. 30/1 08,00 + mons. Marko Culej; kard. Franjo Kuharić; Ivan Rožić; Anica Melnjak; Ivan Trojko
  18,00 + Ivica Vukalović; obitelj Vukalović i Ozimec
sv. Ivan  Bosco
Sr. 31/1 08,00 + Ivanka Rudnički; Eva Rudnički; Marija i Marijan Mikulec
  18,00 + Genoveva, Vjekoslav, Andrija i Katarina Kaniški; Ivana, Ivan i Zlatko Bračko; Julijana i Ana Šercer
 
Čt. 1/2 08,00 * Na čast Gospi Lurdskoj; + Đuro Češljaš                                     
  18,00 + Andrija Jambrošić
SVIJEĆNICA
Pt. 2/2 08,00 + Višnja Bađun; Verica Kuharić; Antun Ruf; obitelj Bađun
  18,00 + Josip, Ivan, Franjo, Terezija i Kata Težak
sv. Blaž
Su. 3/2 08,00 ** Za uspješnu operaciju srca – zahvala
  18,00 + Katarina i Bolto Najman
5. nedjelja kroz godinu
Ne. 4/2 08,00 + Marija i Vlatko Horvatić; Sofija Belimarković; ob. Pšak
  10,00 * Župna
11,30 + Josipa Gradinšćak
16,00 Sv. Florijan: + Uršula, Stjepan i Đurđica Košćec
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 21. do 28. siječnja 2024. – 3. tjedan kroz godinu

3. nedjelja kroz godinu
Ne. 21/1 08,00 + Milan, Viktorija i Zlatko Ježovita
  10,00 * Župna
11,30 + Nada, Ivan i Pave(m.) Paun; Lenko Miletić; Tanja Sertić
11,30 + Agata i Rudolf Banić; Krunoslav Musija
16,00 SV. FLORIJAN:  + Adam, Anđelka i Agata Ciglar; Ljubica i Anđelko Rataša
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Vinko
Po. 22/1 08,00 * Na nakanu za ozdravljenje
  18,00 + Stjepan, Ivan, Zdravko i Gabrijela Rožmarić; Stjepan i Danica Serini
 
Ut. 23/1 08,00 + Anica i Gojko Jelić
  18,00 + Marijan Nöthig
sv. Franjo Saleški
Sr. 24/1 08,00 + Ivanka Meštrić – Melinčević
  18,00 + Stjepan Bužić
Obraćenje sv. Pavla
Čt. 25/1 08,00 * Na nakanu za ozdravljenje
  18,00 + Ivan i Đurđa Kurtek; Baltazar, Agneza i Mihael Moharić
sv. Timotej i Tit
Pt. 26/1 08,00 * Za duše u čistilištu
  18,00 + obitelj Zvonar, Štingl, Kušter i Jozić
sv. Anđela Merici
Su. 27/1 08,00 + Zvonko Križmarić
  18,00 + Stanko Lazar; Tomka Ivaković
4. nedjelja kroz godinu
Ne. 28/1 08,00 * Josip Težak i obitelj; obitelj Koren
  10,00 * Župna
11,30 + Anica Ostrun
16,00 Sv. Florijan: + Jelena i Andrija Flegar; Franjo i Marija Šincek
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 14. do 21. siječnja 2024. – 2. tjedan kroz godinu

2. nedjelja kroz godinu
Ne. 14/1 08,00 + Marija i Zvonimir Tkalec
  10,00 * Župna
11,30 + Luka i Lucija Orešković
16,00 SV. FLORIJAN:  + Dragutin Malogorski
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 15/1 08,00 + Josip Anderlić; Nadica Lajović r. Anderlić
  18,00 + obitelj Pokos i Petrić
 
Ut. 16/1 08,00 + Bolto i Katarina Najman
  18,00 + Katarina i Franjo Vrček
sv. Antun Pustinjak
Sr. 17/1 08,00 + Niko, Ana, Veseljko, Niko i Kata Kavelj; Jure, Ana Pero i Franjo Bojčić; Mato i Ankica Šulentić
  18,00 + Stjepan Bužić
 
Čt. 18/1 08,00 + Tomo Cupar; obitelj Cupar i Klapša
  18,00 + Gabrijela i Stjepan Vujec
 
Pt. 19/1 08,00 + Marija Kranjčić
  18,00 + Josip i Ljubica Sudec; Ivan Svetec; Stjepan, Helena i Matija Sudec
sv. Fabijan i Sebastijan
Su. 20/1 08,00 + Fabijan, Margareta i Antun Žuti
  18,00 + Dalibor, Božica i Vladimir Lukaček
3. nedjelja kroz godinu
Ne. 21/1 08,00 + Milan, Viktorija i Zlatko Ježovita
  10,00 * Župna
11,30 + Nada, Ivan i Pave(m.) Paun; Lenko Miletić

+ Agata i Rudolf Banić; Krunoslav Musija

16,00 Sv. Florijan: + Adam, Anđelka i Agata Ciglar; Ljubica i Anđelko Rataša
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 7. do 14. siječnja 2024. – 1. tjedan kroz godinu

KRŠTENJE GOSPODINOVO
Ne. 7/1 08,00 + Željko Musić
  10,00 * Župna
11,30 + Josipa Gadinšćak
16,00 SV. FLORIJAN:  # Na nakanu (z.)
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 8/1 08,00 + Ana i Ivan Drožđek
  19,00 + Tomo Mrazek; Ivana Mrazek Bedić
 
Ut. 9/1 08,00 + obitelj Hiržin i Ban
  19,00 + Štefan Koljnrekaj
 
Sr. 10/1 08,00 + Ivka i Mijo Domitran
  18,00 + Olga Tržec Strgar; + rođaci i prijatelji
 
Čt. 11/1 08,00 + obitelj Kolarić i Premur
  18,00 + Dragec i Ivka Karažinec i obitelj
 
Pt. 12/1 08,00 + Anica, Žiga, Anka, Vera i Živko Koloži; Nada Oljica
  18,00 + Ivan, Andrija i Ljubica Domić; Antun i Alojzija Bogadi; Stjepan Šeprek
 
Su. 13/1 08,00 + Antun i Franjica Posavec; Andro i Marija Posavec; Mirko i Eva Sekelj; Ljudevit Premužić
  18,00 + Vladimir, Marija i Sofija Horvatić; obitelj Pšak
2. nedjelja kroz godinu
Ne. 14/1 08,00 + Marija i Zvonimir Tkalec
  10,00 * Župna
11,30 + Luka i Lucija Orešković
16,00 SV. FLORIJAN:  # Na nakanu (z.)
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

 

Sv. mise od 31. XII. 2023.  do 7. I. 2024. – 2. božićni tjedan

2. božićni tjedan
Ne. 31/12 08,00 ** Zahvalnica
  10,00 * Župna
11,30 + Štefanija i Vladimir Višnjarić
16,00 SV. FLORIJAN:  # Na nakanu (z.)
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
NOVA GODINA
Po. 1/1 08,00 + Jasna Višnjić
  10,00 Župna
  11,30 ** Za zdravlje djece: Franka, Vito i Lukas
  16,00 Sv. Florijan: + Stjepan Galić i obitelj; Stjepan i Jela Križanić i obitelj
  18,00 + Stjepan Rožmarić
Sv. Bazilije Veliki i Grgur Nazijanski
Ut. 2/1 08,00 + Jasna Višnjić
  19,00 + Ivančica Jakopović
 
Sr. 3/1 08,00 + Katarina i Bolto Najman
  19,00 + Marijan Preložnjak
 
Čt. 4/1 08,00 ** Na nakanu Irene
  19,00 + Branko Kaniški; obitelj Tomašić
 
Pt. 5/1 08,00 ** Na nakanu – u čast Presvetom Srcu Isusovu
  19,00 + Dubravko Svetina
BOGOJAVLJENJE – Sv. Tri Kralja
Su. 6/1 08,00 + Ana i Petar Pupić; Jelena i Ivan Pocedulić
  10,00 * Župna
11,30 + obitelj Najman
16,00 SV. FLORIJAN:  + obitelj Franje Glavica; ob. Dragutina Volfa;  Vladimir Coernš
  18,00 + obitelj Cecelja, Horvat, Sačić i Toplak
KRŠTENJE GOSPODINOVO
Ne. 7/1 08,00 + Željko Musić
  10,00 * Župna
  11,30 + Josipa Gadinšćak
16,00 SV. FLORIJAN:  # Na nakanu (z.)
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 24.  do 31. prosinca 2023.  – božićni tjedan

4. adventska nedjelja – BADNJAK
Ne. 17/12 06,00 + Ljubica i Zvonimir Večerić
  10,00 * Župna
11,30 + Ivka i Dragec Karažinec i obitelj
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
20,00 SV. FLORIJAN:  # Na nakanu (z.)
  24,00 + Stjepan, Margareta i Valent Zorko
BOŽIĆ
Po. 25/12 08,00 + Ljudevit Končevski; Josip, Ivan, Matilda i Marija Mihalinec
  10,00 Župna
  11,30 + Eva i Franjo Najman
  16,00 Sv. Florijan: + Vesna Čupić
  18,00 + Jakob Trstenjak; Nada i Franjo Lončarić; Franjo i Katarina Copak; Slavko, Bara i Mirko Mužina
Sv. Stjepan
Ut. 26/12 08,00 + Stjepan, Ljubica i Željko Vaupotić; Dragutin i Martina Kracik
  10,00 Župna
  11,30 + Rajko Glavač
  16,00 Sv. Florijan: # Na nakanu
  18,00 + Štefanija Mikac
Sv. Ivan
Sr. 27/12 08,00 + Gordana Rogina
  19,00 + Anica Drvarek
Nevina dječica
Čt. 28/12 08,00 + Stjepan, Agata i Ivan Sajko
  19,00 ** Na nakanu obitelji Najman
 
Pt. 29/12 08,00 + Samir i Marija Kahriman; obitelj Habunek
  19,00 + Marija i Vlatko Horvatić; Sofija Belimarković; obitelj Pšak i Horvat
 
Su. 30/12 08,00 + Krunoslav, Verona, Ilija i Ivan Holi
  19,00 + Franjo Bajs
Svet obitelj – Stara godina
Ne. 31/12 08,00 ** Zahvalnica
  10,00 * Župna
  11,30 + Štefanija i Vladimir Višnjarić
16,00 SV. FLORIJAN:  # Na nakanu (z.)
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 17. do 24. prosinca 2023.  – 3. adventski tjedan

3. adventska nedjelja
Ne. 17/12 06,00 + Bolto i Katarina Najman
  10,00 * Župna
11,30 + obitelj Tkalčec, Melnjak i Hleb
16,00 SV. FLORIJAN:  Na nakanu #
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 18/12 06,00 + Stjepan, Marija, Mijo i Amalija Brković; Stjepan i Jelica Klarić; Vladimir, Vid i Terezija Đurin; Anica i Ivica Jembrih
  18,00 + obitelj Virovec, Vadlja i Tomašević
 
Ut. 19/12 06,00 + Josip i Tereza Šantek i njihova djeca, Valent i Kata Ciglar i njihova djeca
  18,00 + Sidonija, Zvonimir i sin Zvonimir Trupković
 
Sr. 20/12 06,00 ** Za obraćenje
  18,00 + Stjepan Horvat; Katarina Mesek; Anka Horvat
 
Čt. 21/12 06,00 ‘ Vlasta, Marijan, Ivka i Miroslav Lenartić; obitelj Lenartić i Bolfek
  18,00 ** Za zdravlje

+ Branko Vuglovečki; Ivan, Franjo i Josipa Cuković

 
Pt. 22/12 06,00 + Aleksandar, Kata, Marijan i Irena;  obitelj Bijažić, Žganec, Javor i Rosenbeker
  18,00 + Agneza Brkić; Stanko i Franjo Butek i roditelji; Franjo Petek
 
Su. 23/12 06,00 + Marija i Mato Fucak
  18,00 + Danijel Toplak; Milica i Slavko Vugrinec; Štefanija i Ivan Levatić; Valent Zorko
4. adventska nedjelja – BADNJAK
Ne. 24/12 06,00 + Ljubica i Zvonimir Večerić
  10,00 * Župna
  11,30 + Ivka i Dragec Karažinec i obitelj
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
20,00 SV. FLORIJAN:  # Na nakanu (z.)
  24,00 + Stjepan, Margareta i Valent Zorko
Sv. mise od 10. do 17. prosinca 2023.  – 2. adventska nedjelja
1. adventska nedjelja
Ne. 10/12 06,00 + Dora Kukec
  10,00 * Župna
11,30 + Matija i Blaž Bunić
16,00 SV. FLORIJAN:  + Andrija Bosilj
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 11/12 06,00 ** Za navještanje istine u katoličkim medijima
  18,00 + Aleksandar, Kata, Marijan i Irena; obitelj Bijažić, Žganec, Javor i Rosenbeker
 
Ut. 12/12 06,00 ** Za svetost Katoličke crkve
  18,00 + Alen, Marija i Ljudevit Habulan; Tomo i Marija Novak
sv. Lucija
Sr. 13/12 06,00 ** Za obraćenje
  18,00 + Antun Bajs
sv. Ivan od Križa
Čt. 14/12 06,00 ** Za sve one koji nisu upoznali Božju ljubav
  18,00 + obitelj Ovas
 
Pt. 15/12 06,00 ** Za obraćenje grješnika i za duše u čistilištu
  18,00 + Ignec Vurušić
 
Su. 16/12 06,00 # Na nakanu (z.)
  18,00 + Andrija Šaško i roditelji
3. adventska nedjelja
Ne. 17/12 06,00 + Bolto i Katarina Najman
  10,00 * Župna
  11,30 + obitelj Tkalčec, Melnjak i Hleb
16,00 SV. FLORIJAN:  # Na nakanu (z.)
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

 

Sv. mise od 3. do 10. prosinca 2023.  – 1. adventska nedjelja

1. adventska nedjelja
Ne. 3/12 06,00 + Bara i Slavko Galić
  10,00 * Župna
11,30 + obitelj Vdović, Vrček, Momčilović i Đurasek
16,00 SV. FLORIJAN:  + Dunja Benković
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Barbara
Po. 4/12 06,00 + Katarina i Bolto Najman
  18,00 + Marija, Dragica i Ivan Kolić
 
Ut. 5/12 06,00 ** Za obraćenje
  18,00 + Dubravko Svetina
Sv. Nikola
Sr. 6/12 06,00 + obitelj Češnja, Huhoja i Novački
  10,00 + Krešimir Ožegović
  18,00 + Župna
sv. Ambrozije
Čt. 7/12 06,00 ** Za obraćenje
  18,00 + Đuro, Milica, Marija i Toni Šumak; Branko i Ivanka Koren
  18,00 + Jozef i Violeta Domnik
Bezgrješno začeće BDM
Pt. 8/12 06,00 + Marijan Meštrić
  18,00 + Marija Cecelja
 
Su. 9/12 06,00 ** Za svetost misli i govora
  18,00 + Katarina Jurčec; Milica i Slavko Vugrinec; Valent Zorko
2. adventska nedjelja
Ne. 10/12 06,00 + Dora Kukec
  10,00 * Župna
  11,30 + Matija i Blaž Bunić
16,00 SV. FLORIJAN:  + Andrija Bosilj
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 26. studenog do 3. prosinca 2023.  – 34. nedjelja k.g.

34. nedjelja kroz godinu – KRIST KRALJ
Ne. 26/11 08,00 + Božidar Klasta; Veronika Međimurec
  10,00 * Župna
11,30 + Mihailo Davčevski
16,00 SV. FLORIJAN:  + Vladimir, Ivan i Kata Korade; Renata Štimac; Ljubica i Ivana Jerbić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 27/11 08,00 ** Za svetost života, braka i obitelji
  18,00 + Terezija, Franjo, Marija, Josip, Magda i Darko Antekolović; Ivan i Ivanka Cerovec; Mirko Šestak; Barica Željezić
 
Ut. 28/11 08,00 ** Za apostolat Božje volje
  18,00 + Zlatko Bračko
 
Sr. 29/11 08.00 + Željko Musija
  18,00 + Ivka Blažić
sv. Andrija
Čt. 30/11 08,00 ** Na čast Duhu Svetomu
  18,00 + Karlo, Ana, Josip i Zlata Petrinić
 
Pt. 1/12 08,00 + Mara i Josip Barbir; Jaga i Stjepan Barbir
  18,00 + Ivanka i Marijan Petrovečki
 
Su. 2/12 08,00 ** Zahvala u čast Sv. obitelji

+ Tomo, Đuro, Ivka, Gabrica i Đuro Češljaš;

  18,00 + Valent Husnjak
1. adventska nedjelja
Ne. 3/12 06,00 + Bara i Slavko Galić
  10,00 * Župna
  11,30 + obitelj Vidović, Vrček, Momčilović i Đurasek
16,00 SV. FLORIJAN:  + Dunja Benković
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

 

Sv. mise od 19. do 26. studenog 2023.  – 33. nedjelja kroz godinu

33. nedjelja kroz godinu
Ne. 19/11 08,00 + Tomo, Marija, August i Franciska Ljubek
  10,00 * Župna
11,30 + Branko Štimac; Dalibor, Marijan, Ana i Josip Lončarić
16,00 SV. FLORIJAN:  + Stanko Flegar, Franjo Sambolec; Damir Friščić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 20/11 08,00 ** Na čast sv. Ani za svetost žena i majki
  18,00 + Ivan Kurtek; Baltazar , Agneza i Mihael Moharić
Prikazanje BDM – Gospa od Zdravlja
Ut. 21/11 08,00 + Gašpar Ivanković
  18,00 + Angela Levačić
sv. Cecilija
Sr. 22/11 08.00 + Dragutin i Martina Kracik
  18,00 + Joso i Mara Nikić
 
Čt. 23/11 08,00 + Marijana Avar
  18,00 ** Na čast Gospi od Brze Pomoći na jednu nakanu
sv. Andrija Dung Lac
Pt. 24/11 08,00 + Krunoslav Musija
  18,00 + Dragutin Koren i obitelj; Franjo, Katica i Darko Lazar
sv. Katarina Aleksandrijska
Su. 25/11 08,00 + Katarina i Martin Novinšćak; Franjo Bovha; Marija i Stjepan Belović
  18,00 + Genoveva, Vjekoslav, Andrija i Katarina Kaniški; Julijana i Ana Šercer; Ivana, Ivan i Zlatko Bračko
34. nedjelja kroz godinu – KRIST KRALJ
Ne. 26/11 08,00 + Božidar Klasta; Veronika Međimurec
  10,00 * Župna
  11,30 + Mihajlo Davčevski
16,00 SV. FLORIJAN:  + Vladimir, Ivan i Kata Korade; Renata Štimac; Ljubica i Ivana Jerbić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 12. do 19. studenog 2023.  – 32. nedjelja kroz godinu

32. nedjelja kroz godinu
Ne. 12/11 08,00 + Milan Kocijan i obitelj
  10,00 * Župna
11,30 + Ljuba i Vjekoslav Bosilj; Vladimir Ivić i obitelj
16,00 SV. FLORIJAN:  + Alojz, Alojzije i Ljubica Zvonar
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 13/11 08,00 + Zlatko, Milan i Viktorija Ježovita
  18,00 + Josip Križanec
ŽUPNO KLANJANJE – Sv. Nikola Tavelić
Ut. 14/11 08,00 ** za unutarnje iscjeljenje i opraštanje
  10,00 * Župna
  18,00 + Antonija i Ivanka Bajs
 
Sr. 15/11 08.00 ** Na čast Majci Božjoj za predanje volji Božjoj
  18,00 + Anica Spajić
 
Čt. 16/11 08,00 + Bolto i Katarina Najman
  18,00 ** Za ozdravljenje Siniše Kostelca
sv. Elizabeta Ugarska
Pt. 17/11 08,00 + Franjo, Elizabeta, Marijan i Anka Novak
  18,00 + Dalibor Lukaček
 
Su. 18/11 08,00 + Josip i Ružica Habek
  18,00 + Dragica Lazar i obitelj
33. nedjelja kroz godinu
Ne. 19/11 08,00 + Tomo, Marija, August i Franciska Ljubek
  10,00 * Župna
  11,30 + Branko Štimac; Dalibor, Marijan, Ana i Josip Lončarić
16,00 SV. FLORIJAN:  + Stanko Flegar, Franjo Sambolec; Damir Friščić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 5. do 12. studenog 2023.  – 31. nedjelja kroz godinu

31. nedjelja kroz godinu
Ne. 5/11 08,00 + obitelj Perić, Zvekić, Pavleković; Nada Đorđević
  10,00 * Župna
11,30 + Dragutin Ptiček; Draga Čempo
16,00 SV. FLORIJAN:  + Božica Salopek
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 6/11 08,00 + Krunoslav Holi, Verona, Ilija i Ivan Holi
  18,00 + Ivica Vukalović i obitelj; Marija i Josip Ozimec, Štefica i Franjo Božić; Mijo Čvrk
 
Ut. 7/11 08,00 ** Na nakanu Irene
  18,00 + Jože Kuzma
bl. Gracija Kotorski
Sr. 8/11 08.00 + Damir Friščić
  18,00 + Anđela i Rok Šamaarija
Posveta Lateranske bazilike
Čt. 9/11 08,00 + Tonći Barčot i obitelj
  18,00 + obitelj Vajdić, Kliček, Pomper, Korpar, Hleb, Bukovski, Hruškar, Pahić i Ljubek; Katarina Serini; Ana Melnjak
sv. Leon
Pt. 10/11 08,00 + obitelj Vlahović i Perhoč
  18,00 + Stjepan Dijanešić
sv. Martin
Su. 11/11 08,00 + Josip i Ljubica Sudec; Ivan Svetec; Alojz i Agata Buntak; Stjepan i Marija Đurek, Ivančica Matko
  18,00 + Katarina, Zdenko i Stjepan Zavrtnik
32. nedjelja kroz godinu
Ne. 12/11 08,00 + Milan Kocijan i obitelj
  10,00 * Župna
  11,30 + Ljuba i Vjekoslav Bosilj; Vladimir Ivić i obitelj
16,00 SV. FLORIJAN: + Alojz, Alojzije i Ljubica Zvonar
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 29. listopada do 5. studenog 2023.  – 30. nedj. kroz god.

30. nedjelja kroz godinu
Ne. 29/10 08,00 + Štefica, Ivan, Marija, Stjepan Cepanec; Marijana Avar
  10,00 * Župna
11,30 + Gustav Glavač
16,00 SV. FLORIJAN:  * za žive i mrtve iz obitelji Đakova
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 30/10 08,00 + Danica i Josip Španić
  18,00 + Ivan Kocijan, Terezija i Stjepan Gazdić; Nada Bračko
 
Ut. 31/10 08,00 + Stjepan i Julijana Karničnik
  18,00 + Olga i Slavko Golubar
SVI SVETI
Sr. 1/11 08.00 + Agata i Rudolf Banić; Krunoslav Musija
  10,00 * Župna
11,30 + Ljudevit Končevski
  15,00 DOBRI PASTIR: * Za sve vjerne mrtve
  18,00 + Dragutin Mrazek i roditelji i braća; Ivanka i Ivan Zlatarek
DUŠNI DAN
Čt. 2/11 08,00 Za duše u čistilištu
  18,00 Na nakane sv. Oca Pape
 
Pt. 3/11 08,00 + Katarina i Bolto Najman
  18,00 + Dragica Šoković; obitelj Gredelj; Stjepan Valentak
sv. Karlo Boromejski
Su. 4/11 08,00 + Franjo Huđek; Vjekoslav i Marija Eršeg
  18,00 + Đurđa Hruškar
31. nedjelja kroz godinu
Ne. 5/11 08,00 + obitelj Perić, Zvekić, Pavleković; Nada Đorđević
  10,00 * Župna
  11,30 + Dragutin Ptiček; Draga Čempo
16,00 SV. FLORIJAN:  + Božica Salopek
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 22. do 29.  listopada 2023.  – 29. nedjelja kroz godinu

29. nedjelja kroz godinu
Ne. 22/10 08,00 + Mladen i Krešimir Vujec; obitelj Vujec i Ciprić
  10,00 * Župna
11,30 + Marija Ivan Levanić i roditelji
17,00 SV. FLORIJAN:  + Štefanija i Stjepan Liber; Franjo Polančec; Mirko, Zlata, Valent i Štefanija Pecik
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 23/10 08,00 + Helena Vugrek i obitelj
  19,00 + Hermina Hainš
 
Ut. 24/10 08,00 ** Za ozdravljenje
  19,00 + Stjepan Rožmarić
  19,00 ** Za ozdravljenje učenice Magde
 
Sr. 25/10 08.00 + Zvonko Drvarek
  19,00 + Zvonimir Stančić
 
Čt. 26/10 08,00 + Đuro Hunjadi i obitelj
  19,00 + Franjo i Fina Pepelko
 
Pt. 27/10 08,00 + Tomo Mrazek; Ivana Mrazek Bedić
  19,00 + obitelj Sinčić: Franjo i Ana; obitelj Cepanec; Stjepan Laljek; Dragutin Hajnš
sv. Šimun i Juda Tadej, apostoli
Su. 28/10 08,00 + Božo, Anka i Ivan Starčević; Matija(ž.) i Nikola xxx
  19,00 ** Na nakanu (#)
30. nedjelja kroz godinu
Ne. 29/10 08,00 + Štefica, Ivan, Marija, Stjepan Cepanec; Marijana Avar
  10,00 * Župna
  11,30 + Gustav Glavač
17,00 SV. FLORIJAN:  * za žive i mrtve iz obitelji Đakova
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 15. do 22.  listopada 2023.  – 28. nedjelja kroz godinu

28. nedjelja kroz godinu
Ne. 15/10 08,00 + Franjo Keček i obitelj
  10,00 * Župna
11,30 + Terezija Premužić
17,00 SV. FLORIJAN:  + Bolto i Katarina Najman
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 16/10 08,00 + Tomislav Meštrović
  19,00 + Stjepan Kaniški i obitelj; Tomo Šestak i obitelj; Andrija Kaniški i obitelj
sv. Ignacije Antiohijski
Ut. 17/10 08,00 + Mladen, Marija i Stjepan Bregović; Karolina i Drago Gazdek
  19,00 + Josip, Ružica, Gabrijela i Ignac Mavriček
sv. Luka
Sr. 18/10 08.00 + Ervin Risek; Franjo Mikulan i Franjo Risek
  19,00 + Josip, Dragica, Tomo i Justina Dukarić; Štefica Šopar; obitelj Sušec
 
Čt. 19/10 08,00 + obitelj Gibas
  19,00 + Rozalija i Josip Vucković; Dragutin i Ivka Karažinec
 
Pt. 20/10 08,00 + Ivana Mrazek Bedić
  19,00 + Josip Polančec
 
Su. 21/10 08,00 + Katarina Prešnjak; Nada Pozder; Josip i Marija Priher; Amalija Pozder
  19,00 + Melkior Šantek i obitelj Starčević
29. nedjelja kroz godinu
Ne. 22/10 08,00 + Mladen i Krešimir Vujec; obitelj Vujec i Ciprić
  10,00 * Župna
  11,30 + Marija i Ivan Levanić i roditelji
17,00 SV. FLORIJAN:  + Štefanija i Stjepan Liber; Franjo Polančec; Mirko, Zlata, Valent i Štefanija Pecik  
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 8. do 15.  listopada 2023.  – 27. nedjelja kroz godinu

27. nedjelja kroz godinu
Ne. 8/10 08,00 + Zvonimir Trupković
  10,00 * Župna
11,30 + Tomo, Marija, August i Franciska Ljubek
17,00 SV. FLORIJAN:  + Božica i Fabijan Horvat
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 9/10 08,00 + Andrija Jambrošić
  19,00 + Branka Farkaš; Vjekoslava Batalić; Aleksandar i Franjo Mrva
 
Ut. 10/10 08,00 + Tomislav Čamovski
  19,00 + Đurđa i Stjepan Silaj
 
Sr. 11/10 08.00 + Josip Kolar
  19,00 + Ljerka i Krešimir Albus
 
Čt. 12/10 08,00 + Josip Brkinjač
  19,00 + Stjepan i Barbara Bosilj
 
Pt. 13/10 08,00 + Josip Brkinjač
  19,00 + Ivanka Rodeš
 
Su. 14/10 08,00 + Jeronim i Josip Grabar i obitelj; Anka Turniški i obitelj
  19,00 + Davor Italo-Lacković; Mirko i Katarina Štorga; Zdravko i Ana Vukalović; Vjekoslav i Barbara Krznar; Antun, Slavica i Željko Cindori; Fabijan i Štefanija Lacković; Marijan i Zoran Maljur; Marijan Božić
28. nedjelja kroz godinu
Ne. 15/10 08,00 + Franjo Keček i obitelj
  10,00 * Župna
  11,30 + Terezija Premužić
17,00 SV. FLORIJAN:  + Bolto i Katarina Najman
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

 

Sv. mise od 1. do 8.  listopada 2023.  – 26. nedjelja kroz godinu

26. nedjelja kroz godinu
Ne. 1/10 08,00 + Mijo Šincek
  10,00 * Župna
11,30 + Matija i Blaž Bunić
17,00 SV. FLORIJAN:  + Igor Mlinarić
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Anđeli Čuvari
Po. 2/10 08,00 + Stjepan i Julijana Karničnik
  19,00 + Nadica Lajović r. Anderlić; Josip Anderlić
 
Ut. 3/10 08,00 + Katarina i

Bolto Najman

  19,00 + obitelj Martinčević, Dolenec i Obrovac
sv. Franjo Asiški
Sr. 4/10 08.00 + don Franjo Hrg
  19,00 + Franjo i Anica Kaniški
 
Čt. 5/10 08,00 + Zora i Mirko Vlahović
  19,00 + Dubravko Svetina
 
Pt. 6/10 08,00 + Josip Brkinjač
  19,00 + Zvonko i Ljiljana Brčić
bl. Djevica Marija od Krunice
Su. 7/10 08,00 + Terezija Hrašćanec
  19,00 + Alan, Marija i Ljudevit Habulan; Tomo i Marija Novak
27. nedjelja kroz godinu
Ne. 8/10 08,00 + Zvonimir Trupković
  10,00 * Župna
  11,30 + Tomo, Marija, August i Franciska Ljubek
17,00 SV. FLORIJAN:  + Božica i Fabijan Horvat
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 24. rujna do 1. listopada 2023.  – 25. nedjelja kroz godinu

24. nedjelja kroz godinu
Ne. 24/9 08,00 + Marija i Stanko Vindiš; Terezija i Rudolf Vodopija; Antun Bubanić; obitelj Bužanić
  10,00 * Župna
11,30 + Franjo Zlatarek
17,00 SV. FLORIJAN:  + Vladimir i Ivka Brlek; Emil i Ksenija Čakalić
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 25/9 08,00 + Krunoslav, Anđelka i Željko Musija
  19,00 + Zora i Stjepan Karlović; Josip Antolić; Ivančica i Stjepan Jakopović
sv. Kuzma i Damjan
Ut. 26/9 08,00 + Antun Jerić
  19,00 + Josip, Jelena i Blaž Horvat i obitelj
sv. Vinko Paulski
Sr. 27/9 08.00 * Na nakanu
  19,00 + Goran i Mladen Novko; Stjepan Mihoci
 
Čt. 28/9 08,00 + Katarina Kamenar
  19,00 + obitelj Izidora Gladovića; obitelj Stanka Cara; Tomo Rosandić
sv. Mihael, Gabriel i Rafael
Pt. 29/9 08,00 * Na čast BDM

+ Mario Rušec; Mijo Barulek

  19,00 + Štefanija i Stjepan Grubišić
sv. Jeronim
Su. 30/9 08,00 + obitelj Plasajec i Vrbanec
  19,00 + Ivan Bahun
26. nedjelja kroz godinu
Ne. 1/10 08,00 + Mijo Šincek
  10,00 * Župna
  11,30 + Matija i Blaž Bunić
17,00 SV. FLORIJAN:  + Igor Mlinarić
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 17. do 24. rujna 2023.  – 24. nedjelja kroz godinu

24. nedjelja kroz godinu
Ne. 17/9 08,00 + Mladen i Stanko Habek
  10,00 * Župna
11,30 + Bolto i Katarina Najman
17,00 SV. FLORIJAN:  # Na nakanu
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 18/9 08,00 + Nada i Dragutin Funda
  19,00 + Dragica Topolnjak i obitelj; Rozalija i Petar Topolnjak; Rozalija i Slavko Novak
 
Ut. 19/9 08,00 + Petar, Ana, Angelina, Miško i Pavao Pupić; Jelena i Ivan Pocedulić; Vladimir, Štefica, Milan i Marija Lekić; Katica i Vlado Baić; Đuro, Tomo i Gabrica Češljaš; Miljenko Tot; Željko Sović; Mladen Prelovšek; Đurđica Cesar; Franjo Ptiček; Antonija i Ante Pelaić; Miško Habdija; Štefica Mišak
  19,00 + Franjo Filipović
sv. Andrija Kim Taegon
Sr. 20/9 08.00 + Martina i Dragutin Kracik
  19,00 + Ivan Haramas; Marija i Josip Haramas; Ljuba i Ivan, Đurđica i Antun Pačalat
sv. Matej
Čt. 21/9 08,00 * Za ozdravljenje jedne osobe

+ obitelj Petrić i Pokos

  19,00 + Ružica, Josip, Gabrijela i Ignac Mavriček
 
Pt. 22/9 08,00 * Zahvalnica na čast sv. Nikoli
  19,00 + Božica Žmegač
KVATRE; sv. Pio iz Pietrelcinie
Su. 23/9 08,00 + Josip i Ljubica Sudec; Ivan Svetec; Stjepan, Matija i Helena Sudec
  19,00 + Ivan Kolačko
25. nedjelja kroz godinu
Ne. 24/9 08,00 + Marija i Stanko Vindiš; Terezija i Rudolf Vodopija; Antun Bubanić; obitelj Bužanić
  10,00 * Župna
  11,30 + Franjo Zlatarek
17,00 SV. FLORIJAN:  + Vladimir i Ivka Brlek; Emil i Ksenija Čakalić
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 10. do 17. rujna 2023.  – 23. nedjelja kroz godinu

23. nedjelja kroz godinu
Ne. 10/9 08,00 + Tomo, Marija, August i Franciska Ljubek
  10,00 * Župna
11,30 + Tajana Rukljač; ob. Vučkovečki i Špiranec
17,00 SV. FLORIJAN: + Tomo Kralj
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 11/9 08,00 + Marija i Ana Kolarić
  19,00 + Vesna Čupić
Ime Marijino
Ut. 12/9 08,00 + obitelj Čehok i Vrbanec
  19,00 + Dragutin Kovač; Štefica i Franjo Božić
sv. Ivan Zlatousti
Sr. 13/9 08.00 + Tomo i Marija Pozder; Franjo i Slavica Pozder; Stjepan i Štefica Benček
  19,00 + Ivka i Gabrijel Blažić
Uzvišenje sv. Križa
Čt. 14/9 08,00 + Katarina Štefanec
  19,00 + Slavica Cmrečnjak
BDM Žalosna
Pt. 15/9 08,00 + Marijan  i Ana Horvatić; Antun Tomašić; Ivan, Ruža i Slava Sekovanić
  19,00 + Dragutin i Anđela Weber; Franjo i Marija Simun
sv. Kornelije i Ciprijan
Su. 16/9 08,00 + Stipe Rimac
  19,00 + Ana i Vjekoslav Hrupek
24. nedjelja kroz godinu
Ne. 17/9 08,00 + Mladen i Stanko Habek
  10,00 * Župna
  11,30 + Bolto i Katarina Najman
17,00 SV. FLORIJAN:  # Na nakanu
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 3. do 10. rujna 2023.  – 22. Nedjelja kroz godinu

22. nedjelja kroz godinu
Ne. 3/9 08,00 + Katarina i Bolto Najman
  10,00 * Župna
11,30 + Slavek Petak
17,00 SV. FLORIJAN: + obitelj Bedić, Benković, Višnjić i Hrandek
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 4/9 08,00 * Za obraćenje
  19,00 + Zvonko Juren i obitelj; Katica i Dragutin Cepanec; Vladimir Mihalinec; Ivan Novoselec
sv. Majka Terezija iz Kalkute
Ut. 5/9 08,00 + Mario i Štefanija Perušek; Marija Lisičak; Ivanka Pocrnić
  19,00 + Dubravko Svetina
 
Sr. 6/9 08.00 * Za obraćenje
  19,00 + Đuro Balent
  19,00 + Ivan Kelemenić
sv. Marko Križevčanin
Čt. 7/9 08,00 + Marijan i Štefica Mišak; obitelj Petak i Jakopanec
  18,00 MISA U KATEDRALI
Rođenje BDM – Mala Gospa
Pt. 8/9 08,00 + Vladimir Panić; obitelj Bilandžija
  19,00 + obitelj Cecelja, Horvat i Sačić
 
Su. 10/9 08,00 + Veronika i Dragutin Mavrek; Katarina i Grgur Anić
  19,00 + Marijan Preložnjak
23. nedjelja kroz godinu
Ne. 11/9 08,00 + Tomo, Marija, August i Franciska Ljubek
  10,00 * Župna
  11,30 + + Tajana Rukljač; ob. Vučkovečki i Špiranec
17,00 SV. FLORIJAN: + Tomo Kralj
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 27. kolovoza do 3. rujna – 21. Nedjelja kroz godinu

21. Nedjelja kroz godinu
Ne. 27/8 08,00 + Ivka i Vladimir Brlek; obitelj Biškup
  10,00 * Župna
11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Augustin
Po. 28/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Marko Sajko
Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja
Ut. 29/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Ljudevit Vlahović
 
Sr. 30/8 08.00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Stjepan Ribić
 
Čt. 31/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Dragutin i Ana Letina
 
Pt. 1/9 08,00 * Za obraćenje
  19,00 + Josip i Ljubica Sudec; Ivan Svetec
 
Su. 2/9 08,00 + Tomislav Meštrović
  19,00 + don Franjo Hrg
22. Nedjelja kroz godinu – SVETA NEDJELJA
Ne. 3/9 08,00 + Katarina i Bolto Najman
  10,00 * Župna
  10,00 LUDBREG: SVETA NEDJELJA
  11,30 + Slavek Petak
17,00 SV. FLORIJAN: + obitelj Bedić, Benković, Višnjić i Hrandek
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 20. do 27. kolovoza 2023. – 20. Nedjelja kroz godinu

20. Nedjelja kroz godinu
Ne. 20/8 08,00 * Zahvalnica
  10,00 * Župna
11,30 + Katarina i Franjo Kocijan; Bernarda i Dragutin Mrazović; + obitelj Kocijan i Mrazović
17,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Pio X.
Po. 21/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Ivka Mikulek; obitelj Mikulek i Rukelj
Blažena Djevica Marija – Kraljica
Ut. 22/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Branko Ostrički
sv. Ruža Limska
Sr. 23/8 08.00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Stipe Rimac
sv. Bartol
Čt. 24/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Mirko – Franjo Kociper
 
Pt. 25/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Josip, Dragica, Tomo i Justina Dukarić; Štefica Šopar, Igor Pomper, Stjepan Sitar
 
Su. 26/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Milan Janjetović
21. Nedjelja kroz godinu
Ne. 27/8 08,00 + Ivka i Vladimir Brlek; obitelj Biškup
  10,00 * Župna
  11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 13. do 20. kolovoza 2023. – 19. Nedjelja kroz godinu

19. Nedjelja kroz godinu
Ne. 13/8 08,00 + Marija i Stjepan, Mijo i Amalija Brković; Stjepan i Jelica Klarić; Vladimir, Vid i Terezija Đurin
  10,00 * Župna
11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Maksimilijan Kolbe
Po. 14/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Zlatko i Marko Kokijer; obitelj Bednjanić i Jakovac
Uznesenje Blažene Djevice Marije – VELIKA GOSPA
Ut. 15/8 08,00 + Marija i Zvonimir Tkalec
  10,00 * Župna
  19,00 + obitelj Metlikovec
sv. Stjepan Ugarski; sv. Rok
Sr. 16/8 08.00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Katarina i Bolto Najman
 
Čt. 17/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Milka i Ivan Rogina
sv. Jelena Križarica
Pt. 18/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Štefanija i Ivan Levatić; Tin Pagadur
 
Su. 19/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Zlatko, Milan i Viktorija Ježovita
  19,00 KATEDRALA: + mons. Marko Culej
20. Nedjelja kroz godinu
Ne. 20/8 08,00 * Zahvalnica
  10,00 * Župna
  11,30 + Katarina i Franjo Kocijan; Bernarda i Dragutin  Mrazović; + obitelj Kocijan i Mrazović
17,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 6. do 13. kolovoza 2023. – Preobraženje Gospodinovo

Preobraženje Gospodinovo
Ne. 6/8 08,00 + Ljudevit Končevski
  10,00 * župna
11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 7/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Barbara i Stjepan Bosilj; Ivka i Nikola Golubić
sv. Dominik
Ut. 8/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Marija, Ivan i Dragica Kolić
sv. Terezija Benedikta od Križa – Edith Stein
Sr. 9/8 08.00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Jelica Perić
sv. Lovro
Čt. 10/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 STARI GRAD: + Alan Habulan, Marija i Ljudevit, Tomo i Marija Novak
sv. Klara Asiška
Pt. 11/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Rok i Anđela Šamarija i roditelji; Ivan i Marija Levanić i roditelji
 
Su. 12/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Ljudevit Dravinski
19. Nedjelja kroz godinu
Ne. 6/8 08,00 + Marija i Stjepan; Mijo i Amalija Brković; Stjepan i Jelica Klarić; Vladimir, Vid i Terezija Đurin
  10,00 * Župna
  11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 30. srpnja do 6. kolovoza 2023. – 17. tjedan kroz godinu

17. nedjelja kroz godinu
Ne. 30/7 08,00 + Genoveva, Vjekoslav, Andrija i Katarina Kaniški; Julijana i Ana Šercer; Ivana, Ivan i Zlatko Bračko
  10,00 * župna
11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Ignacije Lojolski
Po. 31/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 * Na nakanu (#)
sv. Alfonz M. de Liguori
Ut. 1/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Stjepan, Agata i Ivan Sajko
BDM od Anđela
Sr. 2/8 08.00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Dunja i Srećko Benković
bl. Augustin Kažotić
Čt. 3/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Katarina i Bolto Najman
sv. Ivan M. Vianney
Pt. 4/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Stjepan i Ivančica Jakopović; obitelj Lusavec i Jakopović
Gospa Snježna; Dan pobjede i domovinske zahvalnosti; Dan hrv. branitelja
Su. 5/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 * Za Domovinu
18. Preobraženje Gospodinovo
Ne. 6/8 08,00 + Ljudevit Končevski
  10,00 * Župna
  11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 23. do 30. srpnja 2023. – 16. tjedan kroz godinu

16. nedjelja kroz godinu
Ne. 23/7 08,00 + Dora Kukec
  10,00 * župna
11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 24/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Davorin, Antun i Emilija Zver; Ruža Hercigonja; Boris Kezele
sv. Jakov, apostol
Ut. 25/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Anka Galinec; Marija Cecelja; Bosiljka Paska
sv. Joakim i Ana
Sr. 26/7 08.00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 KOD POKLONCA SV. ANE: * Župna
 
Čt. 27/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Ivan, Marko i Bosiljka Bašić
 
Pt. 28/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + obitelj Obrovac, Dolenec i Martinčević
sv. Marta
Su. 29/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Fran Lazar
17. nedjelja kroz godinu
Ne. 30/7 08,00 + Genoveva, Vjekoslav, Andrija i Katarina Kaniški; Julijana i Ana Šercer; Ivana, Ivan i Zlatko Bračko
  10,00 * Župna
  11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 16. do 23. srpnja 2023. – 15. tjedan kroz godinu

15. nedjelja kroz godinu
Ne. 16/7 08,00 + Bolto i Katarina Najman
  10,00 * župna
11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 17/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  18,30 + Štefanija Hostić – sprovodna
  19,00 * Na nakanu – za Nikolu da uspješno završi studij i sretne Kristu vjernu djevojku
 
Ut. 18/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Magdalena Žigun
 
Sr. 19/7 08.00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Antun Bubanić; obitelj Vodopija i Bužanić
sv. Ilija
Čt. 20/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Agneza Brkić; Stanko i Franjo Butek i roditelji; Franjo Petek
 
Pt. 21/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 * Za duše u čistilištu;    + Đuro Češljaš
sv. Marija Magdalena
Su. 22/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Don Frane Hrg
16. nedjelja kroz godinu
Ne. 23/7 08,00 + Dora Kukec
  10,00 * Župna
  11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 9. do 16. srpnja 2023. – 14. tjedan kroz godinu

14. nedjelja kroz godinu
Ne. 9/7 08,00 + Mijo i Danica Cafuk; Vladimir i Stanislava Gasner; Ivan i Marija Balaš; Ivan Mlakar
  10,00 * župna
11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 10/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Tomo i Ljubica Topolovec
sv. Benedikt
Ut. 11/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Božica i Fabijan Horvat
 
Sr. 12/7 08.00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Milan Poljak; Stjepan i Franciska Grđan
BDM Majka Božja Bistrička
Čt. 13/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Fabijan i Božica Horvat
sv. Kamilo de Lellis
Pt. 14/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Ivan Liber
sv. Bonaventura
Su. 15/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Josip Češljaš; Klara i Josip Kaniški
15. nedjelja kroz godinu
Ne. 16/7 08,00 + Bolto i Katarina Najman
  10,00 * Župna
  11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 2. do 9. srpnja 2023. – 13. tjedan kroz godinu

13. nedjelja kroz godinu – 334. zavjetno hodočašće na Mariju Bistricu
Ne. 2/7 08,00 * Na nakanu obitelji Marčetić

+ Andrija i Matilda Bašić; obitelj Bašić i Suhić;

  10,00 nema mise – Hodočašće na Mariju Bistricu
11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Toma apostol
Po. 3/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 Zahvalnica u varaždinskoj katedrali
 
Ut. 4/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Katarina i Bolto Najman
sv. Ćiril i Metoda
Sr. 5/7 08.00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Dubravko Svetina
 
Čt. 6/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Josip Polančec
 
Pt. 7/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Ljubica Ožvanić; Vladimir Zagoršćak
 
Su. 8/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Josip Mikulek; obitelj Mikulek i Rukelj
14. nedjelja kroz godinu
Ne. 9/7 08,00 + Mijo i Danica Cafuk; Vladimir i Stanislava Gasner; Ivan i Marija Balaš; Ivan Mlakar
  10,00 * Župna
  11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 25.  lipnja do 2. srpnja 2023. – 12. tjedan kroz godinu
12. nedjelja kroz godinu
Ne. 25/6 08,00 + Valerijo Gregov (m)
  10,00 * Župna
11,30 * Zahvala za primljena dobra

+ Branko, Ana i Stjepan Rušec; Magdalena i Franjo Vincek; obitelj Dumbović i Liber

17,00 Sv. Florijan: ** Na nakanu (sl.)
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 26/6 08,00 + Josip Perić
  19,00 + Krešimir i Biserka Kolarić; obitelj Kolarić i Trglavčnik
 
Ut. 27/6 08,00 + Marija i Antun Pintač i obitelj
  19,00 + Ivan Svetec; Marija i Stjepan Đurek; Ivančica, Matko, Josip i Ljubica Sudec
sv. Irenej Lionski
Sr. 28/6 08.00 * Zahvalnica (n.)
  19,00 + obitelj Petek; Lovasić i Kober; Dragutin Mačković
sv. Petar i Pavao
Čt. 29/6 08,00 + Petar i Ana Pupić; Angelina i Miško Pupić; Antonija Pelajić; Jelena i Ivan Pocedulić
  19,00 + obitelj Galinec i Paska
 
Pt. 30/6 08,00 + Terezija, Ivan i Ladislav Gradečak; obitelj Žadanji, Denac i Kocijan
  18,00 + Benedikt Bojanić-Glavica – sprovodna
  19,00 + Stjepan Dijanešić
 
Su. 1/7 08,00 nema mise – Hodočašće na Mariju Bistricu
  19,00 nema mise – Hodočašće na Mariju Bistricu
13. nedjelja kroz godinu – 334. zavjetno hodočašće na Mariju Bistricu
Ne. 2/7 08,00 * Na nakanu obitelji Marčetić

+ Andrija i Matilda Bašić; obitelj Bašić i Suhić;

  10,00 nema mise – Hodočašće na Mariju Bistricu
  11,30 nema mise – Hodočašće na Mariju Bistricu
17,00 nema mise – Hodočašće na Mariju Bistricu
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

Sv. mise od 18.  do 25. lipnja 2023. – 11. tjedan kroz godinu

11. nedjelja kroz godinu
Ne. 18/6 08,00 + Ana i Mirko Pehnec
  10,00 * Župna
11,30 + Franjo Zavrtnik; Kristijan i Krešimir Hoić;

   Dragutin Škreb

17,00 Sv. Florijan: + Ružica i Josip Strniščak
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 19/6 08,00 * Za zdravlje Erike Knobliach-Karez
  19,00 + Vinko i Antonija Poljanec; Stjepan Sitar;

   Terezija i Damir Poljanec

 
Ut. 20/6 08,00 + Goran, Božidar i Vera Hrubec
  19,00 + Dragica i Anđelko Zorković
sv. Alojzije Gonzaga
Sr. 21/6 08.00 + Verona i Branko Vrbanec; Terezija i Slavko

   Plasajec

  19,00 + obitelj Kreš i Dravinski
 
Čt. 22/6 08,00 + Dragutin Kaniški
  19,00 + Ivan i Ivanka Cerovec
 
Pt. 23/6 08,00 + Krunoslav Musija
  19,00 * Zahvala
Rođenje sv. Ivana Krstitelja
Su. 24/6 08,00 + obitelj Martinčević, Dolenec i Obrovac
  19,00 + Genoveva, Vjekoslav, Andrija i Katarina  

   Kaniški; Ana i Julijana Šercer; Ivana, Ivan i  

   Zlatko Bračko

12. nedjelja kroz godinu
Ne. 25/6 08,00 + Valerijo Gregov (m)
  10,00 * Župna
  11,30 * Zahvala za primljena dobra

+ Branko, Ana i Stjepan Rušec; Magdalena i   

   Franjo Vincek; obitelj Dumbović i Liber;

17,00 Sv. Florijan: ** Na nakanu (sl.)
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 11.  do 18. lipnja 2023. – 10. tjedan kroz godinu

10. nedjelja kroz godinu
Ne. 11/6 08,00 + Anica i Franjo Kaniški
  10,00 * Župna
11,30 + Krunoslav Musija; Agata i Rudolf Banić; Fanika i Franjo Brlek
17,00 Sv. Florijan: + Antun, Stanka i Andrija Mihalić
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 12/6 08,00 * Na čast Rana Isusovih
  19,00 + Antonija i Zvonko Klasta; Jelka i Aleksandar Mihalić
sv. Antun Padovanski
Ut. 13/6 08,00 + Milan Rogić; Marija i Antun Pelikan; Marija i Đuro Rogić; Filip i Petar Korpić
  19,00 + Iva i Ante Pojatina; Danica Šantar, č. s. Helena Dragun
 
Sr. 14/6 08.00 * Za duše u čistilištu
  19,00 + Ivka i Nikola Golubić; Stjepan i Barbara Bosilj
sv. Vid
Čt. 15/6 08,00 + Štefanija i Vid Poslon
  19,00 + Marija i Ivan Progovac
PRESVETO SRCE ISUSOVO
Pt. 16/6 08,00 + Bolto i Katarina Najman
  19,00 + Ružica i Josip Habek
Bezgrješno Srce Marijino
Su. 17/6 08,00 * Za duše u čistilištu
  19,00 + Rudolf i Barica Erhard i obitelj
11. nedjelja kroz godinu
Ne. 18/6 08,00 + Ana i Mirko Pehnec
  10,00 Župna
  11,30 + Franjo Zavrtnik; Kristijan i Krešimir Hoić; Dragutin Škreb
17,00 Sv. Florijan: + Ružica i Josip Strniščak
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 4. do 11. lipnja 2023. – 9. tjedan kroz godinu

Presveto Trojstvo
Ne. 4/6 08,00 + Ana Bakšaj
  10,00 * Župna
11,30 + Milan Habunek i obitelj; ob. Skupnjak
17,00 Sv. Florijan: + Zlatko Čelar
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Bonifacije
Po. 5/6 08,00 + Marija Perhoč
  19,00 + Dubravko Svetina
 
Ut. 6/6 08,00 * Na čast Prečistog Srca Marijina
  19,00 + Gabrica Češljaš; Franjo, Mirko i Marija Sekovanić; Vera Horvat; Anika Lumpert
 
Sr. 7/6 08.00 * Za duše u čistilištu
  19,00 + Alan, Marija i Ljudevit Habulan; Tomo i Marija Novak
TIJELOVO
Čt. 8/6 08,00 * Na nakanu (#)
  19,00 + Ljudevit Končevski
 
Pt. 9/6 08,00 * Na čast Krvi Kristovoj
  19,00 + Aleksandar Bijažić; Marijan i Kata Žganec; Irena Rozenbeker; obitelj Bijažić, Javor i Žganec
 
Su. 10/6 08,00 + August Bosilj
  19,00 + Marijan Ožeg; obitelj Ožeg i Stiplošek
10. nedjelja kroz godinu
Ne. 11/6 08,00 + Anica i Franjo Kaniški
  10,00 Župna
  11,30 + Agata i Rudolf Banić; Fanika i Franjo Brlek
17,00 Sv. Florijan: + Antun, Stanka i Andrija Mihalić
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 28. svibnja do 4. lipnja 2023. – 8. tjedan kroz godinu

DUHOVI
Ne. 28*5 08,00 + Dragutin, Marija i Franjo Ferenčak
  10,00 * Župna
11,30 + Katica i Juraj Vincek
17,00 Sv. Florijan: ** Na nakanu (sl.)
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Marija Majka Crkve
Po. 29/5 08,00 + Kata Radmanović; Zdenko Matijašić
  19,00 + Josip  Bednjanić
Dan državnosti RH
Ut. 30/5 08,00 + Anđelka Musija
  10,00 Za Domovinu
  19,00 ** Na nakanu (#)
Pohod Bl. Djevice Marije
Sr. 31/5 08.00 + Josip, Danica i Marija Španić; Ana, Vid i Cecilija Mikulčić
  19,00 + obitelj Martinčević, Dolenec i Obrovac
sv. Justin
Čt. 1/6 08,00 + obitelj Šipek
  19,00 + Antun i Franjica, Andro i Marija Posavec; Mirko i Eva Sekelj; Ljudevit Premužić
 
Pt. 2/6 08,00 + Silvestar, Krunoslav i Kristijan  xxx
  19,00 + obitelj Sačić
sv. Karlo Lwanga i dr.
Su. 3/6 08,00 + Katarina i Bolto Najman
  19,00 + Fanika, Tomo, anđela i Stanko Letina
Presveto Trojstvo
Ne. 4/6 08,00 + Ana Bakšaj
  10,00 Župna
  11,30 + Milan Habunek i obitelj; ob. Skupnjak
17,00 Sv. Florijan: + Zlatko Čelar
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 21. do 28. svibnja 2023. – 7. uskrsni tjedan

7. USKRSNA NEDJELJA – Slavlje Sv. potvrde
Ne. 21/5 08,00 + Slava, Josip, Tomek, Ivanka i Zlata Kušenić
  10,00 * Župna
11,30 nema mise zbog slavlja Sv. Potvrde
17,00 Sv. Florijan: + Marko Herceg; Marija Nizek; Stjepan Kovačić
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 22/5 08,00 * * Za Berislava Grgića
  19,00 + Josip , Dragica, Tomo i Justina Dukarić; Stjepan Sitar; obitelj Sušec
 
Ut. 23/5 08,00 + obitelj Valčić: Krsto, Zorka, Romano i Blaženko
  19,00 + obitelj Karažinec i Vucković; č. s. Helena Dragun
 
Sr. 24/5 08.00 ** Za Mihaela Grgića
  19,00 + Nedjeljka Benažić
 
Čt. 25/5 08,00 + Mato i Marija Fucak
  19,00 + Jelena i Ivan Bađari, Margareta i Stjepan Zorko; obitelj Zorko i Smolek
sv. Filip Neri
Pt. 26/5 08,00 + Ivan Plukavec
  19,00 + Boris Hainš
 
Su. 27/5 08,00 ** Za Rafaela Grgića
  19,00 + Zvonko Križmarić
DUHOVI
Ne. 28/5 08,00 + Dragutin, Marija i Franjo Ferenčak
  10,00 Župna
  11,30 + Katica i Juraj Vincek
17,00 Sv. Florijan: ** Na nakanu (sl.)
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 14. do 21. svibnja 2023. – 6. uskrsni tjedan

6. USKRSNA NEDJELJA
Ne. 14/5 08,00 + Danica i Mijo Cafuk; Ivan Mlakar; obitelj Cafuk i Gasner
  10,00 * Župna
11,30 + Stjepan Mihoci
17,00 Sv. Florijan: + Josip Kovačić; Marija i Ivan Korotaj; Nada Klun
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 15/5 08,00 + Gojko i Anica Jelić
  19,00 +Vesna Vugrinec; Ljubica i Dragutin Županić
 
Ut. 16/5 08,00 + Bolto i Katarina Najman
  19,00 + Dragutin i Terezija Šestak; Marija i Lovro Grudiček
 
Sr. 17/5 08.00 + Štefica i Ivan Cepanec
  19,00 + Stjepan Mihoci
UZAŠAŠĆE GOSPODINOVO – SPASOVO
Čt. 18/5 08,00 +Katarina i Martin Novinšćak; Franjo Bovha; Marija i Stjepan Belović
  10,00 * Župna
  19,00 + Josip i Ljudmila Kutnjak
 
Pt. 19/5 08,00 + Štefica i Ivan Cepanec
  19,00 + Tina i Jure Mikić; Mato i Roza Salopek
 
Su. 20/5 08,00 + Franjo Dvorski
  19,00 + Antun Đurđek; Tihomir i Dragutin Šimek; Jelena i Juraj Sili; Jelena i Franjo Đurđek
7. USKRSNA NEDJELJA – slavlje Svete Potvrde
Ne. 21/5 08,00 + Slava, Josip, Tomek, Ivanka i Zlata Kušenić
  10,00 Župna
  11,30 nema mise zbog slavlja Sv. Potvrde
17,00 Sv. Florijan: + Marko Herceg; Marija Nizek; Stjepan Kovačić
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 7. do 14. svibnja 2023. – 5. uskrsni tjedan

5. USKRSNA NEDJELJA
Ne. 7/5 08,00 + Alojzija i Stanko Đurđek
  10,00 * Župna
11,30 + Tomo, Marija, August i Franciska Ljubek
17,00 Sv. Florijan: * Za Maksimilijana da dobije milost vjere u Isusa Krista
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 8/5 08,00 * Na nakanu – za Maju Grgić
  19,00 + Paulina i Pavao Tropša
 
Ut. 9/5 08,00 * Na čast Sv. Obitelji
  19,00 + Barica i Antun Topolovec;  Katica Stepančec
bl. Ivan Merz
Sr. 10/5 08.00 + Jure i Matilda Beloša
  19,00 + Zorica Čoh
 
Čt. 11/5 08,00 + Josip, Štefanija i Stjepan Pernar i obitelj
  19,00 + Slobodan Petrović; Štefanija Horvat
Sv. Leopold Mandić
Pt. 12/5 08,00 + Ivan Plasajec i roditelji
  19,00 + Ljudevit Dravinski
BDM Gospa Fatimska
Su. 13/5 08,00 * Na čast Prečistog Srca Marijina
  19,00 + Mara i Joso Mikić
6. USKRSNA NEDJELJA
Ne. 14/5 08,00 + Danica i Mijo Cafuk; Ivan Mlakar; obitelj Cafuk i Gasner
  10,00 Župna
  11,30 + Stjepan Mihoci
17,00 Sv. Florijan: + Josip Kovačić; Marija i Ivan Korotaj; Nada Klun
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

 

Sv. mise od 30. travnja do 7. svibnja 2023. – 4. uskrsni tjedan

4. USKRSNA NEDJELJA – Dobri Pastir
Ne. 30/4 08,00 + Ivan Koren
  10,00 * Župna
11,30 + Đurđica Cesar
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Bedić i Benković
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

sv. Josip Radnik
Po. 1/5 08,00 Na čast sv. Josipu
  19,00 + Miroslava i Ivan Plukavec
sv. Atanazije Aleksandrijski
Ut. 2/5 08,00 + Franjo i Antonija Stolnik; Ivan i Anka Kovač; Mirko, Franjica i Ruda Šimunec; obitelj Glavica; Draženka Šimek; Pavao Drvodelić; Mladen, Kruno i Anđelko Kovačević
  19,00 + Stjepan i Ljubica Huzjak; Gabro i Cvijeta Huzjak; Mirko i Milica Bukal; Janja Vujeva
sv. Filip i Jakov
Sr. 3/5 08.00 + Katarina i Bolto Najman
  19,00 + Slavica Mach i obitelj
sv. Florijan
Čt. 4/5 08,00 * Za Antoniju da sačuva vjeru u Isusa Krista
  19,00 * U zahvalu;
+ Đuro Smolek; Marica Tot; Zvonko Toplak; Maja Tkalčec
 
Pt. 5/5 08,00 + Ana Drožđek
  19,00 + Dubravko Svetina
sv. Irenej Srijemski; sv. Dominik Savio
Su. 6/5 08,00 + Bužanić Josip; Božidar Cikač; Dragutin Kaniški
  19,00 + Anica Herega
5. USKRSNA NEDJELJA
Ne. 7/5 08,00 + Alojzija i Stanko Đurđek
  10,00 Župna
  11,30 + Tomo, Marija, August i Franciska Ljubek
17,00 Sv.Florijan: * Za Maksimilijana da dobije milost vjere u Isusa Krista
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 23. do 30. travanja 2023. – 3. uskrsni tjedan

3. USKRSNA NEDJELJA
Ne. 23/4 08,00 +Anđela i Rok Šamarija i roditelji
  10,00 * Župna
11,30 + Stjepan Martinez
17,00 Sv. Florijan: + Stjepan Galić i obitelj;

                          Stjepan i Jela Križanić i obitelj

19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 24/4 08,00 + Nevenko Marijanović i roditelji
  19,00 + Anka i Janko Belcar
sv. Marko evanđelist
Ut. 25/4 08,00 + Nada i Dragutin Funda
  19,00 + Stanislav Levačić
 
Sr. 26/4 08.00 + Mira i Rudolf Horvat
  19,00 + Đuro Smolek; Marica Tot
 
Čt. 27/4 08,00 * Za zdravlje i obraćenje u obitelji
  19,00 + Milivoj Kovačić; Zlata Ostrički
 
Pt. 28/4 09,00 * Za ozdravljenje
  19,00 + Nada Hrain
sv. Katarina Sijenska
Su. 29/4 08,0 * Na čast Prečistog Srca Marijina
  19,00 + Katarina i Bolto Najman
4. USKRSNA NEDJELJA  – Dobri Pastir
Ne. 30/4 08,00 + Ivan Koren
  10,00 Župna
  11,30 + Đurđica Cesar
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Bedić i Benković
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 16. do 23. travanja 2023. – 2. uskrsni tjedan

BIJELA NEDJELJA – Nedjelja Božanskog milosrđa
Ne. 16/4 08,00 + Tomo, Marija, August i Franciska Ljubek
  10,00 * Župna
11,30 + obitelj Plantak
17,00 Sv. Florijan: + Bolto i Katarina Najman
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 17/4 08,00 * Na čast anđelima čuvarima

+ Franjo, Josip i Elizabeta Zagorec; Josip, Ljudevit i Kata Pomper

  19,00 + Agata i Rudolf Banić
 
Ut. 18/4 08,00 + Štefica Šopar; Ivica Horvat
  19,00 + Alan, Marija i Ljudevit Habulan; Tomo i Marija Novak
 
Sr. 19/4 08.00 * obitelj Herkov i Staneković
  19,00 + Anđela i Ivan Cepanec; Ana i Ilija Hrupek
 
Čt. 20/4 08,00 + Mato, Marija, Vera, Ivica i Marinela Prnić
  19,00 + Juraj Banec
 
Pt. 21/4 09,00 + Katarina i Bolto Najman
  19,00 + Zvonko Juren i obitelj; Katica i Dragutin Cepanec; Vladimir Mihalinec; Ivan Novoselec
 
Su. 22/4 08,0 +Jelica i Ivek Škrinjar
  19,00 + Stjepan Podolski; Juraj Grđan; Ljubica i Josip Walter
3. USKRSNA NEDJELJA
Ne. 23/4 08,00 +Anđela i Rok Šamarija i roditelji
  10,00 Župna
  11,30 + Stjepan Martinez
17,00 Sv. Florijan: + Stjepan Galić i ob. Stjepan i Jela Križanić i ob.
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 

 

 

Sv. mise od 9. do 16. travanja 2023. – Uskrsni tjedan

USKRS
Ne. 9/4 05,00 + Bolto i Katarina Najman
  08,00 + Franjo Huđek; Vjekoslav i Marija Eršeg
10,00 * Župna
11,30 + Franjo Zlatarek
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Dukarić i Cvetković
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
USKRSNI PONEDJELJAK
Po. 10/4 08,00 + Dora Kukec
  10,00 * Župna
11,30 * Zahvala u čast Predragocjenoj Krvi Isusovoj

+ Đuro, Ivka, Tomo, Gabrica i Đuro Češljaš

19,00 + Dragica Šoković
 
Ut. 11/4 08,00 * Za duše u čistilištu
  18,00 + Luka i Sofija Jaklin – sprovodna
19,00 + obitelj Hrženjak, Matijević, Večerić, Kezele, Plavec i Fiket
 
Sr. 12/4 08.00 * Na čast Presvetog Trojstva i Blažene Djevice Marije u zahvalu za ozdravljenje malog Noe
  19,00 + Magda i Julius Martinčević; Marko, Danica, Ljudevit Šincek; Mara i Stjepan Brezovec
 
Čt. 13/4 08,00 + Marija i Antun Strniščak
  19,00 + Đuro Balent i obitelj
 
Pt. 14/4 09,00 + Ivan i Luce Čorić
  19,00 + Franjo Novaković
 

 

 

Su. 15/4 08,00 + Josipa Pintarić
  19,00 + obitelj Žužul
BIJELA NEDJELJA – Nedjelja Božanskog milosrđa
Ne. 16/4 08,00 + Tomo, Marija, August i Franciska Ljubek
  10,00 Župna
  11,30 + obitelj Plantak
17,00 Sv. Florijan: + Bolto i Katarina Najman
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 26. ožujka do 2. travanja 2023. – 5. korizmeni tjedan

5. korizmena nedjelja;
Ne. 26/3 08,00 + Bara i Slavko Galić
  10,00 * Župna
11,30 + Bara i Slavko Galić
17,00 Sv. Florijan: + Vladimir, Vid i Terezija Đurin; Dubravka Henčić
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 27/3 08,00 + Amalija i Antun Bartolić
  19,00 + obitelj Vodopija; Antun Bubanić; obitelj Bužanić
 
Ut. 28/3 08,00 * Za duše u čistilištu
  19,00 + Antonija i Zvonko Klasta
 
Sr. 29/3 08.00 * Na čast Majci Božjoj za dar življenja Božje volje
  19,00 * Za obraćenje
 
Čt. 30/3 08,00 + obitelj Čonda
  19,00 + obitelj Plemenčić i Hosni; Ljiljana Maltar; Josip Rukljić; Marija Vincens
 
Pt. 31/3 08,00 + obitelj Kliček i Tkalčec
  19,00 + Štefica i Franjo Božić; Marija i Josip Ozmec; Drago Kovač
 
Su. 1/4 08,00 + Marija i Antun Pintač i obitelj
  19,00 * Za sve vjerne mrtve – za duše u čistilištu
CVJETNICA
Ne. 2/4 08,00 + Alojzija i Stanko Đurđek
  10,00 * Župna
  11,30 + obitelj Volf i Glavica; Valter Coernš
17,00 Sv. Florijan: + Josip i Dejan Brlek; obitelj Brlek i ob. Josipa i Abrama Silov
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 19. do 26. ožujka 2023. – 4. korizmeni tjedan

4. korizmena nedjelja;
Ne. 19/3 08,00 + Josip Polančec
  10,00 * Župna
11,30 + Ana Sinčić; ob. Sinčić i Cepanec; Stjepan Laljek; Dragutin Hajnš
16,00 Sv. Florijan: + Marijan Meštrić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Sv. Josip
Po. 20/3 08,00 + Josip Berljak i ob. Josip Najman i ob.
  18,00 + obitelj Hranić
 
Ut. 21/3 08,00 + Matilda i Jure Beloša
  18,00 + Terezija Kovačić
 
Sr. 22/3 08.00 * Za obraćenje
  18,00 + Mladen Habek
 
Čt. 23/3 08,00 * Zahvalnica (n.)
  18,00 + Josip i Ljubica Sudec; Ivan Svetec
 
Pt. 24/3 08,00 * Na čast Predragocjenoj Krvi Kristovoj
  18,00 + Marija, Dragica i Ivan Kolić
Blagovijest
Su. 25/3 08,00 + Marija i Samir Kahriman
  18,00 + Ivan Pintarić; obitelj Pintarić i Kolenko; Štefanija Obadić
5. korizmena nedjelja
Ne. 26/3 08,00 + Bara i Slavko Galić
  10,00 * Župna
  11,30 + Vjekoslav i Stjepan Oskoruš; Olga Klarić; Ljudevit i Ivanka Jurenec
16,00 Sv. Florijan: + Vladimir, Vid i Terezija Đurin; Dubravka Henčić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 12. do 19. ožujka 2023. – 3. korizmeni tjedan

3. korizmena nedjelja
Ne. 12/3 08,00 + Dora Kukec
  10,00 * Župna
11,30 + Marijan Mikulek; ob. Mikulek i Rukelj
16,00 Sv. Florijan: + Božena Bernat; ob. Bernat i Matičić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 13/3 08,00 + Josip i Elizabeta Kukec
  18,00 + Franjo, Terezija, Marija, Josip, Magda i Darko Antekolović; Ivan i Ivanka Cerovec; Mirko Šestak; Barica Željezić
 
Ut. 14/3 08,00 * Na čast Predragocjenoj Krvi Kristovoj
  18,00 + Mladen, Stjepan i Marija Bregović; Drago i Dragica Gazdek
 
Sr. 15/3 08.00 + Marica i Miroslav Bačak
  18,00 + Josip i Antonija Glavina; Franjo i Danica Griljek
 
Čt. 16/3 08,00 + č.s. Helena Dragun
  18,00 + Katarina i Bolto Najman
 
Pt. 17/3 08,00 + Mijo, Jelisava, Nada, Stanko, Zlata i Sanja Kaniški
  18,00 + Tomo Cupar i ob.
 
Su. 18/3 08,00 + Josip i Ruža Marijanović
  18,00 + ob. Horvat, Cecelja i Sačić
4. korizmena nedjelja
Ne. 19/3 08,00 + Josip Polančec
  10,00 * Župna
  11,30 + Ana Sinčić; ob. Sinčić i Cepanec; Stjepan Laljek; Dragutin Hainš
16,00 Sv. Florijan: + Marijan Meštrić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 5. do 12. ožujka 2023. – 2. korizmeni tjedan

2. korizmena nedjelja
Ne. 5/3 08,00 + Veronika Tepšić; obitelj Ister i Pomper
  10,00 * Župna
11,30 + Tomo, Marija, August i Franciska Ljubek
16,00 Sv. Florijan: + Stjepan i Štefanija Liber i ob.
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 6/3 08,00 + obitelj Martinec i Slunjski
  18,00 + Boris Lukman; Čedo Malnović; Stjepan, Dragutin i Tomo Komes; Marica Biškup
 
Ut. 7/3 08,00 * Za duboko povjerenje i pouzdanje u Gospodina
  18,00 + Ivan Bahun
 
Sr. 8/3 08.00 * Za obraćenje
  18,00 + Lidija, Višnja, Viktor, Anđelina, Ivan, Božo i Stanislava Plavec; Franjo, Marija, Marijan, Zdenka i Toni Špičko
 
Čt. 9/3 08,00 + obitelj Petek, Lovasić i Kober; Dragutin Mačković
  18,00 + Ana Kobešćak; Slavica Ferek
 
Pt. 10/3 08,00 + Vladimir Leskovar
  18,00 + Željko Musija
 
Su. 11/3 08,00 + Marija i Zvonimir Tkalec
  18,00 + Magdalena Žigun
3. korizmena nedjelja
Ne. 12/3 08,00 + Dora Kukec
  10,00 * Župna
  11,30 + Marijan Mikulek; ob. Mikulek i Rukelj
16,00 Sv. Florijan: + Božena Bernat; ob. Bernat i Matičić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 26. veljače do 5. ožujka 2023. – 1. korizmeni tjedan

1. korizmena nedjelja
Ne. 26/2 08,00 + Ivo Papić i roditelji (godišnjica)
  10,00 * Župna
11,30 + Matija Bunić
16,00 Sv. Florijan: + Matija, Josipa, Krešo i

Mirko-Franjo Kociper

18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 27/2 08,00 * Na čast Rana Isusovih
  18,00 + obitelj Jedvajić i Ivančić
 
Ut. 28/2 08,00 + Dragutin Drk
  18,00 + Na nakanu – zahvalnica
 
Sr. 1/3 08.00 + Stipo Marijanović (god.)
  18,00 + Antun i Franjica, Andro i Marija Posavec; Mirko i Eva Sekelj; Ljudevit Premužić
 
Čt. 2/3 08,00 + Ruža i Mirko Bakšaj
  18,00 + Stjepan i Đurđa Silaj
 
Pt. 3/3 08,00 + Katarina i Bolto Najman
  18,00 + Dragutin i Slavica, Petar i Slavica Ferek
 
Su. 4/3 08,00 + Andrija Jambrošić
  18,00 + Vladimir i Ana Kušević
2. korizmena nedjelja
Ne. 5/3 08,00 + Veronika Tepšić; obitelj Ister i Pomper
  10,00 * Župna
  11,30 + Tomo, Marija, August i Franciska Ljubek
16,00 Sv. Florijan: + Stjepan i Štefanija Liber i ob.
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

 

Sv. mise od 19. do 26. veljače 2023. – 7. tjedan kroz godinu

7. nedjelja kroz godinu
Ne. 19/2 08,00 + Damir, Romana, Andrej i Tatjana Mamuzić
  10,00 * Župna
11,30 ** Na čast Prečistog srca Marijina
16,00 Sv. Florijan: + Đurđica Košćec
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 20/2 08,00 + Ljudevit Končevski
  18,00 + Nada Grabovac
 
Ut. 21/2 08,00 + Zlatko, Milan i Viktorija Ježovita
  18,00 + Mijo i Frane Pojatina
Pepelnica – Čista srijeda

 

Sr. 22/2 08.00 + Franjo Huđek; Marija i Vjekoslav Eršeg
  18,00 **Na čast Presvetom Trojstvu i na zahvalu
 
Čt. 23/2 08,00 ** Na čast Predragocjenoj Krvi Kristovoj
  18,00 + Anđelka Musija
 
Pt. 24/2 08,00 + Franciska i Josip Gredelj; Ivan i Štefanija, Verica i Milan Gredelj; Stjepan Valentak
  18,00 + Katica Besak i obitelj
 
Su. 25/2 08,00 + Marija i Dragutin Jaklin
  18,00 + Marija i Ivan Levanić
1. korizmena nedjelja
Ne. 26/2 08,00 + Ivo Papić i roditelji (godišnjica)
  10,00 * Župna
  11,30 + Matija Bunić
16,00 Sv. Florijan: + Matija, Josipa, Krešo i

Mirko-Franjo Kociper  

18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 12. do 19. veljače 2023. – 6. tjedan kroz godinu

6. ndjelja kroz godinu
Ne. 12/2 08,00 + Dora Kukec
  10,00 * Župna
11,30 + Tomo, Marija, Franciska i August Ljubek i ob.
16,00 * Na čast Gospi Lurdskoj, za ozdravljenje
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 13/2 08,00 * Za stradale u Turskj i Siriji
  18,00 + Ivka i Dragutin Karažinec; obitelj Karažinec, Sever i Janković
sv. Valentin
Ut. 14/2 08,00 + Valent Husnjak
  18,00 ** Za ozdravljenje
 
Sr. 15/2 08.00 + Ivan Koren; Franjo Kocijan
  18,00 + Alan, Marija i Ljudevit Habulan; Tomo i Marija Novak
 
Čt. 16/2 08,00 + Katarina i Juraj Vincek
  18,00 + Nives Flajšman Ratkaj; Antun Ratkaj
 
Pt. 17/2 08,00 + Bolto i Katarina Najman
  18,00 + Veronika Strah
 
Su. 18/2 08,00 + Marko Herceg
  18,00 + Bosiljka Paska
7. nedjelja kroz godinu
Ne. 19/2 08,00 + Damir, Romana, Andrej i Tatjana Mamuzić
  10,00 * Župna
  11,30 ** Na čast Prečistog Srca Marijina
16,00 Sv. Florijan: + Đurđica Košćec
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 5. do 12. veljače 2023. – 5. tjedan kroz godinu

5. godina kroz godinu
Ne. 5/2 08,00 + Slavko i Bara Galić
  10,00 * Župna
11,30 + Agata i Rudolf Banić; Anđela i Andrija Brlek
16,00 Sv. Florijan: ** Za obitelj Vrbanec; + Branko i Zora Vrbanec; obitelj Babić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Pavao Miki
Po. 6/2 08,00 + Blaž i Elizabeta, Josip i Marija Habunek
  18,00 + Josip i Marija Pintar; Stjepan, Ana i Krunoslav Šmaguc; Katarina Mezga; Anđela Radmanić
 
Ut. 7/2 08,00 + Slavko i Terezija Plasajec; Branko i Verona Vrbanec
  18,00 + Božidar, Rozalija i Mijo Preložnjak; obitelj Skorupan
 
Sr. 8/2 08.00 + Antun Jerić
  18,00 + Ivanka i Zvonko Mesek
sv. Skolastika
Čt. 9/2 08,00 + Ljubica i Stanko Posavec i roditelji
  18,00 + Julijana Medved
bl. Alojzije Stepinac
Pt. 10/2 08,00 + Zdenka i Franjo Manovelo
  18,00 MISA U KATEDRALI: + Marija i Ivan Mužic
BDM Lurdska
Su. 11/2 08,00 + Palj Kerhoni
  18,00 + Anka Galinec; Marija Cecelja; Bosiljka Paska
6. nedjelja kroz godinu
Ne. 12/2 08,00 + Dora Kukec
  10,00 * Župna
  11,30 + Marija, Franciska i August Ljubek i ob.
16,00 Sv. Florijan: * Na čast Gospi Lurdskoj, za ozdravljenje
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 29. siječnja do 5. veljače 2023. – 4. tjedan k.g.

4. godina kroz godinu
Ne. 29/1 08,00 + Branko, Ana, Stjepan Rušec; Magdalena i Franjo Vincek; Titija, Hermina i Slavko Liber, obitelj Dumbović
  10,00 * Župna
11,30 + Dragutin Stepan, obitelj Češljaš
16,00 Sv. Florijan: + Stjepan Galić i obitelj; Stjepan i Jela Križanić i obitelj
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 30/1 08,00 + Josip Anderlić; Nadica Lajović r. Anderlić
  18,00 + Genoveva, Vjekoslav, Andrija i Katarina Kaniški; Julijana i Ana Šercer, Ivana, Ivan i Zlatko Bračko
sv. Ivan Don Bosco
Ut. 31/1 08,00 + Antun Plavec; Julijana i Pavao Verži
  18,00 + Branko, Ana i Stjepan Rušec; Magdalena i Franjo Vincek; Titija, Hermina i Slavko Liber, obitelj Dumbović
 
Sr. 1/2 08.00 ** Na čast Gospi Lurdskoj

+ Đuro Češljaš

  18,00 + Ivan Vukalović i obitelj; Marija i Josip Ozimec
SVIJEĆNICA
Čt. 2/2 08,00 + obitelj Kliček i Tkalčec
  18,00 + obitelj Blažeković, Habek i Petrić
sv. Blaž
Pt. 3/2 08,00 + Julije Toplak
  18,00 + Katarina i Bolto Najman
 
Su. 4/2 08,00 + Ivanka Rudnički; Marica Mikulec
  18,00 + Ivan, Andrija i Ljubica Domić; Antun i Alojzija Bogadi; Stjepan Šeprek
5. nedjelja kroz godinu
Ne. 5/2 08,00 + Slavko i Bara Galić
  10,00 * Župna
  11,30 + Agata i Rudolf Banić; Anđela i Andrija Brlek
16,00 Sv. Florijan: ** Za obitelj Vrbanec; + Branko i Zora Vrbanec; obitelj Babić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 22. do 29. siječnja 2023. – 3. tjedan kroz godinu

3. godina kroz godinu
Ne. 22/1 08,00 + obitelj Obrovac, Martinčević i Dolenec
  10,00 * Župna
11,30 + Ivan Lešina
16,00 Sv. Florijan: + Anđelka i Adam Ciglar i roditelji; Agata Ciglar
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 23/1 08,00 + Marija, Vera i Valent Češnjaj
  18,00 + Marijan Nöthig
sv. Franjo Saleški
Ut. 24/1 08,00 + Josip i Elizabeta Kukec
  18,00 + obitelj Jozić, Zvonar, Kušter i Štingl
Obraćenje sv. Pavla
Sr. 25/1 08.00 + Tomo Cupar i obitelj
  18,00 + Ljubica i Josip Sudec; Ivan Svetec
sv. Timotej i Tit
Čt. 26/1 08,00 + Anica i Gojko Jelić
  18,00 + Marijan Rogina; obitelj Gašpara Zavrtnika
sv. Anđela Merici
Pt. 27/1 08,00 + Robert Posavec
  18,00 + Ivana Bedić
sv. Toma Akvinski
Su. 28/1 08,00 + obitelj Tkalčec i Kliček
  18,00 + Stanko Lazar; Tomka Ivaković
4. nedjelja kroz godinu
Ne. 29/1 08,00 + Branko, Ana, Stjepan Rušec; Magdalena i Franjo Vincek; Titija, Hermina i Slavko Liber, obitelj Dumbović
  10,00 * Župna
  11,30 + Dragutin Stepan, obitelj Češljaš
16,00 Sv. Florijan: + Stjepan Galić i obitelj; Stjepan i Jela Križanić i obitelj
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 15. do 22. siječnja 2023. – 2. tjedan kroz godinu

2. godina kroz godinu
Ne. 15/1 08,00 ** Na nakanu – za milost česte i dostojne ispovijedi i pričesti
  10,00 * Župna
11,30 + Tomo Ljubek
16,00 + Luka i Lucija Orešković
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 16/1 08,00 + Bolto i Katarina Najman
  18,00 + Nevenka Marijanović i roditelji
sv. Antun Pustinjak
Ut. 17/1 08,00 + Ana Marijanović i roditelji
  18,00 + Niko, Ana, Niko, Kata, Jozo i Kata Kavelj; Mato i Ankica Šulentić; Jure, Ana, Pero i Franjo Bojčić
 
Sr. 18/1 08.00 + obitelj Premur i Resman
  18,00 + Ruža Marijanović i roditelji
 
Čt. 19/1 08,00 + Danko i Anica Djak
  18,00 + Stipo Marijanović i roditelji
sv. Fabijan i Sebastijan
Pt. 20/1 08,00 + Ana, Marinko i Anto Rašćel
  18,00 ** Na nakanu Duhu Svetom za ozdravljenje obitelji
sv. Agneza
Su. 21/1 08,00 + Agata, Rudolf, Agneza i Antun Banić
  18,00 + Ana Matić Juvan; Vladimir, Mojca i Anton Juvan
3. nedjelja kroz godinu
Ne. 22/1 08,00 + obitelj Obrovac, Martinčević i Dolenec
  10,00 * Župna
  11,30 + Ivan Lešina
16,00 Sv. Florijan: + Anđelka i Adam Ciglar i roditelji; Agata Ciglar
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 8. do 15. siječnja 2023. – 1. tjedan kroz godinu

Nova godina
Ne. 8/1 08,00 + Ivan i Ruža Vukalović; Ivan i Marija Benček; Valent Kavur i obitelj
  10,00 * Župna
11,30 + Tomo Ljubek
16,00 Sv. Florijan: + Vladimir, Ivan i Kata Korade; Renata Štimac
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 9/1 08,00 ** Na nakanu – na čast Presvetom oltarskom sakramentu
  19,00 + obitelj Vidović, Vrček, Momčilović i Đurasek
 
Ut. 10/1 08,00 + Anica Koloži i obitelj
  18,00 ** Na čast Majci Božjoj
 
Sr. 11/1 08.00 + obitelj Kolarić i Kušćer
  18,00 + Josip Marijanović i roditelji
 
Čt. 12/1 08,00 + Julius Lončar
  18,00 + Ana Marijanović i roditelji
 
Pt. 13/1 08,00 + Marija i Zvonimir Tkalec
  18,00 + Vladimir, Marija i Sofija Horvatić, obitelj Pšak
 
Su. 14/1 08,00 + Antun i Franjica, Andro i Marija Posavec; Mirko i Eva Sekelj; Ljudevit Premužić
  19,00 Ivka Ivanušec; Zlatica Nedeljković; obitelj Hrženjak; Stjepan Sušec
2. nedjelja kroz godinu
Ne. 15/1 08,00 ** Na nakanu – za milost česte i dostojne ispovijedi i pričesti
  10,00 * Župna
  11,30 + Luka i Lucija Orešković
16,00 Sv. Florijan: + Stjepan Hamelec, obitelj Hamelec i Meašić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 1. do 8. siječnja 2023. – 2. božićni tjedan

Nova godina
Ne. 1/1 08,00 + obitelj Novak i Gložinić
  10,00 * Župna
11,30 + Zvonko Križmarić
16,00 Sv. Florijan: + Branko Kaniški; ob. Tomašić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Bazilije V. i Grgur Naz.
Po. 2/1 08,00 + Antun i Franjica, Andro i Marija Posavec; Mirko i Eva Sekelj; Ljudevit Premužić
  19,00 + Ivančica Jakopović
 
Ut. 3/1 08,00 + Katarina i Bolto Najman
  19,00 + Marijan Preložnjak
 
Sr. 4/1 08.00 + Zlata Ostrički
  19,00 + obitelj Pleše, Meliš i Tisaj
 
Čt. 5/1 08,00 + Agata, Ivan, Barbara, Grga, Katica, Dragutin i Stjepan Sajko
  19,00 + Božena i Mirko Treber; Vjekoslav i Anđela Hrg
Sveta Tri Kralja
Pt. 6/1 08,00 + Gašpar Ivanković
  10,00 * Župna
  11,30 + Krunoslav i Slavko Bračko i obitelj
  18,00 + Ana i Petar Pupić; Jelena i Ivan Pocedulić; Štefica Mišak; Mirsad Mujić; Ivica Đulvat
 
Su. 7/1 08,00 + Ivan Šantek; Ivan Plantić
  19,00 + Dubravko Svetina
Krštenje Gospodinovo
Ne. 8/1 08,00 + Ivan i Ruža Vukalović; Ivan i Marija Benček; Valent Kavur i obitelj
  10,00 * Župna
  11,30 + Tomo Ljubek
16,00 + Vladimir, Ivan i Kata Korade; Renata Štimac
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od  25. XII. 2022. do 1. I. 2023. – božićni tjedan

BOŽIĆ
Ne. 25/12 08,00 + Ljudevit Končevski
  10,00 * Župna
11,30 + Marija i Rudolf Cirković i obitelj; Ivanka Valjak; Štefica i Miljenko Brlek; Branko Martinec i obitelj
16,00 Sv. Florijan: + Stjepan i Ljerka Korpar
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Sv. Stjepan
Po. 26/12 08,00 + Stjepan, Ljubica i Željko Vaupotić; Dragutin i Martina Kracik
  10,00 * Župna
11,30 + Rajko Glavač
16,00 Sv. Florijan: + Franjo Bais (god.)
  18,00 + Štefanija Mikac
Sv. Ivan
Ut. 27/12 08,00 + Gordana Rogina
  19,00 + Ivanka i Marija Petrovečki
Nevina dječica
Sr. 28/12 08.00 + Samir i Marija Kahriman; Josip i Marija Habunek
  19,00 ** Na nakanu obitelji Najman
 
Čt. 29/12 08,00 + Dragutin, Marija, Izidor, Juraj, Tomo i Marija Mrazek; Ivanka i Ivan Zlatarek; Nikola Jaklin
  19,00 + Marija Horvatić; Sofija Belimarković; obitelj Pšak i Horvatić
SVETA OBITELJ
Pt. 30/12 08,00 + Dubravko Martinez; obitelj Stjepana i Matilde Hirš
  19,00 + Alan, Marija i Ljudevit Habulan; Marija i Tomo Novak
STARA GODINA
Su. 31/152 08,00 + Joso i Mara Mikić
  18,00 ** Zahvalnica
NOVA GODINA
Ne. 1/1 08,00 + obitelj Novak i Gložinić
  10,00 * Župna
  11,30 + Zvonko Križmarić
16,00 Sv. Florijan: + Branko Kaniški; obitelj Tomašić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od  18. do 25. prosinca 2022. – 4. adventski tjedan.

4. adventska nedjelja
Ne. 18/12 06,00 + Stjepan i Marija, Mijo i Amalija Brković; Stjepan i Jelica Klarić; Vladimir, Vid i Terezija Đurin
  10,00 * Župna
11,30 + ob. Melnjak, Tkalčec i Katarina Hleb
16,00 + Božena Ercegovac; Ana Ruža Bertović; Anka Drvarek
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 19/12 06,00 ** Za obraćenje
  18,00 + Sidonija, Zvonimir i sin Zvonimir Trupković
 
Ut. 20/12 06,00 + Agneza Brkić; Franjo i Stanko Butek i roditelji; Franjo Petek
  18,00 + Antun Bajs
 
Sr. 21/12 06,00 + Vlasta i Marijan Lenardić; obitelj Lenardić i Bolfek
  18,00 + obitelj Ovas
 
Čt. 22/12 06,00 + Margareta i Stjepan Zorko; obitelj Zorko i Smolek; Draženka Bolanča Levačić
  18,00 + Aleksandar Bijažić; obitelj Žganec i Bijažić; Irena Rozenbeker
 
Pt. 23/12 06,00 + Franjo Huđek; Marija i Vjekoslav Eršeg
  18,00 + Danijel Toplak; Milica i Slavko Vugrinec; Štefanija i Ivan Levatić
BADNJAK
Su. 24/12 06,00 + Ljubica i Zvonimir Večerić
  18,00 ** Na nakanu (#)
  24,00 + Eva i Franjo Najman
BOŽIĆ
Ne. 25/12 08,00 + Ljudevit Končevski
  10,00 * Župna
  11,30 + Marija i Rudolf Cirković i obitelj; Ivanka Valjak; Štefica i Miljenko Brlek; Branko Martinec i obitelj
16,00 Sv. Florijan: + Stjepan i Ljerka Korpar
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

 

Sv. mise od  11. do 18. prosinca 2022. – 3. adventski tjedan.

3. adventska nedjelja
Ne. 11/12 06,00 + Slavko i Bara Galić
  10,00 * Župna
11,30 + Krunoslava i Slavko Bračko i obitelj
16,00 Sv. Florijan: + Damir Friščić i roditelji; Stanko Flegar i roditelji; Franjo Sambolec; Mara i Franjo Šincek
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 12/12 06,00 + Katarina Vrček
  18,00 + Katica Premec
sv. Lucija
Ut. 13/12 06,00 * Za obraćenje
  18,00 + Marijan i Kata Žganec; obitelj Žganec, Bijažić, Javor i Gorini; Irena Rosenbeker
sv. Ivan od Križa
Sr. 14/12 06,00 + Alojzija i Stanko Đurđek
  18,00 + Antonija Kužir
bl. Drinske mučenice
Čt. 15/12 06,00 + Petar Filipović
  18,00 + Ignac Vurušić
 
Pt. 16/12 06,00 + Bolto i Katarina Najman
  18,00 + obitelj Horvat, Cecelja i Sačić
 
Su. 17/12 06,00 * Za ozdravljenje; + Anica i Franjo Kaniški
  18,00 + Josipa Jurinić i ob; ob. Vugrek i Bratković
4. adventska nedjelja
Ne. 18/12 06,00 + Stjepan i Marija, Mijo i Amalija Brković; Stjepan i Jelica Klarić; Vladimir, Vid i Terezija Đurin
  10,00 * Župna
  11,30 + ob. Melnjak, Tkalčec i Katarina Hleb
16,00 Sv. Florijan: + Božena Ercegovac; Ana Ruža Bertović; Anka Drvarek
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od  4. do 11. prosinca 2022. – 2. adventski tjedan.

2. adventska nedjelja
Ne. 4/12 06,00 + Katarina i Bolto Najman
  10,00 * Župna
11,30 * Zahvala na čast Sv. Obitelji;            

+ Đuro, Ivka, Tomo, Gabrica i Đuro Češljaš

16,00 Sv. Florijan: + Dunja Benković
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 5/12 06,00 + Ivan, Dragica, Ljudevit, Željko i Ivanka  Tušek
  18,00 + Marija, Dragica i Ivan Kolić
SV. NIKOLA
Ut. 6/12 06,00 + obitelj Češnjaj, Huhoja i Novački
  10,00 + Franjo Ruža
  18,00 ** Župna
sv. Ambrozije
Sr. 7/12 06,00 + Irena Šanjek
  18,00 + Jozef i Violeta Domnik
BEZGRJEŠNO ZAČEĆE BDM
Čt. 8/12 06,00 + Stjepan i Gabrijela Vujec
  18,00 + obitelj Horvat, Galinec i Cecelja
 
Pt. 9/12 06,00 + Katarina Jurčec
  18,00 + Đuro, Milica, Marija i Toni Šumak; Branko i Ivanka Koren
KVATRE
Su. 10/12 06,00 ** Za obraćenje
  18,00 + Ivana Bračko
3. adventska nedjelja
Ne. 11/12 06,00 + Slavko i Bara Galić
  10,00 * Župna
  11,30 + Krunoslava i Slavko Bračko i obitelj
16,00 Sv. Florijan: + Damir Friščić i roditelji; Stanko Flegar i roditelji; Franjo Sambolec; Mara i Franjo Šincek
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 27. studenog do 4. prosinca 2022. – 1. adventski tj.

1. adventska nedjelja
Ne. 27/11 06,00 * Za iskrenu bol i kajanje za grijehe
  10,00 * Župna
11,30 + Branko Štimac; Dalibor, Marijan, Ana i Josip Lončarić
16,00 Sv. Florijan: + Andrija Bosilj
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 28/11 06,00 * Za obraćenje
  18,00 + Zlatko Bračko
 
Ut. 29/11 06,00 + obitelj Ladić, Tomšič i Risek
  18,00 + Željko Musija
sv. Andrija
Sr. 30/11 06,00 + Andrija Bašić i obitelj
  18,00 + Ivka Blažić
 
Čt. 1/12 06,00 + Stjepan Hamelec i obitelj
  18,00 + Karlo, Ana, Josip i Zlata Petrinić
 
Pt. 2/12 06,00 + Dubravko Svetina
  18,00 + Valent Husnjak
sv. Franjo Ksaverski
Su. 3/12 06,00 + Stjepan Podolski; ob. Grđan Juraja; Josip i Ljubica Valter
  18,00 + Zvonko Jergan
2. adventska nedjelja
Ne. 4/12 06,00 + Katarina i Bolto Najman
  10,00 * Župna
  11,30 * Zahvala na čast Sv. Obitelji;            

+ Đuro, Ivka, Tomo, Gabrica i Đuro Češljaš

16,00 Sv. Florijan: + Dunja Benković
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 20. do 27. studenog 2022. – 34. tjedan kroz godinu

34. nedjelja kroz godinu – KRIST KRALJ
Ne. 20/11 08,00 + obitelj Vincek, Divjak i Hudek
  10,00 * Župna
11,30 + Terezija Premužić
16,00 Sv. Florijan: + Vladimir, Ivan i Karta Korade; Renata Štimac
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Prikazanje BDM – Gospa od Zdravlja
Po. 21/11 08,00 + Anđela Levačić
  18,00 ** Za blagoslov obitelji
sv. Cecilija
Ut. 22/11 08,00 + Dragutin i Martina Kracik
  18,00 + Cecilija Berljak i obitelj
 
Sr. 23/11 08,00 + obitelj Hranić, Stojić i Đurasek
  18,00 + Marijana Avar
sv. Andrija Dung Lac
Čt. 24/11 08,00 + Kata i Jure, Julius i Tomo Lončar
  18,00 + Katica i Dragutin Cepanec; Zvonko Juren i obitelj ; Ivan Novoselec; Terezija i Mijo Mihalinec
sv. Katarina Aleksandrijska
Pt. 25/11 08,00 + Katarina i Martin Novinšćak; Franjo Bovha; Marija Belović
  18,00 + Genoveva, Vjekoslav, Andrija i Katarina Kaniški; Julijana i Ana Šercer; Ivana, Ivan i Zlatko Bračko
 
Su. 26/11 08,00 + Božidar Klasta; Veronika Međimurec
  18,00 + Terezija, Franjo, Marija, Josip, Magda i Darko Antekolović; Ivan i Ivanka Cerovec; Mirko Šestak; Barica Željezić
1. adventska nedjelja
Ne. 27/11 06,00 ** Za iskrenu bol i kajanje za grijehe
  10,00 * Župna
  11,30 + Branko Štimac; Dalibor, Marijan, Ana i Josip Lončarić
16,00 Sv. Florijan: + Andrija Bosilj
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 13. do 20. studenog 2022. – 33. tjedan kroz godinu

33. nedjelja kroz godinu
Ne. 13/11 08,00 + Zlatko, Milan i Viktorija Ježovita
  10,00 * Župna
11,30 * Na čast Duhu Svetom za ozdravljenje
16,00 Sv. Florijan: + Stjepan Galić i obitelj;

Stjepan i Jela Križanić i obitelj

18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Nikola Tavelić – ŽUPNO KLANJANJE
Po. 14/11 08,00 * Na čast Muci Isusovoj za mir u obiteljima i svijetu
  10,00 Župna
  18,00 + Josip Križanec
sv. Albert Veliki
Ut. 15/11 08,00 + Krunoslav Lekić
  18,00 + Elizabeta i Zvonimir Siročić
 
Sr. 16/11 08,00 * Na čast sv. anđelima
  18,00 + Bolto i Katarina Najman
sv. Elizabeta Ugarska
Čt. 17/11 08,00 + Stjepan, Štefanija, Franjo i Josip Božanić
  18,00 + Mladen, Marija i Stjepan Bregović; Dragica i Dragutin Gazdek
 
Pt. 18/11 08,00 + Josip i Ružica Habek
  18,00 + Stjepan Horvat i roditelji
 
Su. 19/11 08,00 * Za svetost života, braka i obitelji
  18,00 + Dragica Lazar i obitelj
34. nedjelja kroz godinu – KRIST KRALJ
Ne. 20/11 08,00 + obitelj Vincek, Divjak i Hudek
  10,00 * Župna
  11,30 + Terezija Premužić
16,00 Sv. Florijan: + Vladimir, Ivan i Karta Korade; Renata Štimac
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 6. do 13. studenog 2022. – 32. tjedan k. g.

32. nedjelja kroz godinu
Ne. 6/11 08,00 + obitelj Perić, Zvekić i Pavleković; Nada Đorđević
  10,00 * Župna
11,30 + Dragutin Ptiček; Draga Čempo
16,00 Sv. Florijan: + Ivica Nemeti
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 7/11 08,00 * Na nakanu obitelji Cingula i Košćak
  18,00 + Ivan Rajh
bl. Gracija Kotorski
Ut. 8/11 08,00 ** Na nakanu  (#)
  18,00 + Anđela i Rok Šamarija; Marija i Ivan Levanić
Posveta lateranske bazilike
Sr. 9/11 08,00 ** Za ozdravljenje Andreja i njegove obitelji i za Božji blagoslov
  18,00 ** Za zdravlje Marije Barlović; Za obraćenje
sv. Leon Veliki
Čt. 10/11 08,00 + Dino Maurović; Josip i Branka Borovec; Ana i Leopold Maurović; Josipa i Marko Borak
  18,00

18,00

+ Stjepan Dijanešić

+ Tomo Ban

sv. Martin
Pt. 11/11 08,00 + Antun, Josipa i Ivan Hip
  18,00 + Melkior Šantek
sv. Jozafat
Su. 12/11 08,00 + Ana i Aleksandar Kranjčec; obitelj Kocijan; August Talan
  18,00 + Andrija Šaško i roditelji
33. nedjelja kroz godinu
Ne. 13/11 08,00 + Zlatko, Milan i Viktorija Ježovita
  10,00 * Župna
  11,30 * Na čast Duhu Svetom za ozdravljenje
16,00 Sv. Florijan: + Stjepan Galić i obitelj; Stjepan i Jela Križanić i obitelj
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 30. X. do 6. XI. 2022. – 31. tjedan k. g.

31. nedjelja kroz godinu
Ne. 30/10 08,00 + Terezija i Stjepan Gazdić; Ivan Kocijan; Krešimir Hoić
  10,00 * Župna
11,30 + Jakov i Manda, Petar i Manda Pilić
16,00 Sv. Florijan: + Dejan i Josip Brlek i obitelj; obitelj Josipa i Abrama Silov
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 31/10 08,00 + Stanko Rubina
  18,00 Na čast Duhu Svetomu i Majci Božjoj Karmelskoj
SVI SVETI
Ut. 1/11 08,00 + Agata i Rudolf Banić
  10,00 * Župna
  11,30 + Rozalija, Ivan i Krešimir Vugrinec
  15,00 DOBRI PASTIR: * ZA SVE POKOJNE
  18,00 + Stjepan, Katarina i Ema Hižak
DUŠNI DAN
Sr. 2/11 08,00 ZA DUŠE U ČISTILIŠTU
  18,00 NA NAKANE SV. OCA PAPE
 
Čt. 3/11 08,00 * Na nakanu (#)
  18,00 + Stjepan i Štefanija Grubišić; Ana i Vjekoslav Hrupek
sv. Karlo Boromejski
Pt. 4/11 08,00 + Dragutin Mrazek; Ivanka i Ivan Zlatarek; Nikola Jaklin
  18,00 + Đurđa Hruškar
sv. Emerik
Su. 5/11 08,00 + Dubravko Svetina
  18,00 + Vjekoslav i Marija Eršeg; Franjo Huđek
32. nedjelja kroz godinu
Ne. 6/11 08,00 + obitelj Perić, Zvekić i Pavleković; Nada Đorđević
  10,00 * Župna
  11,30 + Dragutin Ptiček; Draga Čempo
16,00 Sv. Florijan: + Ivica Nemeti
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 23. do 30. listopada 2022. – 30. tjedan k. g.

30. nedjelja kroz godinu
Ne. 23/10 08,00 + Mladen i Krešo Vujec; ob. Vujec i Mikec
  10,00 * Župna
11,30 + Slavek Petak
17,00 Sv. Florijan: + Stjepan i Štefanija Liber; Zlata, Mirko i Valent Pecik; Franjo Polančec
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 24/10 08,00 + Danica, Magdalena, Katarina, Vjekoslav i Stjepan Paska_
  19,00 + obitelj Sačić
 
Ut. 25/10 08,00 + obitelj Čehok i Vrbanec
  19,00 + Petar Majcen i obitelj
 
Sr. 26/10 08,00 + Krešimir Kolarić
  19,00 + obitelj Hiržin i Ban
 
Čt. 27/10 08,00 + Krešimir Kolarić
  19,00 + Ana Bakšaj_
sv. Šimun i Juda Tadej
Pt. 28/10 08,00 + Krešimir Kolarić
  19,00 + Štefica, Ivan, Marija i Stjepan Cepanec; Marijana Avar
 
Su. 29/10 08,00 + Krešimir Kolarić
  19,00 + Gustav Glavač
31. nedjelja kroz godinu
Ne. 30/10 08,00 + Terezija i Stjepan Gazdić; Ivan Kocijan; Krešimir Hoić
  10,00 * Župna
  11,30 * Na nakanu  (#)
16,00 Sv. Florijan: + Dejan Brlek i obitelj; obitelj Josipa i Abrama Silov
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 16. do 23. listopada 2022. – 29. tjedan k. g.

29. nedjelja kroz godinu
Ne. 16/10 08,00 + Tomislav Meštrović i obitelj
  10,00 * Župna
11,30 + Franjo Zlatarek
17,00 Sv. Florijan: + Bolto i Katarina Najman
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Ignacije Antiohijski
Po. 17/10 08,00 + Ana i Marijan Horvatić; Antun Tomašić; Ivan, Rozalija i Slava Sekovanić
  19,00 + Josip, Ružica, Gabrijela i Ignac Mavriček
sv. Luka
Ut. 18/10 08,00 + Slava i Zvonimir Benček
  19,00 + Obitelj Dukarić, Mlinarić i Ružić
 
Sr. 19/10 08,00 + Mile Butković; Milica, Tomislav i Mate Pamić
  19,00 + Alan, Marija i Ljudevit Habulan; Marija i Tomo Novak
 
Čt. 20/10 08,00 + Josip Polančec
  19,00 + Ljudevit Končevski
sv. Uršula
Pt. 21/10 08,00 + Franjo Huđek; Marija i Vjekoslav Eršeg
  19,00 ** Na nakanu – za ozdravljenje
sv. Ivan Pavao II.
Su. 22/10 08,00 + Antun i Franjica Posavec; Ljudevit Premužić; Andro i Marija Posavec; Mirko i Eva Sekelj
  19,00 + Katarina,  Stjepan i Ema Hižak
30. nedjelja kroz godinu
Ne. 23/10 08,00 + Mladen i Krešo Vujec; ob. Vujec i Mikec
  10,00 * Župna
  11,30 + Slavek Petak
17,00 Sv. Florijan: + Stjepan i Štefanija Liber; Zlata, Mirko i Valent Pecik; Franjo Polančec
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 9. do 16. listopada 2022. – 28. tjedan k. g.

28. nedjelja kroz godinu
Ne. 9/10 08,00 + Stanko i Alojzija Đurđek; Vladimir i Franjica Habek
  10,00 * Župna
11,30 + Branka Farkaš; Vjekoslava Batalić; Aleksandar i Franjo Mrva
17,00 Sv. Florijan: + Božica i Fabijan Horvat
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 10/10 08,00 + obitelj Kunić: Đuro, Ljubica, Ljudevit i Dino
  19,00 + Milica Fajfarić; Ljiljana Fajfarić Koren
sv. Ivan XXIII
Ut. 11/10 08,00 + obitelj Koren i Kunić
  19,00 + Zora i Stjepan Karlović; Josip Antolić; Ivančica i Stjepan Jakopović
 
Sr. 12/10 08,00 * Na nakanu – za nerođenu djecu

+ Tomo i Meri Blažić

  19,00 + Davor Italo Lacković; Mirko i Katarina Štorga; Zdravko i Ana Vukalović; Vjekoslav i Barbara Krznar; Antun i Slavica Cindori; Fabijan i ŠtefanijaLacković
 
Čt. 13/10 08,00 + Marija i Ana Kolarić
  19,00 + Ivanka Rodeš
 
Pt. 14/10 08,00 + Tomaž Čop; svi + prijatelji
  19,00 + Stjepan i Barbara Bosilj
sv. Terezija Avilska
Su. 15/10 08,00 * Na nakanu – za nerođeno dijete obitelji Tomašić
  19,00 + Paško i Katarina Šego
29. nedjelja kroz godinu
Ne. 16/10 08,00 + Tomislav Meštrović i obitelj
  10,00 * Župna
  11,30 + Franjo Zlatarek
17,00 Sv. Florijan: + Bolto i Katarina Najman
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 2. do 9. listopada 2022. – 27. tjedan k. g.

27. nedjelja kroz godinu
Ne. 2/10 08,00 + Stanko i Alojzija Đurđek
  10,00 * Župna
11,30 + Franjo Zlatarek
17,00 Sv. Florijan: Igor Mlinarić
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 3/10 08,00 + Marijan Šimić
  19,00 + Katarina i Bolto Najman
sv. Franjo Asiški
Ut. 4/10 08,00 + don Franjo Hrg
  19,00 + Krešimir Albus; Dragica i Zvonimir Albus; Greta i Ivan Gračak
sv. Faustina Kowalska
Sr. 5/10 08,00 + Dubravko Svetina
  19,00 + Nadica Lajović r. Anderlić; Josip Anderlić
sv. Bruno
Čt. 6/10 08,00 + Ruža Hercigonja
  19,00 + Đurđa i Stjepan Silaj
BDM od Krunice
Pt. 7/10 08,00 ** Za zdravlje Domagoja i Ane

+ Marija Panić

  19,00 + Terezija Hrašćanec
 
Su. 8/10 08,00 + Zvonimir Trupković
  19,00 + obitelj Terezije i Mirka Huhoja; obitelj Češnjaj
28. nedjelja kroz godinu
Ne. 9/10 08,00 + Stanko i alojzija Đurđek; Vladimir i Franjica Habek
  10,00 * Župna
  11,30 + Branka Farkaš; Vjekoslava Batalić; Aleksandar i Franjo Mrva
17,00 Sv. Florijan: + Božica i Fabijan Horvat
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 25. rujna 2. listopada 2022. – 26. tjedan k. g.

24. nedjelja kroz godinu
Ne. 25/9 08,00 * Dragica, Ivan, Željko; Ljudevit i Ivanka Tušek
  10,00 * Župna
11,30  + Josip i Terezija Šantek, djeca i obitelj; Valent i Kata Ciglar, djeca i obitelj
17,00 katedrala: 25. obljetnica Varaždinske biskupije
19,00 nema mise – 25. obljetnica Varaždinske biskupije
sv. Kuzma i Damjan
Po. 26/9 08,00 + Dragica, Dragutin i Milan Kušter
  19,00 + obitelj Izidora Gladovića, obitelj Stanka Cara; Tomo Rosandić
Sv. Vinko Paulski
Ut. 27/9 08,00 + Terezija i Slavko Plasajec; Veronika i Branko Vrbanec
  19,00 + Goran i Mladen Novko; Stjepan Mihoci
 
Sr. 28/9 08,00 + Terezija Horvat
  19,00 + Josip, Jelena i Blaž Horvat i obitelj
sv. Mihael, Gabrijel i Rafael
Čt. 29/9 08,00 + Franjo Kocijan
  19,00 + Franjo Zlatarek
sv. Jeronim
Pt. 30/9 08,00 + Don Franjo Hrg
  19,00 + Dragutin Kaniški; obitelj Bužanić: Stjepan, Štefanija, Franjo i Joisp
sv. Terezija od Djeteta Isusa
Su. 1/10 08,00 + Darinka i Mihovil Prizl; Verner Sartoriuš
  19,00 + Juraj Šćuric
27. nedjelja kroz godinu
Ne. 2/10 08,00 + Stanko i Alojzija Đurđek
  10,00 * Župna
  11,30 + Franjo Zlatarek
17,00 Sv. Florijan:  Igor Mlinarić
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 18. do 25. rujna 2022. – 25. tjedan k. g.

25. nedjelja kroz godinu
Ne. 18/9 08,00 + Vladimir i Ivka Brlek; Emil Čakalić
  10,00 * Župna
11,30 + Olga Tržec Strgar (sprovodna)
17,00
Sv. Florijan: + Tomo Kralj
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 19/9 08,00 + Petar, Ana, Angelina, Miško i Pavao Pupić; Jelena i Ivan Pocedulić; Vladimir, Štefica, Milan i Marija Lekić; Katica i Vlado Baić; Đuro, Tomo i Gabrica Češljaš; Miljenko Tot; Željko Sović; Mladen Prelovšek; Đurđica Cesar; Franjo Ptiček; Antonija i Ante Pelaić; Miško Habdija
  19,00 + Martina i Dragutin Kracik
sv. Andrija Kim i dr.
Ut. 20/9 08,00 + Marija i Dragutin Petran
  19,00 + Pere (ž.), Ruža i Stipe Žužul
sv. Matej
Sr. 21/9 08,00 + Verica i Slavko Mašić
  19,00 + Ružica, Josip, Gabrijela i Ignac Mavriček
 
Čt. 22/9 08,00 + Mladen Fijan i obitelj; Amalija Hudika i obitelj
  19,00 ** Na nakanu – Gospi od Brze Pomoći
sv. Pio iz Pietrelcine
Pt. 23/9 08,00 + Dragutin Mrazek; Ivanka i Ivan Zlatarek
  19,00 + Ivan, Stjepan, Marica i Cvijeta Kolačko
 
Su. 24/9 08,00 ** Zahvala za život
  19,00 + Augustin Žmegač; Jelena Golomboš
26. nedjelja kroz godinu – 25. obljetnica Varaždinske biskupije
Ne. 25/9 08,00 * Dragica, Ivan, Željko; Ljudevit i Ivanka Tušek
  10,00 * Župna
  11,30  # Na nakanu
17,00 katedrala – 25. obljetnica Varaždinske biskupije
19,00 nema mise – 25. obljetnica Varaždinske biskupije

 

 

Sv. mise od 11. do 18. rujna 2022. – 24. tjedan k. g.

24. nedjelja kroz godinu
Ne. 11/9 08,00 ** Na nakanu – za jednu bolesnicu
  10,00 * Župna
11,30 + Vesna Čupić
17,00
Sv. Florijan: + Tomo Kralj
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Ime Marijino
Po. 12/9 08,00 + Marija i Samir Kahriman; Blaž i Elizabeta Habunek
  19,00 + Anica Spajić
sv. Ivan Zlatousti
Ut. 13/9 08,00 + Franjo Filipović
  19,00 + Ivka i Gabrijel Blažić
Uzvišenje Svetog Križa
Sr. 14/9 08,00 + Josip, Elizabeta i Franjo Zagorec; Franjo Kocijan
  19,00 + Stanislav i Mladen Habek
Gospa Žalosna
Čt. 15/9 08,00 + Mira i Antun Rogina
  19,00 + Štefanija Mašić
sv. Kornelije i Ciprijan
Pt. 16/9 08,00 + Stipe Rimac
  19,00 + Josip Horvat i obitelj
 
Su. 17/9 08,00 + Biserka i Krešimir Kolarić; obitelj Kolarić i Trglavčnik
  19,00 + Bolto i Katarina Najman
25. nedjelja kroz godinu
Ne. 18/9 08,00 + Vladimir i Ivka Brlek; Emil Čakalić
  10,00 * Župna
  11,30 + Olga Tržec Strgar (sprovodna)
17,00 Sv. Florijan: + Tomo Kralj
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 4. do 11. rujna 2022. – 23. tjedan k. g.

23. nedjelja kroz godinu – SVETA NEDJELJA U LUDBREGU
Ne. 28/8 08,00 + Josipa Bedić
  10,00 * Župna
11,30 nema mise – Ludbreško proštenje
17,00 Sv. Florijan: nema mise – Ludbreško proštenje
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Majka Terezija
Po. 5/9 08,00 + Marija Lisičak; Ivanka Pocrnić; Mario Perušek
  19,00 + Đuro Balent
 
Ut. 6/9 08,00 + Anica Koloži i obitelj; obitelj Babić
  19,00 + Zvonko Juren i obitelj;  Katica i Dragutin Cepanec; Ivan Novoselec; Terezija, Mijo i Vlado  Mihalinec
sv. Marko Križevčanin
Sr. 7/9 08,00 + Josip, Ivan, Franjo, Terezija i Kata Težak
  18,00 MISA U KATEDRALI
MALA GOSPA
Čt. 8/9 08,00 ** za obitelj i djecu – za obitelj Ponjavić
  19,00 + Vladimir Panić i obitelj Bilandžija
 
Pt. 9/9 08,00 +  obitelj Ponjavić
  19,00 + Marijan Preložnjak
 
Su. 10/9 08,00 ** Na nakanu Anice Ponjavić
  19,00 + Ivan Bračko
24. nedjelja kroz godinu
Ne. 11/9 08,00 ** Na nakanu – za jednu bolesnicu
  10,00 * Župna
  11,30 + Vesna Čupić
17,00 Sv. Florijan: + Tomo Kralj
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 28. kolovoza do 4. rujna 2022. – 22. tjedan k. g.

22. nedjelja kroz godinu
Ne. 28/8 08,00 + Ivka, Vladimir, Ivan i Ana Brlek
  10,00 * Župna
11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 Sv. Florijan: nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Mučeništvo svetog Ivana Krstitelja
Po. 29/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Magdalena Žigun; Štefanija Bobek
 
Ut. 30/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Franjo Zlatarek
 
Sr. 31/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Stjepan, Katarina i Ema Hižak
 
Čt. 1/9 08,00 + Dragutin Mrazek; Ivanka i Ivan Zlatarek
  19,00 + Tomislav Meštrović
 
Pt. 2/9 08,00 slobodna nakana za upis
  19,00 + don Franjo Hrg
sv. Grgur Veliki
Su. 3/9 08,00 slobodna nakana za upis
  19,00 + Katarina i Bolto Najman
23. nedjelja kroz godinu – SVETA NEDJELJA U LUDBREGU
Ne. 4/9 08,00 + Josipa Bedić
  10,00 * Župna
  11,30 nema mise
17,00 Sv. Florijan: nema mise
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 21. do 28. kolovoza 2022. – 21. tjedan k. g.

21. nedjelja kroz godinu
Ne. 21/8 08,00 + Stipe Rimac
  10,00 * Župna
11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 Sv. Florijan: nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Blažena Djevica Marija Kraljica
Po. 22/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Branko Ostrički
sv. Ruža Limska
Ut. 23/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Milan Janjetović
sv. Bartol
Sr. 24/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + obitelj Dukarić; Štefanija Šopar; Igor Pomper; Stjepan Sitar
sv. Ljudevit; sv. Josip Kalasancijski
Čt. 25/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Marija Novački; Kristina Risek
 
Pt. 26/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Dragutin, Marija, Izidor, Tomo i Juraj Mrazek; Ivanka i Ivan Zlatarek; Nikola Jaklin
sv. Monika
Su. 27/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Ivan Đurak i obitelj; Ivan Cerini i obitelj
22. nedjelja kroz godinu
Ne. 28/8 08,00 + Ivka, Vladimir, Ivan i Ana Brlek
  10,00 * Župna
  11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 Sv. Florijan: nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

Sv. mise od 14. do 21. kolovoza 2022. – 20. tjedan k. g.

20. nedjelja kroz godinu
Ne. 14/8 08,00 + Zlatko i Marko Kokijer; obitelj Jakovac i Bednjanić
  10,00 * Župna
11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 Sv. Florijan: nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
UZNESENJE BDM – VELIKA GOSPA
Po. 15/8 08,00 + Marija i Zvonimir Tkalec; Božena Kolarić
  10,00 * Župna
  19,00 + obitelj Metlikovec i Muršić
sv. Stjepan Ugarski; sv. Rok
Ut. 16/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Katarina i Bolto Najman
 
Sr. 17/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Mirko – Franjo Kociper
sv. Jelena Križarica
Čt. 18/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Ivka Mikulek; obitelj Mikulek i Rukelj
 
Pt. 19/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Viktorija, Milan i Zlatko Ježovita
sv. Bernard
Su. 20/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 Zahvalnica
21. nedjelja kroz godinu
Ne. 14/8 08,00 + Stipe Rimac
  10,00 * Župna
  11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 Sv. Florijan: nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 

 

19. nedjelja kroz godinu
Ne. 7/8 08,00 + Tomo, Mijo i Barica Cupar; Pavao i Cirila Klapša
  11,00 * Župna
11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 Sv. Florijan: nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Dominik
Po. 1/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Barbara i Stjepan Bosilj; Nikola i Ivka Golubić
sv. Terezija Benedikta od Križa
Ut. 9/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Ljudevit Končevski
sv. Lovro
Sr. 10/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + STARI GRAD: + Alan, Marija i Ljudevit Habulan; Tomo i Marija Novak
sv. Klara
Čt. 11/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Antonija i Ivanka Bajs
sv. Ivana Franciska de Chantal
Pt. 12/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Katarina Hamelec; obitelj Hamelec i Meašić
sv. Poncijan; sv. Hipolit
Su. 13/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Marija, Stjepan, Mijo i Amalija Brković; Stjepan i Jelica Klarić, Vladimir, Vid i Terezija Đurin
20. nedjelja kroz godinu
Ne. 14/8 08,00 + Zlatko i Marko Kokijer; ob. Jakovac i Bednjanić
  10,00 * Župna
  11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 Sv. Florijan: nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 31. srpnja do 7. kolovoza 2022. – 18. tjedan k. g.

18. nedjelja kroz godinu
Ne. 31/7 08,00 + obitelj Obrovac, Martinčević i Dolenec
  11,00 * Župna
11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 Sv. Florijan: nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Alfonz Liguori
Po. 1/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Jelica Perić
Gospa od Anđela
Ut. 2/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Dražen i Ksenija Blazina
bl. Augustin Kažotić
Sr. 3/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Katarina i Bolto Najman
sv. Ivan Marija Vianney
Čt. 4/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Ivan Folnović; obitelj Ledinski
Gospa Snježna // Dan domovinske zahvalnosti
Pt. 5/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 ** Za Domovinu
Preobraženje Gospodinovo
Su. 6/8 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Stjepan i Ivančica Jakopović; obitelj Jakopović i Lusavec
19. nedjelja kroz godinu
Ne. 7/8 08,00 + Tomo, Mijo i Barica Cupar; Pavao i Cirila Klapša
  10,00 * Župna
  11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 Sv. Florijan: nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 24. do 31. srpnja 2022. – 17. tjedan k. g.

17. nedjelja kroz godinu
Ne. 17/7 08,00 + obitelj Biškup
  11,00 * Župna
11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 Sv. Florijan: nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Jakov
Po. 25/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Katarina Gazdek
Sv. Ana i Joakim
Ut. 26/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + obitelj Horvat, Galinec i Paska
  20,00 Sv. Ana: Za sve župljane
 
Sr. 27/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Ivan, Bosiljka i Marko Bašić
 
Čt. 28/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Anka Plemenčić
sv. Marta
Pt. 29/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Fran Lazar
 
Su. 30/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Genoveva, Vjekoslav, Andrija i Katarina Kaniški; Julijana i Ana Šercer; Ivana, Ivan i Zlatko Bračko
18. nedjelja kroz godinu
Ne. 31/7 08,00 + obitelj Obrovac, Martinčević i Dolenec
  10,00 * Župna
  11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 Sv. Florijan: nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 17. do 24. srpnja 2022. – 16. tjedan k. g.

15. nedjelja kroz godinu
Ne. 17/7 08,00 + Bolto i Katarina Najman
  11,00 * Župna
11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 Sv. Florijan: nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 18/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Ana Drožđek
 
Ut. 19/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Matilda Bašić; obitelj Suhić
sv. Ilija
Sr. 20/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Ana i Dragutin Letina
 
Čt. 21/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + obitelj Kreš
sv. Marija Magdalena
Pt. 22/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Đuro Češljaš
sv. Brigita Švedska
Su. 23/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Davorin, Emilija i Antun Zver; Ruža Hercigonja
17. nedjelja kroz godinu
Ne. 24/7 08,00 + obitelj Biškup
  10,00 * Župna
  11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 Sv. Florijan: nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

Sv. mise od 10. do 17. srpnja 2022. – 15. tjedan k. g.

15. nedjelja kroz godinu
Ne. 10/7 08,00 + Stjepan Sever; obitelj Sever i Kristić
  11,00 * Župna
11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 Sv. Florijan: nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Sv. Benedikt
Po. 11/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Zita i Danijel Novosel
 
Ut. 12/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Milan Poljak; Stjepan i Franciska Grđan
Majka Božja Bistrička
Sr. 13/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Fabijan i Božica Horvat_
sv. Kamilo de Lellis
Čt. 14/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Stjepan Jelaković
sv. Bonaventura
Pt. 15/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Stipe i Ivka Žužul
Gospa Karmelska
Su. 16/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Rok i Anđela Šamarija
16. nedjelja kroz godinu
Ne. 17/7 08,00 + Bolto i Katarina Najman
  10,00 * Župna
  11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 Sv. Florijan: nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od 3. do 10. srpnja 2022. – 14. tjedan k. g.

333. ZAVJETNO HODOČAŠĆE GRADA VARAŽDINA U MARIJU BISTRICU
Ne. 3/7 08,00 + Katarina i Bolto Najman i obitelj
  11,00 ZAVJETNA SV. MISA U MARIJI BISTRICI
11,30 NEMA MISE
17,00 Sv. Florijan: nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 4/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 HODOČASNIČKA ZAHVALNICA U KATEDRALI
sv. Ćiril i Metoda
Ut. 5/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Josip Mikulek; obitelj Mikulek i Rukelj
 
Sr. 6/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Josip Polančec
 
Čt. 7/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Ljubica Ožvanić; Vladimir Zagoršćak
 
Pt. 8/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Đurđa i Vid Kavur
bl. Marija od Propetog Isusa Petković
Su. 9/7 08,00 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
  19,00 + Ivan Divjak; Đuro i Štefanija Radašić
15. nedjelja kroz godinu
Ne. 10/7 08,00 + Stjepan Sever; obitelj Sever i Kristić
  10,00 ** Župna
  11,30 nema mise tijekom srpnja i kolovoza
17,00 Sv. Florijan: nema mise tijekom srpnja i kolovoza
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od. 26. lipnja do 3. srpnja 2022. – 13. tjedan k. g.

13. nedjelja kroz godinu
Ne. 26/6 08,00 + Marija i Antun Pintač i obitelj
  10,00 ** Župna
11,30 + Stjepan Podolski; Josip Košćak
17,00 Sv. Florijan: + č. s. Pia Lončar i č. s. uršulinke
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 27/6 08,00 + obitelj Petek, Lovasić i Kober_
  19,00 + obitelj Paska
sv. Irenej Lionski
Ut. 28/6 p08,00 + Kristijan Hoić; Franjo Zavrtnik; Dragutin Škreb
  19,00 ** Zahvalnica (n.)
sv. Petar i Pavao
Sr. 29/6 08,00 + Petar i Ana Pupić; Jelena i Ivan Pocedulić; Štefica Mišak; Kate Čulinović
  10,00 ** Župna
  19,00 + Pavao Najman i obitelj
 
Čt. 30/6 08,00 + Terezija, Ivan i Ladislav Gradečak;

obitelj Žadanji, Denac i Kocijan_

  19,00 + Stjepan Dijanešić_
p
Pt. 1/7 08,00 + Vladimir Mihalinec_
  19,00 + Mirko Krizman_
PJEŠAČKO HODOČAŠĆE M.B. BISTRIČKOJ
Su. 2/7 08,00 NEMA MISE
  19,00 ZAVJETNA MISA U MARIJI BISTRICI
333. ZAVJETNO HODOČAŠĆE GRADA VARAŽDINA U MARIJU BISTRICU
Ne. 3/7 08,00 + Katarina i Bolto Najman i obitelj
  11,00 ZAVJETNA SV. MISA U MARIJI BISTRICI
  11,30 NEMA MISE
17,00 Sv. Florijan: NEMA MISE
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

preuzmi

 

 

Sv. mise od. 19. do 26. lipnja 2022. – 12. tjedan kroz godinu

12. nedjelja kroz godinu
Ne. 19/6 08,00 *za obitelj Kristijana i Jelene; za blagoslov  potomstva
  10,00 ** Župna
11,30 + Josipa Gradinšćak
17,00 Sv. Florijan: + preč. Mijo Tumpić
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 20/6 08,00 + Franciska i Pavao Vrček
  19,00 + Dragica i Anđelko Zorković
sv. Alojzije Gonzaga
Ut. 21/6 08,00 + Ljerka Tomić; Marija i Josip Međimorec
  19,00 + Rudolf i Barica Erhart i obitelj
 
Sr. 22/6 08,00 + Zvonko i Mirko Toplak
  19,00 + Ivan i Marija Prugovac
 
Čt. 23/6 08,00 ** Na čast Duhu Svetom;    + Ivan Brozd
  19,00 ** Za blagoslov obitelji – na čast Majci Božjoj Bistričkoj
Presveto Srce Isusovo
Pt. 24/6 08,00 + Valerio Gregov
  19,00 + Genoveva, Vjekoslav, Andrija i Katarina Kaniški; Julijana i Ana Šercer; Ivana, Ivan i Zlatko Bračko
Bezgrješno Srce Marijino
Su. 25/6 08,00 + obitelj Dolenec, Martinčević i Obrovac
  19,00 + Franjo Jakopović i obitelj; Krunoslav Sohr i obitelj
13. nedjelja kroz godinu
Ne. 26/6 08,00 + Marija i Antun Pintač i obitelj
  10,00 ** Župna
  11,30 + Stjepan Podolski; Josip Košćak
17,00 Sv. Florijan: + č. s. Pia Lončar i č. s. uršulinke
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od. 12. do 19. lipnja 2022. – 11. tjedan kroz godinu

PRESVETO TROJSTVO
Ne. 12/6 08,00 + Ana i Mirko Pehnec
  10,00 ** Župna
11,30 + Franjo i Anica Kaniški
17,00 Sv. Florijan: + Antun, Stanka i Andrija Mihalić
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Antun Padovanski
Po. 13/6 08,00 + Antonija Kužir
  19,00 + Ante i Iva Pojatina; Danica Šantar; č. s. Helena Dragun
 
Ut. 14/6 08,00 + Milan Rogić; Marija i Antun Pelikan; Marija i Đuro Rogić; Filip i Petar Kordić
  19,00 + Ivana i Nikola Golubić
sv. Vid
Sr. 15/6 08,00 + Vid i Štefanija Poslon
  19,00 + Ivan i Ivanka Cerovec
TIJELOVO
Čt. 16/6 08,00 + Ljudevit Končevski
  19,00 + Josip i Ružica Habek
 
Pt. 17/6 08,00 + Bolto i Katarina Najman
  19,00 + Magda Štefanec
 
Su. 18/6 08,00 + Kristijan Hoić; Franjo Zavrtnik; Dragutin Škreb
  19,00 + Alan, Marija i Ljudevit Habulan; Marija i Tomo Novak
12. nedjelja kroz godinu
Ne. 19/6 08,00 *za obitelj Kristijana i Jelene; za blagoslov  potomstva
  10,00 ** Župna
  11,30 + Josipa Gradinšćak
17,00 Sv. Florijan: + preč. Mijo Tumpić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od. 5. do 12. lipnja 2022. – 10. tjedan kroz godinu

DUHOVI
Ne. 5/6 08,00 ** Na čast Duhu Svetom na nakanu
  10,00 ** Župna
11,30 +  Josip, Slava i Tomek Kušenić; Ivka i Antun Mihin
17,00 Sv. Florijan:  + Ivanka Bobek
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
BDM Majka Crkve
Po. 6/6 08,00 + Filip Zrinšek; Pavao, Ivka i Marija Žganec
  19,00 + Marija, Mirko, Pavao, Jožek i Miro Šipek
 
Ut. 7/6 08,00 + obitelj Plasajec: Terezija i Slavko; Branko i Verona Vrbanec
  19,00 + Gabrice Češljaš
 
Sr. 8/6 08,00 + obitelj Hranić i Stojić_
  19,00 + Ivan Kovač
 
Čt. 9/6 08,00 ** Na nakanu – za ozdravljenje
  19,00 + Marijan i Kata Žganec; obitelj Žganec, Bijažić, Javor i Gorini; Irena Rozenbeker
 
Pt. 10/6 08,00 + Marica Mikulec; Ivanka Rudnički
  19,00 + Božica Žmegač
Kvatre
Su. 11/6 08,00 + August Bosilj
  19,00 + Ružica i Josip Strnišćak
PRESVETO TROJSTVO
Ne. 12/6 08,00 + Ana i Mirko Pehnec
  10,00 ** Župna
  11,30 + Franjo i Anica Kaniški
17,00 Sv. Florijan: + Antun, Stanka i Andrija Mihalić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

 

Sv. mise od. 29. svibnja  do 5. lipnja 2022. – 7. uskrsni tjedan

7. uskrsna nedjelja
Ne. 29/5 08,00 ** Za svetost braka i obitelji
  10,00 ** Župna
11,30 + Fanika Letina_
17,00 Sv. Florijan: * Na čast sv. Josipu
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Dan državnosti
Po. 30/5 08,00 + Anđelka Musija
  10,00 ** Za Domovinu
  19,00 ** Na nakanu (#)
Pohod BDM
Ut. 31/5 08,00 + Kata Radmanović
  19,00 + Milica i Slavko Vugrinec
Sv. Justin
Sr. 1/6 08,00 + obitelj Mišković
  19,00 + Anka i Janko Belcar
 
Čt. 2/6 08,00 + Marija Perhoč_
  19,00 + obitelj Martinčević, Dolenec i Obrovac
Sv. Karlo Lwanga
Pt. 3/6 08,00 + Jurica Merkaš
  19,00 + Katarina i Bolto Najman
Sv. Kvirin Sisački
Su. 4/6 08,00 + obitelj Blažević
  19,00 + Antun Đurđek; Drago i Tihomir Šimek
DUHOVI
Ne. 5/6 08,00 ** Na čast Duhu Svetom na nakanu
  10,00 ** Župna
  11,30 +  Josip, Slava i Tomek Kušenić; Ivka i Antun Mihin
17,00 Sv. Florijan:  + Ivanka Bobek
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od. 22. do 29. svibnja 2022. – 6. uskrsni tjedan

6. uskrsna nedjelja – SUSRET HRVATSKIH KATOLIČKIH OBITELJI
Ne. 22/5 08,00 + obitelj Valčić: Krsto, Zorka, Romana i  Blaženko
  10,00 MISA U LUDBREGU – SUSRET H.K.OB.
11,30 MISA U LUDBREGU – SUSRET H.K.OB.
17,00 Sv. Florijan: NEMA MISE – SUSRET H.K.OB.
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 23/5 08,00 ** Na hvalu, slavu i čast Presvetom Trojstvu
  19,00 + Marko Herceg
 
Ut. 24/5 08,00 + Nedjeljka Benažić; Boris Hainš
  19,00 + Branko i Ivka Tuđan_
 
Sr. 25/5 08,00 + Posveta Presv. Srcu Isusovu i Marijinu – za Anku, Petru, Vesnu. Luciju, Josipa, Dubravka i Nou
  19,00 + Margareta i Stjepan Zorko; Ivan i Jelena Bađari; Đuro Smolek; Branko i Ljubica Ančić; Milica i Slavko Vugrinec
UZAŠAŠĆE GOSPODINOVO – SPASOVO
Čt. 26/5 08,00 + Katarina i Martin Novinšćak; Franjo Bovha; Marija Belović
  10,00 * Župna
  19,00 + Zvonko Križmarić
 
Pt. 27/5 08,00 ** Na čast Presv. Trojstvu kao naknada za grijehe teško bolesne osobe, njenog supruga, djece i majke
  19,00 + Marta i Lazar Kajtazi
 
Su. 28/5 08,00 + Marija Novački
  19,00 ** Na čast Muke Isusove;

+ Ivka, Pavao i Marija Žganec; obitelj Eršeg; Filip Zrimšek; Janez Komljanović

7. uskrsna nedjelja
Ne. 29/5 08,00 ** Za svetost braka i obitelji
  10,00 ** Župna
  11,30 + Fanika Letina_
17,00 Sv. Florijan: * Na čast sv. Josipu
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

 

 

Sv. mise od. 15. do 22. svibnja 2022. – 5. uskrsni tjedan

5. uskrsna nedjelja – SAKRAMENT SV. POTVRDE
Ne. 15/5 08,00 + Gojko i Anica Jelić
  10,00 * Župna
11,30 nema mise zbog sv. Potvrde
17,00 Sv. Florijan: + Rudolf i Marija Cirković i obitelj;

Ivanka Valjak  

19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 16/5 08,00 + Štefica i Ivan Cepanec
  19,00 + Bolto i Katarina Najman
 
Ut. 17/5 08,00 + Ivan Rajh_
  19,00 + Magdalena  Žigun; Štefanija Bobek
 
Sr. 18/5 08,00 + Štefica i Ivan Cepanec
  19,00 + Barica Željezić; Franjo i Terezija Antekolović; Marko Šestak; Ivanka i Ivan Cerovec; Josip, Darko i Magda Antekolović
 
Čt. 19/5 08,00 * Na nakanu – za ozdravljenje
  19,00 + Na nakanu – u čast Srcu Isusovu i Marijinu
 
Pt. 20/5 08,00 * Na nakanu  (#)
  19,00 + obitelj Blažeković i Habek_
 
Su. 21/5 08,00 + Ivan Mlakar
  18,00 MISA U LUDBREGU – SUSRET H.K.OB.

+ Franjo Dvorski

6. uskrsna nedjelja – LUDBREG: SUSRET HRVATSKIH KATOLIČKIH OBITELJI
Ne. 22/5 08,00 + obitelj Valčić: Krsto, Zorka, Romana i  Blaženko
  10,00 MISA U LUDBREGU – SUSRET H.K.OB.
  11,30 MISA U LUDBREGU – SUSRET H.K.OB.
17,00 Sv. Florijan: SUSRET H.K.OB.
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
Sv. mise od. 8. do 15. svibnja 2022. – 4. uskrsni tjedan
4. uskrsna nedjelja – Dobri Pastir
Ne. 8/5 08,00 +Elizabeta i Zvonko Siročić
  10,00 * Župna
11,30 + Josipa Gradinšćak
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Bedić, Benković, Hrandek i Višnjić
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
 
Po. 9/5 08,00 + Josip Tkalčec
  19,00 + Stanko i Jalža Lešnik; obitelj Marijanović
bl. Ivan Merz
Ut. 10/5 08,00 + Jure i Matilda Beloša
  19,00 + Zorica Čoh_
 
Sr. 11/5 08,00 + Ljudmila i Josip Kutnjak
  19,00 + Josip Pernar i obitelj
sv. Leopold Mandić
Čt. 12/5 08,00 + August Bubnjarić; Mijo i Slavica Šamec; Mijo i Marija Vugrinec; Đuro i Dragica Cerovčec
  19,00 + Ljudevit Dravinski_
Gospa Fatimska
Pt. 13/5 08,00 + Dragutin, Marija, Izidor, Tomo i Juraj Mrazek; Ivanka i Ivan Zlatarek
  19,00 + Ivana Bračko
sv. Matija
Su. 14/5 08,00 + Josip Grabar; Ivana Vuco
  19,00 + Zlatko, Julijana i Rade Rojc; Ema i Vladimir Štrlek
5. uskrsna nedjelja – SAKRAMENT SV. POTVRDE
Ne. 15/5 08,00 + Gojko i Anica Jelić
  10,00 * Župna
  11,30 nema mise zbog sv. Potvrde
17,00 Sv. Florijan: + Rudolf i Marija Cirković i obitelj;

Ivanka Valjak  

18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 

 

Sv. mise od. 1. do 8. svibnja 2022. – 3. uskrsni tjedan

3. uskrsna nedjelja
Ne. 1/5 08,00 * Za obraćenje grješnika; za duše u čistilištu
  10,00 * Župna
11,30 + obitelj Klarić, Vuco i Horvat
17,00 Sv. Florijan: + Ivka Bedić
19,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana
sv. Atanazije
Po. 2/5 08,00 + Josip Tkalčec
  19,00 + Ivo Tomašević; Josip i Marija Abraham
sv. Filip i Jakov
Ut. 3/5 08,00 + Katarina i Bolto Najman
  19,00 + Slavica Mach i obitelj
sv. Florijan
Sr. 4/5 08,00 + Ružica i Mirko Bakšaj
  19,00 + Đurđica Cesar
 
Čt. 5/5 08,00 + Ana Drožđek
  19,00 + Barica i Antun Topolovec; Katica Stepančec
 
Pt. 6/5 08,00 + Marija i Daniel Cesarec
  19,00 + Anica Herega
sv. Dujam
Su. 7/5 08,00 + Branko Vuglovečki; Ana, Ivan, Josipa i Franjo Cuković
  19,00 + Jelica i Ivek Škrinjar
4. uskrsna nedjelja – Dobri Pastir
Ne. 8/5 08,00 +Elizabeta i Zvonko Siročić
  10,00 * Župna
  11,30 + Josipa Gradinšćak
17,00 Sv. Florijan: + obitelj Bedić, Benković, Hrandek i Višnjić
18,00 * Zajednička misa na više pojedinačnih nakana

 


Stjepan Najman, 25.05.2024



  • Bogoslužje


    Svakodnevne mise su:

    JUTARNJA u 08,00 sati
    VEČERNJA u 18,00 sati

    Nedjeljne mise su:

    JUTARNJA u 08,00 sati
    ŽUPNA u 10,00 sati
    POLDANJA u 11,30 sati
    VEČERNJA u 18,00 sati
    *KAPELICA SV. FLORIJANA u 16,00 sati

  • Kontakt


    Župni ured:
    Trg slobode 11
    42 000 VARAŽDIN

    Tel: 042 212 412
    E-mail: zupni.ured.sv.nikola@vz.t-com.hr
    OIB: 07598454992
    IBAN: HR8123600001101744797

    Više kontakta